Великий Устюг новий рік 2016: програма туру, пам’ятки і ціни

Мальовнича краса північних лісів з атмосферою казкового духу вже з початком листопада чекає туристів, які віддано вірні дитячим фантазіям і мріям. Шикарний терем Діда Мороза і стежка Казок зачаровують з першого погляду, а продумані екскурсійні і розважальні заходи залишать масу позитивних вражень всім віковим категоріям відпочиваючих. У Великому Устюзі простір просочений національним колоритом, що особливо виражається в новорічні свята. На пам’ять про прекрасну поїздку тут можна придбати різні традиційні сувеніри з асортименту: валянки, берестяні і дерев’яні вироби, а також масу товарів з срібла.

Великий Устюг новий рік 2016: програма туру, памятки і ціни

Резиденція Діда Мороза

Вотчина Діда Мороза, розташована в сосновому бору поблизу річки Сухона, гостинно відкриває свою хвіртку не тільки для екскурсій і розваг. У теремі головного персонажа зимових свят передбачено та проживання туристів. Хороводи та подання закінчуються бажаними подарунками і можливістю сфотографуватися зі справжнім Дідом Морозом і Снігуронькою. Написати листа основним дарувальнику дитячих презентів можна в будь-який час прямо на пошті – дерев’яній будові, в якому вже повно отриманих дитячих прохань до Діда Мороза.

Великий Устюг новий рік 2016: програма туру, памятки і ціни

Також цікавими відвідинами виявляться:

  • Тронний зал, у якому можна не тільки розслабитися на знаменитому троні самого Мороза, але й погортати «Книгу добрих справ».
  • Майстерня подарує можливість на власні очі спостерігати за створенням новорічних прикрас.
  • Музей відкриє таємниці історії розвитку майстерності з виготовлення прикрас, а також допоможе осягнути ази чарівного рукоділля у вигляді майстер — класу.
  • Сувенірна крамниця змусить придбати хоч якусь деталь, яка залишить в пам’яті незабутні враження про казкову подорож на довгі роки.

Великий Устюг новий рік 2016: програма туру, памятки і ціни

Крім занурення в казкову фантазію, інфраструктура курорту досить обширна: мережа ресторанів і барів, готелів і котеджів, різних магазинів як сувенірних, так і широко споживчих. Цінова політика ведеться щодо святкових днів та в період новорічних канікул коливається від 45 до 70 тисяч російських рублів за сімейний тур на три – чотири дні. Виключивши все, що пов’язано з Дідом Морозом, Великий Устюг має багато місць, гідних для відвідування туристами: це художній і архітектурно – історичний музеї, комплекс православних храмів, основними з яких є Церква Вознесіння і Димковская Слобода.

Новорічні тури в Великий Устюг 2016

Напередодні найголовнішого свята в році стандартна програма розваг містить зустріч з казковими персонажами, відвідування стежки Казок, подорож по терему Діда Мороза. З різними доповненнями набір заходів коливається в залежності від поточної, тому як сама зустріч Нового року відбувається під бій курантів на ганку терема зимового повелителя. Подання феєрверків підтримується масовістю персонажів у вигляді 12 місяців року, які змінюють Зимонька – Зима, скоморохи і різні лісові мешканці. Прекрасна постановка розваги і відмінна гра аніматорів захоплює увагу глядачів настільки, що втрачається відчуття пройденого часу.

Великий Устюг новий рік 2016: програма туру, памятки і ціни

Період з 1 січня і до Різдвяних святок вміщує відвідування туристичних баз з метою активного рухового відпочинку на основі зимових видів спорту; піша екскурсія в сам Великий Устюг з метою ознайомлення з унікальними пам’ятками цього маленького, але великого містечка.

Вартість новорічних турів 2016 коливається від 25 000 до 30 000 рублів на одну людину. У путевочную оплату входить святковий банкет в момент зустрічі нового року, наступне шоу – уявлення, проживання в готелі — теремі «Дружба» з триразовим харчуванням, послуги екскурсовода і автобусне обслуговування екскурсійних програм. Солодкі подарунки та грамоти передбачають додаткову цінову політику.

Різдвяні свята у Великому Устюзі 2016

Великий Устюг новий рік 2016: програма туру, памятки і ціни

Святкові тури зимових святок, наступних за зустріччю Нового року, включають програму «Зимовий експрес», яка має дві гілки заходів та різну тривалість: 3 дні і 4 доби. Триденний різдвяний тур обійдеться в середньому в 12 тисяч рублів за одну людину, і буде включати: оплату проїзду і постільної білизни в спеціалізованому поїзді; харчування у вагоні – ресторані протягом всієї поїздки; одноразовий прийом їжі в ресторані Великого Устюга; медичну страховку; анімаційну та екскурсійну програми; а також солодкий подарунок і грамоту про відвідування вотчини Діда Мороза. Чотириденний тур включає ті ж послуги, з розширеним кількістю екскурсій і декілька збільшеною вартістю до 14500 рублів за одного туриста. Програма розваг починається вже в поїзді і триває всю дорогу до Великого Устюга, і назад. Екскурсійні заходи містять стандартний набір відвідувань, як і в новорічні канікули.


Резюме:
Хочете згадати дитинство або влаштувати казкові канікули своїм дітям? Вирушайте у Великий Устюг.
Екскурсії, розваги, концерти і конкурси не змусять вас нудьгувати.
Новорічні канікули у вотчині Діда Мороза відмінно підійдуть для сімейного відпочинку.

  • Великий Устюг новий рік 2016: програма туру, памятки і ціниНоворічні подарунки 2016
  • Великий Устюг новий рік 2016: програма туру, памятки і ціниВеликий піст 2016
  • Великий Устюг новий рік 2016: програма туру, памятки і ціниЗустріч 2016 року
  • Розкажіть про нас друзям: