Веселі Пісні на Новий рік 2017 – слухати онлайн

Веселі Пісні на Новий рік 2017   слухати онлайнЗ тих давніх пір, коли імператор Петро Перший запровадив на Русі це свято, що він залишається для нас найбільш бажаним, довгоочікуваним. Дітлахи чекають подарунки від Діда Мороза і веселих снігових забав у канікули, дорослі — довгих вихідних. І всі радіють чарівної новорічної ночі, приводу зібратися разом, всією сім’єю, згадати найкращі моменти року, поспілкуватися, повеселитися. А ще – загадати бажання, поводити хороводи біля ялинки, або просто за столом, заспівати улюблені хіти.

Пісні для дітей: не тільки про зрубану ялинку

Але кожен раз виявляється, що ми погано знаємо пісні на Новий рік 2017, навіть дитячі. Навскидку, мабуть, крім заїждженої «В лісі народилася ялиночка» ми мало що можемо пригадати, а тим більше відтворити повністю. Дітвора хоч в дитячому садочку вчать деякі старі і сучасні новорічні пісеньки, але і їх не знають батьки.

Ми вирішили допомогти виправити цю несправедливість. Пропонуємо вашій увазі кращу добірку зимових хітів, які напевно сподобаються вашим спадкоємцям. А значить, допоможуть зблизити сім’ю, зроблять свято більш яскравим і насиченим.

Зверніть увагу на наш список треків, він є одним з найбільш повних з існуючих на сьогоднішній день. Користуйтеся вільно! Весь цей музичний контент зібраний з відкритих джерел, абсолютно легальний, тобто нічиї авторські права не порушує. Дані плейлисти надано сервісом Яндекс.Музика, а значить, обов’язки перед правовласниками виконані в повному обсязі.

Шлягери на Новий рік, знайомі і не дуже

«Сніг кружляє, літає, літає…» — навіть негода в наших улюблених музичних хітах може бути представлена романтично, витончено, душевно. Їх так багато, шлягерів, які оспівують зимушку-зиму, нашу російську широчінь, трійки з бубонцями, новорічні гуляння. Романси і пісні з кінофільмів, естрадні «довгожителі» і нові пісні, тільки відроджуються популярність.

Скористайтеся нашими списками самих-самих цікавих, найвідоміших, найбільш чіпляють за душу пісень. І тоді новорічна ніч перетвориться на справді казкове дійство. Адже пісня, як точно підмітили ще в Стародавньому світі, лікує душу, так і тіло теж. Тим більше, хороша, добра, мелодійна, яка співзвучна музики сфер. Або бадьора, енергійна, бадьорить, кличе у танок.

Застільні пісні на Новий рік 2017

Чи багато хто з нас вийдуть в цю казкову ніч на головні площі міст, щоб заспівати пісні на Новий рік 2017 під центральною величної ялиною? Дійдуть явно не все.

Зате у кожного є можливість відвести душу у домашньої маленької ялинки, за загальним святковим столом. Коли набридли хіти, які звучать з телевізора, а душа просить продовження свята, як не згадати старі добрі застільні наспіви!

І абсолютно неважливо, про зиму це пісні про літо, про любов або подорожі, про природу або погоду, сюжет і тема вже не грають ролі. Головне, щоб співалося від душі і для душі, щоб це були дійсно наші улюблені нестаріючі хіти. Щось забулося, голос нетверд? Скористайтеся нашими «шпаргалками», і Новий рік заграє новими райдужними фарбами!

Старий Новий рік теж вимагає пісень

Гуляти так гуляти! Для багатьох росіян новорічні свята розтягуються, мінімум, на півмісяця. Тому що попереду ще Різдво і Старий Новий рік, які теж не можна образити неувагою. Інакше рік не буде щасливим, — прикмета вірна!

Тому не пропустіть можливість, скористайтеся нашою підбіркою треків, які створять потрібну атмосферу. Залучать у ваш будинок успіх, достаток, посмішки.

Нові хіти на Новий рік 2017

Цей незвичайний свято хочеться відзначити по-особливому. Старі пісні, звичайно, бальзам на душу. Але завжди хочеться чогось свіжого, нестандартного. Набирає популярність пісня як літак на злеті, так само захоплює дух. Ось ми і пропонуємо вашій увазі нові хіти на Новий рік. Насолоджуйтесь, підспівуйте, танцюйте.

Щастя вам, радості, сповнення заповітних мрій в новому році!