Відкриття Олімпіади 2016 в Ріо-де-Жанейро – дивитись онлайн церемонію відкриття, пряма трансляція

Відкриття Олімпіади 2016 в Ріо де Жанейро – дивитись онлайн церемонію відкриття, пряма трансляціяЗ 5 по 21 серпня нинішнього року столиця Бразилії стане головним спортивним центром планети. Вперше Олімпіада пройде в Південній Америці. Тепер тільки Африка і Антарктика залишаються територіями, над якими поки що не майоріли олімпійські прапори.

Особливості умов: природа і економіка Бразилії

Серпень в Південній Америці — зимовий місяць. Але теплий, з комфортними середніми температурами в діапазоні від +18 до +25 °C. Вологість досить висока. Європейцям доведеться адаптуватися ще й до різниці в часі. З Москвою ці «ножиці» складають 6 годин. Майте це на увазі, коли будете планувати дивитися онлайн відкриття Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016.

Що стосується економічної ситуації, то у приймаючої сторони вона складна. Національна валюта переживає період ослаблення, бюджет дефіцитний. В результаті минулої осені кредитний рейтинг країни був знижений агентством Standard & poor’s з «BBB-» до «BB+». Та ще й з негативним прогнозом, який поки що виправдовується.

Онлайн трансляція Олімпіади 2016 в Ріо-де-Жанейро

Тут буде розміщено відео відкриття Олімпіади в Ріо. Відео почне транслюватися одночасно з початком прямої трансляції.

Ріо став столицею з п’ятої спроби

Чотири рази бразильці подавали заявки на проведення літніх Олімпійських ігор. Це були 1936, 1940, 2004 і 2012 роки. Ріо-де-Жанейро жодного разу навіть не доходив до фінальної стадії голосування. На цей раз столицю головних змагань чотириріччя вибирали 2 жовтня 2009 року на 121-й сесії МОК, що відбулася в датському Копенгагені.

За право стати господарями XXXI Олімпіади боролися 8 міст світу, до фіналу дійшли чотири з них. Крім Ріо, це були японський Токіо, американський Чикаго і іспанський Мадрид. Столиця Іспанії мала непогані шанси, вона перемогла в першому турі з мінімальною перевагою. Але знадобилося ще два етапи голосування. У підсумку 5 серпня ми будемо насолоджуватися церемонією відкриття Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016. Це місто випередив конкурентів у другому і третьому турі голосування, причому, з солідним відривом.

Церемоніал: менше гламуру, більше креативу

Хтось із господарів Ігор кидає всі сили на те, щоб церемонії відкриття і закриття стали максимально розкішними. Але в Бразилії вирішили піти іншим шляхом: креативним. Директор по проведенню церемоній Оргкомітету ігор Леонарду Каэтану заздалегідь заінтригував майбутніх уболівальників: «Ми витратимо менше, але компенсуємо це творчим підходом, ритмічністю і емоціями».

Бразильського кінорежисера Фернандо Мейреллес запросили взяти участь у підготовці сценарію відкриття Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016. Він згоден зі спортивним чиновником, що немає сенсу шикувати, якщо країна відчуває серйозні економічні труднощі. Бюджет церемоній відкриття і закриття буде досить скромним, визнають знаючі люди.

Наскільки скромними, тут дані різних джерел розходяться. Одні інформатори говорять про 127 млн бразильських реалів (приблизно $32 млн) на всі 4 церемонії (за Олімпіаді та Паралімпіаді). Інші називають цифру в 140 млн реалів ($35 млн) виключно на відкриття Ігор.

Що новенького?

Змагальна програма цьогорічних Ігор не особливо відрізняється від попередніх, які відбулися в Лондоні в 2012-м. МОК вирішив повернути два види спорту, які давно входили в календар Олімпіади, але потім зникли з нього на довгі десятиліття. Регбі повернеться після 92 років відсутності, а гольф — через 112 років «прогулів». Тому, коли будете дивитися онлайн відкриття Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016, побачите в складі збірних і представників цих видовищних видів спорту.

Міні-Олімпійські села спеціально для журналістів обладнані в трьох зонах майбутніх змагань: Барра, Деодоро і Маракана. Четвертим районом, де вони пройдуть, названа Копакабана.

Змагальні зони

Деодоро — це колишня військова база — прийме змагання з фехтування, кінного спорту, стрільби, веслувального слалому, сучасного п’ятиборства, велоспорту (маунтінбайк і BMX).

Головний об’єкт зони Маракана — однойменний футбольний стадіон, один із найкращих у світі. Зрозуміло, що саме футбольні баталії щасливчики будуть споглядати там. Також тут відбудуться волейбольні баталії і нелегкі битви легкоатлетів. Але для початку всі справжні шанувальники спорту зможуть стати глядачами прямої трансляції відкриття Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016, вона пройде на цьому ж стадіоні.

У Барре у великих сучасних спортивних центрах зустрінуться представники таких змагальних видів як:

 • водне поло, стрибки у воду;
 • спортивна та художня гімнастика, стрибки на батуті;
 • велодромные гонки;
 • плавання і синхронне плавання;
 • гольф;
 • баскетбол;
 • спортивна боротьба, дзюдо, тхеквондо;
 • бокс;
 • великий теніс;
 • настільний теніс, бадмінтон;
 • гандбол;
 • важка атлетика.

Крім Олімпійського села, тут же, в Барре, рассредоточат такі важливі об’єкти як Олімпійський Парк, Головний прес-центр, Телецентр. Тобто, армія журналістів, які будуть висвітлювати пряму трансляцію відкриття Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016, расквартируется саме в цій зоні бразильської столиці.

Пляжна Копакабана стане місцем організації таких змагань:

 • веслувальні види спорту;
 • плавання на відкритій воді;
 • вітрильний спорт;
 • тріатлон;
 • велоспорт (шосе);
 • ходьба і марафон.

Частина матчів з футболу візьмуть, крім Ріо, інші міста країни: Сан-Паулу, Салвадор, Белу-Орізонті, Бразиліа.

Талісмани Ігор 2016

Дивіться онлайн Церемонію відкриття Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016, і ви познайомитеся з талісманами Ігор. Це два милих звірят, що символізують місцеву екзотичну фауну і флору.

Олімпіаду представляє жовтий Вінісіус, що втілює одночасно і папуги, і дику кішку, і мавпочку. Тобто, тих звірів, які в достатку живуть в місцевих лісах і долах. Синьо-зелений — символ Паралімпіади. Він являє рослинний світ: чагарники і дерева, квіти і трави країни. Організатори Ігор сподіваються, що ці милі тваринки будуть не тільки символами, але і справжніми оберегами Олімпіади.