Весілля в 2017 році: сприятливі дні і дати

Весілля в 2017 році: сприятливі дні і дати

Сприятливі дні для весілля в 2017 році

Весілля – це важлива подія в житті будь-якої жінки і, мабуть, чоловіки теж. Багато хто з нас мріють належати одній людині, обзавестися затишним сімейним гніздечком і виростити дитину. Саме тому цей важливий день повинен бути ідеальним, а кожна деталь просто зобов’язана бути досконалою. Якщо для більшості наречених, які готуються до майбутнього весілля, важливою складовою є загальний антураж, обстановка, гості, плаття, букет нареченої та інша супутня атрибутика, то для деяких дам особливу роль відіграє і дата весілля.

Вірити забобонам?

Існує безліч забобонів на цю тему, які включають в себе сприятливі дні для весілля в 2017 році та рекомендації щодо проведення цієї важливої події. Забобони діляться на дві категорії: старі і відомі передбачення, а також нові сучасні. Кожна з категорій багата усілякими попередженнями – від самих витончених до самих дурних.

Відомо, що 2017 рік – рік вдови. Але як до цього ставитися, кожен вирішує для себе сам.

Однак, багато з них володіють великим змістом, ніж можна собі уявити. Зазвичай такі забобони пов’язані з певною культурою і її історій, а часто дія цих передбачень підкріплюються доказами у вигляді розповідей очевидців або перенесли на собі те або інше прокляття. Для того, щоб дізнатися сприятливі дати для весілля в 2017 році, нареченій слід ознайомитися з розгорнутою інформацією з даного питання, яка представлена нижче.

Слід зазначити, що думка про те, що забобони пов’язані з чорним характером передбачень, є помилковим. Багато забобони, діючі століттями і передаються в якості знань з покоління в покоління, знайшли своє підтвердження та власних шанувальників. Інші ж передбачення, більшою мірою пов’язані з інтернетом, варто ігнорувати або ставитися до них з побоюванням, так як багато з них – результат фантазії звичайних занудьгували користувачів або тих, хто прагне привернути увагу до своєї тематичної майданчику допомогою подібних закликів. Так коли ж повинна відбутися весілля в 2017 році, дізнаємося далі.

А що радить церква?

Як відомо, Церковний календар проголошує окремі дати, коли можна проводити одруження, а в які дні не можна. До другої категорії відносяться дні посту, а саме:

 • Успенський піст – З 14 по 27 серпня (крім 19 серпня);
 • Різдвяний піст – З 28 листопада по 6 січня;
 • Великодній або Великий піст – З 27 лютого по 15 квітня (крім 7 і 9 квітня);
 • Петрів піст – З 12 червня по 11 липня (крім 7 і 12 липня).

Крім того, заборонено проводити вінчання у наступні періоди часу:

 • Великдень – 16 квітня;
 • Свята Трійця – 04 червня;
 • Вербна Неділя – з 09 квітня;
 • Дні поминання померлих: 18 лютого; 11, 18 та 25 березня; 25 квітня; 9 травня; 3 червня; 4 листопада.

За рекомендацією церкви, найкращими варіантами дат для проведення весіль, є період з 20 січня до 7 березня включно, 8 травня і осінній час, не рахуючи дні посту.

Що закоханим готує 2017 рік?

Як відомо, Півень є символом 2017 року, а значить, всі його яскраво виражені якості будуть активно впливати на долі людей. Півень не відрізняється сумасбродством, незважаючи на деяку легковажність, і в усьому любить порядок і організованість. Саме тому весілля в 2017 році пройде під повним контролем, без будь-яких пригод і зайвої суєти.

Шлюб, укладений в цьому році, обіцяє подружжю простоту в стосунках, яка здатна перейти і до молодшого покоління. Обоє в цій парі відрізняються небувалої організованістю, а тому у їх сім’ї пануватиме спокій і умиротворення. У такій сім’ї буде яскраво проявлятися поведінковий консерватизм, а побутові справи будуть ділитися на двох. У таких сім’ях дуже часто проводяться збори членів сім’ї, де враховується голос кожного.

Любителям цифр – красиві дати 2017 року

Найчастіше, пара вибирає дату одруження, звертаючи увагу на красу цифр, попередньо не з’ясувавши сприятливі дати для весілля в 2017 році. Які дати найчастіше зустрічатися в свідоцтвах про шлюб у 2017 році? Для початку, це всі дати, які включають в себе цифри цього року (20,1,7,17), а також: 1 січня, 12 грудня, 4 квітня і т. д. Іншими словами, це число місяця схоже з нумерацією місяця.

Безумовно, такі дати виглядають досить незвично, однак, їх користь може проявитися тільки у разі правильної Місячної фази, адже саме Місяць здатна в певні дні надати ту чи іншу дію на людину, її самопочуття або навіть долю. Календар Місяця на 2017 рік виглядає наступним чином:

Січень – позитивними датами є січневі неділі, а саме: 1, 8 і 29.

Лютий –кращими датами для проведення весілля, служать наступні числа: п’ятниці 3 та 10 лютого, а також недільний 5 лютого.

Березень – цей місяць є наступні дати проведення важливої події: 3 березня, 10 березня та 31 березня.

Квітень – 2 квітня, 10 квітня і 28 квітня є найбільш придатними для одруження датами.

Травень – 1 травня, 7 травня і 8 травня визначать щасливу долю молодят

Червень – список вдалих для весілля днів доповнюють червневі числа: 4, 9 та 30.

Липень – у липні слід звернути увагу на такі числа, як 7, 28 та 30.

Серпень – 2 серпня, 25 серпня і 27 серпня кращі варіанти для проведення свята в останньому літньому місяці.

Вересень – 3, 4 і 22 – найщасливіші числа першого осіннього місяця.

Жовтень – 1 жовтня є найкращим днем для вчинення одруження.

Листопад – у листопаді слід придивитися до таких чисел, як 3, 20 і 24.

Грудень – останній місяць року – це завжди передчуття нового життя. Для тих, хто вирішив довірити це важлива подія передноворічного періоду, слід вибрати одне з цих чисел: 1, 22 і 24.

Слід зазначити, що сприятливі дні для весілля в 2017 році увазі кілька основних факторів, серед яких можна відзначити вибір астрологів на користь п’ятниці. Крім того, благополучної і милозвучно датою для проведення значущого торжества є день 17 лютого, який також випадає на щасливу п’ятницю.

Список гарних днів включає в себе і кілька додаткових дат:

 • 7 квітня 2017 року (п’ятниця);
 • 7 січня 2017 року (субота);
 • 7 липня 2017 року (п’ятниця);
 • 7 жовтня 2017 року (субота).

Місяць як визначник щасливих дат

Як згадувалося раніше, Місяць здатна вплинути на долі людей, в тому числі, і на перебіг любовної сфери, у зв’язку з чим перед вибором дати весілля слід ознайомитися з різноманітними показниками впливу Місяця в певний період часу. Для того, щоб це зробити, досить скористатися даними, які надає всесвітня мережа, уточнивши характеристики Місячних фаз по місяцях. Ну або проконсультуватися у професійного авторитетного астролога.

Багато хто, прочитавши перераховані вище рекомендації, стурбовані питанням, в якому напрямку варто думати, щоб зробити вибір. Найкращим рішенням в цьому випадку послужить зіставлення однієї таблиці до іншої з метою вибору дати, яка не суперечить удачі в жодному з календарів.

Уважно ознайомтеся з Місячним календарем, відзначивши для себе кілька підходящих днів, а якщо ви православні, перейдіть в Церковний календар, оцінивши вибрані дні на предмет дозволу Церквою. Такий підхід дозволить вам зробити правильний вибір і не йти врозріз ні з думкою церкви, ні з позитивною енергією, якою так багата Місяць.