Ванга: передбачення на 2016 рік

Ванга: передбачення на 2016 рік

Ми розуміємо, що сьогодні у світі відбувається дуже складне життя. Багато перевернулося з ніг на голову, йде війна між двома країнами, проти Росії ввели санкції. Цей список можна продовжувати нескінченно. ЗМІ розповідають дивовижні небилиці і всі їм вірять. Але варто зазирнути в середину самого конфлікту і зрозуміти одне єдине – жертв було багато.

Сподіваємося, що їх більше не буде, і Україна з Росією зможуть домовитися. Всі люди хочуть дізнатися, що буде завтра, а інші заходять вже на 2016 рік. Єдині люди, які можуть сказати хоч що-то це екстрасенси і ясновидці. Однією з таких людей є Ванга.

Ця жінка змогла пролити світло на деякі події в світі. Ванга каже, що нічого поганого з Росією не статися, що країна стане ще сильніше. Але в теж час Ванга стверджувала, що буде третя світова війна, де будуть використовувати ядерну і хімічну зброю. Після цього Китай стане підійматися з попелу і починати заселяти планету.

Передбачення, звичайно, суперечать один одному. Але вірити конкретно в дану інформацію кожен може індивідуально. Звичайно ж, хочеться сподіватися на краще, адже ніхто не хоче помирати. Можливо, Ванга і права, адже люди так знахабніли, що не можуть зрозуміти, що світ і планета валитися. Всі ці війни і раки, вбивства і зажерливість ніколи не доведуть до добра.

Думка екстрасенсів розходиться і з приводу України. Одні кажуть, що Україна встане з колін і почне нове життя, війна припинитися і всі території залишаться на місці. Інші кажуть, що війни не буде, але для того щоб поміняти всі пристрої держави, знадобитися дуже багато років. Павло Глоба говорив, що хоч Росія і стане наймогутнішою державою, але це їй ще й відгукнеться.

Спочатку будуть незрозумілі катаклізми, а потім імперія може і зовсім впасти. Якщо дивитися на всі пророцтва Ванги, то можна подумати, що це просто фантастична коротка історія, написана якимось невідомим автором. І тільки в 5000 році буде кінець світу. Хоча Ванга попереджала, що буде і ядерний вибух, мабуть, вона мала на увазі Чорнобиль, і розкол України, як і вийшло рік тому.

Не всім пророцтвам судилося збутися, але ми продовжуємо спостерігати за ними і слухати екстрасенсів і ясновидців. Сказати, що Ванга це шарлатанка теж не можна. Адже скільки подій вона ось так взяла і вгадала. Але краще цього світу зупинитися, поки не стало пізно.

Пророкування Ванги для України

Коли-то давно, а саме у 60-х роках, провидиця сказала, що бачила майбутнє, в якому почнеться велика війна. Почне її карлик з чорним обличчям. Спочатку війна почнеться з України, а далі стане цивільної у самій Росії. На сьогодні Ванга не може сказати, коли конкретно закінчиться війна на Україні. але вони повинні припинитися до кінця 2015 року. Далі в Росії буде громадянська війна. Перемогу отримає народ, який повстав проти режиму. Ванга також говорить, що прийде велика розплата для тих, хто почав саму війну.

Ванга також розповів майбутнє і про самого президента. Вона говорила, що мертвого Володимира, біля червоної стіни виймуть і закопають, а живого посадять на його місце. Буде це склеп, в якому не буде ні ліжка, ні ложі. А буде просто бочка з нафтою. Також буде стояти черга і дивитися на Володимира. Тільки на цей раз не за гроші. Всякий хто входить і виходить – плювати буде, а в’язень зможе їсти тільки хліб. Навіть води давати не будуть.

Пророкування досить дивне. Враховуючи те, що зовсім недавно Ванга говорила про те, що Росія встане з колін і буде самою могутньою державою. Звичайно ж на чолі Володимира Путіна. Тепер же з’ясовується інший чинник, який може закінчитися плачевно для всіх. Навіть влади залишаться з носом. Тому неможливо вірити у все, що кажуть. треба просто думати головою.

Пророкування Ванги для всього світу

Не так давно ясновидиця пророкувала катастрофи, катаклізми та ядерну катастрофу. За її словами, ядерна катастрофа повинна була завдати великої шкоди всьому живому і рослинному світу. Далі йде війна з мусульманською державою. Східні країни Європи повинні брати участь у конфлікті.

А ось до 2016 року Європа повинна спорожніти. Незважаючи на всі ці страшні речі, деякі вже почали збуватися. Наприклад, сталася аварія на японській атомній електростанції. З-за цього відбулося зараження тонн сільськогосподарських культур. А от свого апогею досяг криза в Лівії.

Також Ванга говорила про велику кризу. Тільки не уточнила конкретно у кого – Росії або України. Про Європу Ванга сказала, що вона буде в занепаді. Можливо, Євросоюз може зруйнуватися. Що стосується Америки, то вона ослабне з-за масових акцій протестів. Територія в свою чергу постраждає від руйнівних торнадо.

Ванга також розповіла, що в період з 2016 до 2018 року буде народжене ціле покоління дітей індиго. Вони будуть по всім позитивним параметрами будуть перевершувати справжні покоління. Діти індиго допоможуть врятувати цей світ, який і так вже валиться.