Відпочинок на Азовському морі в Росії влітку 2016 року

Смакуючи майбутній літній сезон, все більше росіян схиляється до вітчизняним курортам, але перед тим, як зробити свій вибір, рекомендуємо розглянути варіант відпочинку на Азовському морі влітку 2016 року.

Тихі куточки Кримського півострова

Відпочинок на Азовському морі в Криму зовсім не такий, як його представляють любителі Чорного моря. Ви не зустрінете тут густий рослинності або високу вологість, так як клімат на цьому узбережжі більш сухий, ближче до степового.

Можливо, нерідкі подуву вітру мало кому припадуть до вподоби, зате ви гарантовано отримаєте заповітне усамітнення, про який мріють відвідувачі південного берега. Відпочинок на Азовському морі в 2016 році облюбували російські родини c маленькими дітьми і всі ті, хто любить тихі малолюдні місця і чисті, мало-заповнені пляжі. Особливо цей варіант підходить власникам власного автотранспорту, так як з власним авто доступ до красивих відокремленим містечках стає набагато ширше.

Відпочинок на Азовському морі в Росії влітку 2016 року

Особливості даної місцевості розташовують до сімейного відпочинку. Діти дуже люблять просторі пляжі, купальний сезон припадає на початок травня, температура повітря в цей період піднімається до 20 градусів. Це обумовлює ранній потік туристів, які при сприятливій погоді приїжджають з середини квітня, щоб насолодитися не тільки водними процедурами але і ароматом квітучої весни.

Азовське море відрізняється своїм мілководдям. Приїхавши на північну частину Керченського півострова, ви зможете насолодитися красотами пологого берега і кристально чистим мілководдям. Ціни тут досить прийнятні, подобове проживання в приватному секторі може обійтися в середньому від 1000 рублів і трохи дорожче в санаторіях, турбазах, пансіонатах. Найдешевшим варіантом, як завжди, залишається хостел.

Відпочинок на Азовському морі в Росії влітку 2016 року

Розпростерті обійми річного Єйська

Помірний клімат, тепле й неглибоке Азовське море з рівним дном, додають місту Ейску привабливості в очах новоспечених туристів. Так само як і попередній варіант, це місце залишається найбільш сприятливим для сімейного відпочинку.

Морський іонізоване повітря забезпечить найкращу профілактику різних захворювань дихальної системи. Морське дно в околицях Єйська багата на цілющі грязі, тому місцеві санаторії і турбази пропонують корисні процедури за вельми демократичними цінами.

Відпочинок на Азовському морі в Росії влітку 2016 року

Середньорічна температура Єйська знаходиться в межах +10 градусів, при цьому в саму жарку пору, на яку припадає липень місяць, температура повітря не піднімається вище +39 градусів.

Регулярно, з року в рік, купальний сезон бере початок в перших числах травня, зберігаючи прекрасну температуру аж до кінця вересня, не приносячи відпочиваючим незручності у вигляді рясних опадів чи сильних вітрів. Дана тенденція очікується багатьма, хто запланував відпочинок на Азовському морі в 2016 році.

У приватному секторі ви завжди зможете орендувати недороге житло з прийнятним рівнем комфорту. Вартість однокімнатної квартири починається приблизно від 1300-1500 рублів, що також стосується приватного сектора та пропозицій в районі санаторію.

Недарма місто Єйськ заслужив статус одного з найпопулярніших сімейних курортів на узбережжі Азовського моря. У це затишне містечко щорічно приїжджає понад 500 тисяч людей, включаючи гостей з країн ближнього зарубіжжя,

Відпочинок на Азовському морі 2016 – надійний варіант організувати незабутню поїздку в краю, де панує тиша і спокій. Також тут зустрінеться чимало солоних озер і мальовничих місць, куди можна прогулятися в перервах між походами на пляж і розважальні місця.

Читайте також:

» Шерегеш: відкриття сезону 2015-2016

» Великий піст в 2016 році

» Як відпочиваємо в свята 2016 року: святкові і вихідні дні