Відпочинок на Балхаше 2016 ціни

Відпочинок на Балхаше 2016 ціни

Казахстан, край, де для відпочинку створена унікальна природна інфраструктура. Тут немає того комфорту, який є наприклад в Анталії, але тут є природа, яка набагато краще дорогий Туреччини. Тут є чисте озеро, яке приваблює не тільки водою, але і тими мешканцями, які живуть у ньому.

Для когось відпочинок на Балхаше це пляж, пісок, волейбол та пиріжки, а для кого то ранок, приблизно 4-00, човен та вудка. Без улову не йде ніхто. А для когось це можливість досліджувати місцевість, розглядати природні ландшафти і від цього отримувати задоволення. На Балхаше кожен знайде те, що йому до душі, і до речі кажучи за невеликі гроші. Ймовірно, влітку 2016 року відпочинок на Балхаше складе приблизно 250 рублів з людини.

Судіть самі, дорого це чи ні. Але сім’ї з трьох осіб заплатити 750 рублів практично копійки за якісний відпочинок. А якщо ще і включити національну кухню Казахстану, то 1000 рублів за добу, це саме те, що потрібно. Проїзд сюди можливий двома способами: спочатку літаком або поїздом, а потім на таксі, або другий варіант відразу на авто. Тут на будь-якій базі є все, що потрібно.

Перше, це відмінні номери, що створюють домашню обстановку. Є відмінна зона відпочинку, де ви можете грати в теніс, футбол, волейбол, все що завгодно. Ввечері на деяких база організовують танцювальні вечори, причому часто тематичні. Якщо ви любитель активного відпочинку, є гіди, які вам покажуть справжню красу Балхаша. Як бачимо, тут все для вас.

До речі, якщо організовувати поїздку на Балхаш через оператора чи туристичну компанію, то вся поїздка, на 10 днів обійдеться вам приблизно в 10000 рублів з людини. Далеко не кожен курорт може запропонувати такі ціни, і далеко не кожен курорт в сервіс включає домашнє тепло, затишок і реальний відпочинок, а не метушню великих курортів, де й ступити ніде.

Бази і тут природно поділяються на класи, а це означає, що якщо ви не уявляєте відпочинок без комфорту, то вам доведеться заплатити трохи більше і жити в комфортних готелях, зі всім сучасним обслуговуванням, включаючи харчування європейського стандарту.

Так, це можливо, але задумайтеся, чи цього ви хочете? Якщо так, то милості просимо. У будь-якому випадку, тут відпочине кожен. Тим більше, що тут все передбачено для якісного відпочинку. Будь ласка, приїжджайте, і ви не забудете ці дні, в хорошому сенсі.