В якому кольорі зустрічати Новий рік 2016

В якому кольорі зустрічати Новий рік 2016

Якщо ви дотримуєтеся всіх традицій і правил, то ви обов’язково вже задумалися про те, в якому кольорі треба постати перед Новим роком 2016. Ну що ж, на це питання у нас є відповідь. Якщо в 2015 році коза була елегантна, і вимагала, щоб на вас був зелений, перламутровий, синій та блакитний відтінки, то в 2016 році мавпа зажадає зовсім протилежного. Але це не означає, що треба одягатися як колун і спритність по гілках дерев. Навпаки, чим елегантніше, тим краще.

Рік мавпи це буде вогненний рік, тому варто скористатися моментом і одягтися як вогник. Не переживайте що вам дані кольори не підуть. Адже їх дуже багато і завжди можна підібрати щось під себе. Переважатимуть яскраві кольори – оранжевий, червоний, жовтий, корал, шоколад, коричневий, золотий, пурпуровий, срібний.

Плаття буде виглядати дивовижно, якщо під нього підібрати аксесуари. Це можуть бути золоті сережки, підвіска з кулоном, браслети і яскраві пояси. Туфлі теж повинні бути відповідного кольору. Тому забудьте про сірому, чорному і зеленому. Підберіть милі і яскраві туфлі, щоб їх було вино ще здалеку, як тільки ви увійшли в зал або кімнату.

Добре зустрічати Новий рік у довгих сукнях з золотими вставками. Але ви можете взяти і срібний. Який буде нагадувати пухнастий і білий сніжок. Краще всього віддати перевагу поряд, в якому акцент більше зроблений на елегантності основних ліній і красою тканини. Мавпа любить все красиве. Сукні та костюми повинні бути виключно з натуральних тканин, адже господиня 2016 року не любить фальші, та й сама не звикла брехати. Хоча характер у неї може бути мінливий.

Що стосується макіяжу. Ну, тут вже має бути все зрозуміло і без підказок. Яскраві особистості мавпочки, люблять, коли не тільки красиво, але коли і блищить. Тому чим більше блискіток – тим краще. Але й переборщувати не потрібно. У макіяжі повинен переважати яскравий відтінок – той же червоний або шоколадний. Можна змішати ці кольори, якщо ви вмієте, і тоді вийти дивовижна краса.

Якщо ви віддає перевагу більш натуральні кольори – білий або бежевий, то немає нічого поганого, якщо ви виберіть ваш костюм саме цього кольору. Мавпа за це вас не покарає. Але ви завжди повинні пам’ятати, що головне це не одяг, а те, як ви підійшли до цього Нового року. Адже у вас повинен бути настрій, бажання і просто гарний настрій. Без всього цього, як би ви не вбралися, рік пройде погано і нудно.