Весільний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку

Весільний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіакуЯкщо ви дозріли для сімейного життя, то наступний 2018 рік – ідеальний час для весілля. Щоправда, для різних знаків Зодіаку прогноз буде дещо відрізнятися від «середньостатистичного». Давайте детальніше розберемо, що саме обіцяє для кожного з представників зодіакального кола вступ у шлюб в 2018 році.

Собака – символ, захищаючий сім’ї

2018 рік – це період, тотемом якої є Собака. Це консервативний знак, для якого підвалини суспільства, в тому числі, сімейні, означають дуже багато. В рік «правління» Собаки створення нової сімейної осередку дуже вітається, але лише свідоме, виважене. А ось поспішних, надмірно емоційних поривів вона не схвалює.

Перш ніж вивчати свій весільний гороскоп на 2018 рік, подумайте, наскільки ви готові до відповідальної ролі сімейного людини. Якщо рішення зріле, то весільну церемонію краще проводити в досить тісному колі, запросивши лише родичів і близьких друзів. Собака не схильна заохочувати надмірності, марнотратство, надто пишні урочистості. До речі, весільна мода останніх років як раз вітає камерні одруження!

Союзи, укладені в рік Собаки, відрізняються умінням знаходити компроміси. Швидше за все, у вашому житті буде трохи африканських пристрастей, вона стане більш впорядкованою. Зате душевної, теплою, стабільною, з мінімумом конфліктів.

Прогнози для знаків Зодіаку

ОВНИ просто приречені на щасливий, гармонійний союз, якщо запланують весільні урочистості в 2018 році. Партнерство обіцяє бути міцним і довгим, а друга половинка стане для Овна надійної, гідною парою.

Перешкодити ідеальної гармонії здатний найсильніший руйнівник – побут. Так що домовтеся на березі, хто за що відповідає, яку роботу по дому бере на себе.

Кращі періоди для весіль Баранів — червень, серпень і жовтень 2018 року. Несприятливі — грудень і лютий, зірки попереджають, що інакше в будинку вірогідні заморочки з електроприладами і більш серйозні проблеми – сварки щодо виховання дітей.

ТЕЛЬЦІ часто нерішучі у прийнятті рішень, і вступ у шлюб – не виняток. Саме 2018 рік повинен стати для них рубиконным: або планувати весільний церемоніал, або пора розлучатися.

Якщо рішення практично визріло, але бентежать деякі деталі, невеликі розбіжності поглядів, звичок, — відкиньте сумніви. Настав той самий благодатний час, коли самі зірки допоможуть нівелювати ці дрібні шорсткості.

Весілля краще планувати на серпень, жовтень або грудень, а липневі і вересневі спілки не рекомендуються: вони чреваті частими розставаннями з нападами ревнощів і сварками, навіть на «порожньому місці».

Весільний гороскоп на 2018 рік для БЛИЗНЮКІВ трохи складніше. Це двоїстий і непостійний знак, не відрізняється рішучістю. Так що Собаці доведеться постаратися, щоб підказати представникам цього знаку, що пора прийшла.

Зробити це можна, скажімо, класичним способом: викликавши ревнощі. Навколо партнера Близнюка раптом виникнуть конкуренти — нові претенденти на її серце! І він раптом усвідомлює, що володіє безцінним скарбом, який є ризик втратити.

Сприятливі місяці для весільної вечірки — травень, липень і листопад. Утриматися від подібних заходів варто взимку і на початку весни. Відносини, «зачаті» в цей студений період , швидше за все, швидко згаснуть.

РАКИ самі по собі домосіди. 2018-й для них цілком може стати прекрасним стартом для того, щоб звити затишне сімейне гніздечко. Не виключено навіть форсування подій: під вінець прекрасна наречена може піти, вже несучи під серцем плід вашої любові. Що піде шлюбу лише на користь.

Найбільш вдалими місяцями для цієї знакової події астрологи називають для Раків липень, серпень і вересень. А от весілля, яка припала на лютий і травень, може супроводжуватися тривалим і непростим періодом взаємних притирань.

ЛЕВАМ завжди непросто розлучатися з настільки цінується ними незалежністю. До того ж, вони завжди оточені роєм шанувальників, залицяльників і наслідувачів. Вибрати когось одного й справді непросто. Але якщо не зробити це в рік Собаки, на жаль, пошук загрожує затягнутися на довгі роки. Лев ризикує залишитися одинаком, а це навіть для такого самозакоханого знака непросто.

Так що пора задуматися: шлюб це не тільки взаємні обмеження, але і спільні радощі, тепло і затишок у домі, спільні справи, взаємна підтримка.

Гуляти весілля краще в липні, серпні або листопаді, це гарантує вірність і взаєморозуміння. Якщо свято призначений на вересень, березень і грудень, це буде провокувати постійний переділ сфер впливу, з’ясування, хто в домі господар.

Для ДІВ 2018 рік стане оптимальним періодом для створення сім’ї. Більшість інших знаків лише узаконить давно почалися стосунки. А Дівам зірки обіцяють несподівані знайомства, які можуть занурити їх у вир пристрастей. В принципі, для цього прагматичного знака це не дуже характерно. Але рік Собаки має шанси внести в їх звичний ритм життя серйозні зміни.

Серед сприятливих місяців для укладення міцного союзу — квітень, жовтень, листопад і грудень. Літні місяці, навпаки, загрожують поверненням давніх, напівзабутих відносин, які можуть серйозно розхитати сімейний човен.

ТЕРЕЗАМ нерідко не вистачає сталості, вони схильні до імпульсивних рішень. Ось і зараз можуть кинутися в ЗАГС, підкоряючись емоційного пориву. Нагадуємо: Собака такі скоростиглі метання не схвалить. Подумайте, озирніться, отдышитесь, приймайте обдумане рішення. В цьому випадку все вийде!

Шлюб буде вдалим, якщо весільна вечірка запланована у серпні, вересні або грудні. Зірки застерігають від походу в ЗАГС в червні і липні, оскільки, одружившись в ці місяці, пари часто сваритися, кожен стане намагатися перетягувати «ковдру» на себе.

СКОРПІОН – символ пристрасті, високого напруження сексуальної енергії. Він намагається не обмежувати свободу, і дзвін весільних дзвіночків його просто лякає. Далеко не всі представники цього знака свідомо підуть під вінець у 2018-м. Вони будуть упиратися, чіпляючись за якоря своєї незалежності. Але якщо не подолають страхи і комплекси, сильно ризикують втратити єдиного людини, який реально готовий терпіти їх слабкості. Його терпіння закінчується, майте на увазі!

Зверніть увагу на березень, квітень і червень, в цей час і природа розквітає, і шлюбні союзи таких складних натур буде більш плідними. У вересні і жовтні весілля не організуйте. Це час, коли на Скорпіонів накочує депресія, і будь-яке починання приречене на провал.

Для СТРІЛЬЦЯ зірки зійшлися в конфігурацію, явно говорить: пора розлучатися з холостяцьким буттям. По-перше, просто прийшов час, відносини устоялися, стабілізувались. По-друге, і в будівництві власного будинку або в придбанні квартири для нового сімейства Собака обов’язково посприяє саме Стрільцям. Використовуйте шанс!

Сприятливими для одруження астрологи вважають липень, листопад і грудень. Навесні варто почекати, якщо ви плануєте народження дітей найближчим часом. Весняний шлюб ризикує бути бездітним довгий час.

Прогноз для КОЗЕРОГА: вистачити думати про гроші і кар’єру, давайте будувати особисте життя! Інакше є висока небезпека залишитися холостяком або засидітися в дівках. Так і сім’я для Козерога в цей щасливий період стане відмінним стартовим майданчиком для нових досягнень, сприятиме народженню нових ідей.

Особливо, якщо шлюб буде укладений влітку і восени. Зимовий і весняний одруження, швидше за все, потягне за собою квартирні проблеми.

ВОДОЛІЯМ доведеться непросто, вибираючи гідну другу половину. Але якщо вже визначилися, зволікати з весіллям не варто. Непостійний Водолій цілком може «перегоріти», а значить, упустити сприятливий збіг обставин.

Камерна весілля – найкращий варіант, тим більше, якщо призначити її на червень. Краще уникнути прийняття такого серйозного рішення взимку, такий шлюб буде підданий потужним випробувань невірність, причому, з обох сторін.

Прогноз для РИБ цілком певний: визначайтеся, вистачить легковажності! Пора зупинитися, інакше пропустіть хороший шанс на створення достатньо міцного союзу. «Пробною кулею» може стати більш часте спілкування з вірогідним партнером. Придивіться, притритесь, випробуйте один одного в спільних проектах.

Змінити статус відносин можна у весняні або літні місяці, або на початку осені. Укладення шлюбу взимку або восени загрожує частими побутовими чварами.