Ваги. Гороскоп на січень 2016 року.

Непостійність Вогненної Мавпи в повній мірі на початку року позначиться на поведінці і світовідчутті Ваг. Їм і так дуже властиві сумніви, а в цьому році Терези постійно будуть переслідувати сумніву, докори совісті та спогади про минулі дні. Однак проводити час у роздумах зірки не рекомендують. Набагато ефективніше використовувати початок року для прийняття конструктивних рішень та вироблення стратегічних планів.

На початку року в життя Терезів буде присутня безліч факторів, які не дозволять негайно приступити до реалізації задуманого. Але це і не погано. Зберіться з силами і думками. Час конструктиву для представників Ваг настане дещо пізніше. Січень принесе чимало приємних сюрпризів, несподіваних зустрічей з давно забутими людьми. Не всі з них будуть для вас безпечними. Зірки говорять про те, що під виглядом старого приятеля у ваш будинок може постукати людина, яка має корисливі цілі і не дуже добрі наміри. Використовуйте на всю котушку ваше властивість сумніватися, коли будете приймати рішення про надання сприяння такій людині, ваша природна інтуїція вас не підведе.

Гороскоп на січень 2016 року. Ваги.

Ближче до кінця місяця Ваги відчують необхідність у змінах і побажають позбутися від непотрібних речей, так і від непотрібних спогадів. І це дуже вчасно. Особливо важливо навести порядок в емоційній сфері, розпрощатися з мучающими вас неприємними спогадами, вони лише руйнують вас і не дають рухатися вперед, а це вам дуже необхідно.

Ваги. Гороскоп на січень 2016 року.

Найчастіше, невдало закінчився роман Ваг, не дозволяє розвиватися нових відносин, і ви втрачаєте через свою нерішучість з вигляду людини, який міг би зіграти у вашому житті значну роль. Незайвим буде також позбутися і від предметів гардеробу та інтер’єру, якими ви вже тривалий час не користуєтеся. Це допоможе зробити хоча б невеликий крок до позбавлення від минулих подій, спогади про які доставляють дискомфорт.

Любовні стосунки Ваг у січні 2016 року.

Пам’ятайте це, тому що все початок року Ваг буде проходити під впливом Венери. Венера – планета двоїста, і вплив її може відбитися на різних представників Ваг по-різному. У парах, де відносини міцні і тривалі за часом, Венера посприяє їх тривалості і глибині. У відносинах пар, які перебувають у стані частих конфліктів і нерозуміння, швидше за все, можливо посилення натягнутості відносин, аж до повного розриву відносин.

Ваги. Гороскоп на січень 2016 року.

Сама приємна перспектива у самотніх Ваг. Всі зимові місяці для них велика перспектива виникнення бурхливого роману, і це відбувається знову ж стараннями Венери.

Ваги. Робота і фінансовий стан в січні.

У фінансовій сфері життя представників цього знаку чекає цілковите затишшя. Використовуйте цей час для накопичень і планування покупок, вже ближче до весни можна буде починати втілювати задумане в життя. Постарайтеся в самому початку року не піддаватися досить сильному впливу Урану, щоб уникнути витрат, про які потім доведеться шкодувати протягом тривалого часу. Намагайтеся ретельно думати про майбутнє уже зараз.

Ваги. Гороскоп на січень 2016 року.

Якщо Ваг на початку року належить відпустку, то краще поїхати відпочивати в іншу кліматичну зону. Постарайтеся під час відпустки уникати гучних компаній і бурхливих вечірок з алкогольними випивкою. Це зовсім не те, що вам зараз необхідно. А от суспільство вашої половинки зробить відпочинок більш насиченим, а відносини між вами більш теплими. Сеанси масажу та бальнеотерапії будуть як не можна, до речі, а ось активними видами відпочинку краще знехтувати в цей раз.

Ваги. Стосунки в сім’ї в січні.

Справжню насолоду і навіть деяку гордість принесе на початку року Терезам виховання і спілкування з дітьми. У цій сфері в житті Ваг панує справжня гармонія і ідилія. Діти будуть радувати вас своїми досягненнями в мистецтві і спорті, а ви з насолодою будете ділитися позитивними емоціями з оточуючими.

Ваги. Гороскоп на січень 2016 року.

Але намагайтеся не захоплюватися і не перестарайтеся в похвалах. Пам’ятайте, що на дитину це накладає величезний тягар відповідальності і бажання в подальшому відповідати вашому високому думку. Дуже часто це може привести дитину до психологічного зриву. Навчіть дитину миритися з поразками і тимчасовими невдачами, цим ви полегшите йому і собі життя, адже вона складається не тільки з перемог та успіху.

Ваги. Здоров’я у січні 2016 року.

Стан здоров’я Ваг в цей період не викликає великих побоювань. Але, через свою нелюбов до рослинної їжі і злаків, Ваги більше всіх представників знаків зодіаку схильні авітамінозів. Тому не дивуйтеся ламким нігтям і тьмяного кольору волосся. Все це результат не правильно збалансованого раціону. Постарайтеся підтримати організм хорошим комплексом вітамінів, тому що в цей період часу вже неможливо знайти овочі і фрукти, які зможуть компенсувати нестачу вітамінів і мікроелементів в організмі.

Ваги. Гороскоп на січень 2016 року.

Другий бич для здоров’я Ваго – затяжні депресії, і, як наслідок, порушення в роботі серцево-судинної системи. Постулат про те, що всі хвороби від нервів, ніхто не відміняв. Не варто займатися самокопанням і самоїдством, краще цей час присвятити улюбленому хобі або прочитання хорошої літератури. Якщо ж проблеми з серцем вже є і ви відчуваєте симптоми хвороби, негайно звертайтесь до кваліфікованого фахівця.

Без лікування хвороба може доставити великі проблеми в майбутньому. Не займайтеся самолікуванням, і навіть прийом рослинних препаратів, що відпускаються без рецепта лікаря в аптеках, не приймайте на власний розсуд


Резюме:
В січні по можливості зірки радять відпочити за кордоном.
У січні 2016 Терезам необхідно перевірити серце.
Ваги. Гороскоп на лютий 2016.

Розкажіть про нас друзям: