Відпочинок на Азовському морі 2016 приватний сектор

Відпочинок на Азовському морі 2016 приватний сектор

Приватні сектора на Азовському морі є в Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях. У кожній з них знаходиться приблизно 10 невеликих міст біля самого моря, де ви знайдете той недорогий і чудовий відпочинок, про який так давно мріяли.

Курортний комплекс «Клеопатра»

Даний комплекс знаходиться у Кирилівці. До моря йти лише 800 метрів. Цей комплекс, перш за все, сподобається туристам своєю архітектурою, яка виділяється від інших будівель і комплексів. Гостей чекають унікальні дизайнерські номери з 2-3-4 кімнатами. У них є телевізор, кондиціонер, душ, санвузол, королівська ліжко, сейф, шафа, холодильник і так далі. Для дітей є невелика майданчик, а у дворах влаштовані альтанки з мангалом.

Гостьовий будинок «У Миколи»

Господарі цього комплексу запрошують всіх гостей відпочити біля Азовського моря в Приморську. Даний район є екологічно чистим і знаходиться далеко від промислових підприємств. Даний місто знаходиться в Запорізькій області. В стуки один номер коштує від 300 рублів. Це не так вже й дорого за такі зручності. Тут є велике ліжко, всі необхідні кухонні та банні приналежності. Для тих, хто приїхав на своїй машині, надається безкоштовна стоянка. Також є великий зелений двір з мангалом і альтанками.

База відпочинку «Ліра»

База відпочинку розташована в Бердянську і в 150 метрах від моря. Це місце відпочинку є відмінним недорогим варіантом для всієї родини. На території бази можна знайти 22 дерев’яні будиночки, в яких можуть розміститися від 2 до 4 людей. Вартість в добу з людини від 400 рублів. У кожному будиночку знаходиться посуд, холодильник, меблі та зручне ліжко. Для туристів також надається одноповерховий корпус, в який вміщається 20 осіб. Тут є гаряча вода і система кондиціонування.

Приватний будинок «Тиха пристань»

Тут люди знайдуть такі номери як економ і люкс. Вартість з людини в добу починає від 200 рублів і закінчується 400 рублями. До уваги відвідувачів приготований інтернет, великі ліжка, душ, туалет, меблі та телевізор. Поруч є ринок, супермаркет, автовокзал. До моря йти лише 50 метрів. Центр з набережної знаходяться в 15 хвилинах ходьби. Для дітей є такі розваги як цирк, дельфінарій і зоопарк. Бронювати номер необхідно за 10 днів. Приватний будинок знаходиться в Бердянську і вітає всіх бажаючих.