Ваги. Гороскоп на 2016 рік (жінок і чоловіків)

Ваги. Гороскоп на 2016 рік (жінок і чоловіків)

2016 рік стане для терезів яскравим, незабутнім і динамічним. Цей період принесе Терезам грунт для роздумів. Можливо, в 2016 році ви станете планувати якась важлива подія або рішення в своєму житті. Ось цей майбутній рік, якраз ідеальний для того, щоб всі чітко розкласти по місцях, розпланувати і реалізовувати вже наступного, 2017-м.

Що стосується здоров’я Ваг в рік Мавпи, все буде повністю залежати від настрою людей цього знака. Якщо Терези будуть смутні, замислені й не робитиме якихось спроб до життєвих змін, то їх чекають різні розлади, у тому числі і в моральному, психологічному плані.

У Терезів на початку року буде просто дика енергія. Вона змусить їх бути дуже активними, готовими на будь-яку, навіть саму божевільну справу. Також 2016 рік подарує Терезам зустріч, яка зможе повністю перевернути їх життя. Це навіть може бути любовна зустріч, яка перейде у щось більше і міцне. А ось влітку краще всього на відпочинок не поспішати, а краще вирішити всі свої проблеми.

Ваги чоловік

Ваги в наступаючому році будуть прагнути до рівноваги і спокою у всіх життєвих сферах. Свідомо уникати проблем, «зважувати» кожне слово і вчинок – це лише корисна риса, яка допомагає цьому знаку зберігати гармонійні стосунки, як у сім’ї, так і в офісі, серед колективу.

Ваги чоловіки дуже прискіпливо ставляться до будь-якої роботи. Для них навіть найдрібніша неточність – це привід до роздратування і невдоволення. Саме тому багато людей дуже не люблять начальників, народжених під знаком терези. Вони копаються в звітах, вишукуючи недостачі, помилки, що принижують своїх колег і дратують підлеглих.

У любові ваги також нерішучі і скромні, як і в інших сферах своєї дійсності. Серйозних вчинків і дій в 2016 рік, краще не чекати. Навряд чи на тлі всіх самокопання і розглядів з самим собою, Ваги зважаться на визнання або пропозицію руки і серця. Тому, якщо ви любите людину під знаком Терези, просто наберіться терпіння. Ось такий уже в нього характер, нерішучий і боязкий.

Терезам чоловікам, які бажають завоювати авторитет серед підлеглих і не впасти при цьому в бруд обличчям, треба стати більш категоричними і жорсткими, тоді їх відразу оцінить керівництво. А ось якщо ви не будете дотримуватися субординації з підлеглими, то ні до чого хорошого це не призведе, можуть виникнути конфлікти і забобони. У звичайно підсумку звільнять саме Ваг.

Важливо, щоб Ваги були не тільки жорсткими, але і справедливими, тоді не за горами буде і кар’єрне зростання. Також Ваги чоловіки повинні себе вести абсолютно навпаки зі своїми близькими та рідними. Вони можуть бути делікатніше і м’якше, адже у відносинах грубість може послужити причиною не тільки скандалів, але і розставань.

Ваги жінка

Жінки Ваги у 2106 році – саме уособлення турботи, гармонії і прагнень до затишку і домашнього спокою. У жінок цього знака не виникне бажання змінити свого партнера, залишити сім’ю, або ж роботу. Терези люблять міцно і впевнено стояти на ногах, а тому будуть робити все, щоб зберегти те, до чого вони так звикли.

У сфері охорони здоров’я, жінок Ваг очікує неприємності в плані жіночих недуг, можливе порушення гормонального плану і деякі нервові розлади. Головне в такі дні оточити себе близькими і рідними людьми, або ж, навпаки, постаратися побути на самоті і подумати про майбутнє, насолодитися сьогоденні, постаратися відсунути геть минулого.

Астрологи радять терезам жіночої статі присвятити першу декаду зовнішніх змін у зовнішності та дизайні будинку або квартири. Зміни стилю і обстановки завжди позитивно впливають на одну людину, пробуджують в ньому творчі риси і прагнення.

У жінок цього знака є планета управителька, під назвою Сатурн. І завдяки їй, у 2016 році має прийти чимало змін не тільки зовні, але і внутрішньо. До цим дамам прекрасної статі успіх буде приходити по мірі того, як вони будуть змінюватися. Пані Терези можуть задуматися про зовнішні зміни вже наприкінці весни.

До всього цього, зміниться не тільки зачіска, стиль і підхід до макіяжу, але й вони можуть подумувати про пластичної операції. Якщо ж ви все-таки надумали провести хірургічне втручання, то краще це зробити до кінця літа, адже це найкращий час для відновлення. Друга половина року обіцяє вам кинути всі справи, які у вас є, і зайнятися будинком та власною сім’єю.

Любовний гороскоп для Терезів на 2016 рік

У 2016 році неймовірна велелюбність Ваг може зруйнувати деякі пари, які наполегливо і повільно йшли до одруження. Буде дуже помітна нестриманість цих людей, тому вона може перешкодити роботі. Так що представники цього знака повинні максимально контролювати свої емоції і почуття. Адже Ваги, в іншому випадку, можуть залишитися ні з чим. Якщо у вас є ця бурхлива енергія, то найкраще її направити на кохану людину. І якщо все пройде добре, то до кінця літа Ваги зі своїм партнером вийдуть на новий рівень відносин.

Якщо ви ставитеся до одиноким Ваг, то в цьому році ви навіть можете піти проти волі батьків і закохатися. Астрологи стверджують, що Терези будуть надходити правильно. А до кінця року всі близькі і рідні зможуть побачити, що всі почуття були не тільки порив пристрасті, але й свідомим вибором. Такий вибір буде кращим, все тільки в руках у самих Терезів. І не варто сильно кудись поспішати.

Гроші та кар’єра

На всіх представників знаку Терези, рік 2016 накладе свій відбиток у плані роботи. В першу чергу треба буде над тим, а чи точно ви працюєте там, де хотіли. Певні сумніви можуть виникнути у творчих людей. Але впадати у відчай не треба, адже ви на своєму місці. Всі ваші сумніви розчинятися до початку лютого. Тоді ж ви відчуєте небувалий до цього приплив натхнення і творчих сил. І ті Ваги, які з головою поринають у свою справу, можуть чекати неймовірний успіх.

Коли тільки прийде весна, то треба буде відвідувати велика кількість пізнавальних заходів. Це особливо стосується Ваг жінок. Крім цього можна запланувати відвідування театрів та музеїв. Коли ви приходите в такі місця, то можете знайти нові знайомства, які будуть дуже продуктивними і цікавими. Якщо вам подобається вирощувати рослини, то відмінним часом для цього буде квітень.

Травень відмінно підійде для подорожей. Варто приділити трохи часу відпочинку та насолодитися природою. Восени Ваги поринуть в роботу і тоді у них не залишиться часу на хобі та розваги. Домашніми справами найкраще займатися в середині осені. А ось кінець року дасть Терезам чітко зрозуміти чого вони хочуть. І оскільки весь рік вони зустрічали досить цікавих особистостей, то можливо, хтось з них запропонує вам більш цікаву роботу.

Не забувайте про те, що на роботі завжди треба себе проявляти, тоді вас відразу помітить начальство. А от брати в борг у кого-небудь краще не варто, адже ці гроші ви зможете віддати з працею. Робота добре піде в кінці року, у вас з’явиться початковий капітал для свого невеликого бізнесу.

Сімейний гороскоп

Сімейна сфера в 2016 році особливо не зміниться. Протягом всього року Плутон буде залишатися в сузір’ї Козерога. Так що Терези будуть продовжувати розвивати свої стосунки з родичами і показувати свої ідеї щодо того, якою має бути сім’я.

Також вони розкажуть про своїх уявленнях ідеального будинку. Не виключено, що буде боротьба за владу з родичами, так що краще зупинити свої спроби домінувати над ними, навіть якщо у вас добрі наміри. Напружено на початку року можуть скластися відносини з сусідами і родичами. Тому ви будете з ними рідко бачитися. Але незабаром знову все повернеться в сові русло.

Також якщо ви хочете завести роман на стороні, то краще цього не робити. Якщо в першу половину 2016 року ваша друга половинка нічого не буде навіть підозрювати, то у другій половині 2016 року – все зміниться. Хтось розповість чи помітить вас в місті. Після цього будуть тільки сварки і, можливо, розлучення. Свою енергію краще повністю віддати рідній душі. Якщо ж ви почали сумніватися у своєму виборі, то негайно треба припинити всі зустрічі. У 2016 році буде простіше забути про своїх колишніх відносинах.

Гороскоп здоров’я

У 2016 році Ваги нарешті зможуть позбутися від усіх ваших шкідливих звичок. Після цього ваше здоров’я стане просто неперевершеним. В січні не треба їсти їжу, де дуже багато калорій. В кінці цього місяця ви також зможете відвідувати спортивну секцію. Якщо у вас є хвороби, які ви так довго не лікували, то цим можна буде зайнятися в лютому. Такий місяць добре підійде для профілактики хронічних захворювань.

На початку весни вас буде чекати занепад сил, і це дуже погано позначиться на загальній працездатності. Пошкоджень спини краще всього уникати в другій половині весни. Сприятливий період для самопочуття настане в кінці березня. Якщо ви зважилися пройти обстеження вашого організму, то найбільш точні результати можна буде отримати після 14 квітня. Лікування дихальних шляхів краще починати до 26 квітня, інакше потім буде вже пізно.

Наприкінці весни все пройде без змін. Тільки варто уникати захворювань, які пов’язані з опорно-руховим апаратом. Влітку краще не псувати свою нервову систему, яка може позначитися на вашому загальному стані. А ось у першій половині липня можете запросто змінити свій імідж. Також є шанс відмовитися від шкідливих звичок.