УАЗ Патріот 2015-2016 року

УАЗ Патріот 2015 2016 року

У 2014 рік, восени була представлена нова модель Патріота, що на тлі свого попередника виділялася за кількома критеріями. Це і технічні нововведення, і салон, з різними доробками. Та й сама зовнішність дещо інша. А сьогодні ми дізнаємося про те, що знову відбуваються деякі зміни в цій моделі. Яким чином змінюється дана модель?

Після того, як був проведений рестайлінг автомобіля немов жінка одягнулася у нове вбрання. Кілька точкових змін і все інше, Патріот знайшов зовсім інше уявлення про сучасному автомобілі. Наприклад передня частина автомобіля помітно покращилася після того як були встановлені нові оптичні прилади.

Гідність нової оптики не лише в її формі, але і в якості світла, яке воно відображає. Радіаторна решітка, це наступна деталь, яка прийшла на зміну старій. Вона не просто нова, вона має дещо іншу форму, яка надала носовій частині авто особливий малюнок. Новий бампер трохи став об’ємніше минулого, і це наступна родзинка нового автомобіля. Тепер цей автомобіль більш значний. Цікаво і те, що у Патріота збільшилася багажне відділення.

Двері трохи більше колишніх. До речі розміри автомобіля не змінилися, залишилися колишніми. У салоні так само є кілька гідних змін. Крісла та диван виготовлено в Росії з міцного матеріалу. Розробники постаралися зробити їх такими, щоб вони були зручними, комфортними природно приємними на вигляд.

Кожне крісло легко регулюється і при необхідності можна поставити в горизонтальному положенні і таким чином утворити спальне відділення, що дуже зручно в подорожі, коли витрачати гроші на мотелі не дуже хочеться. Кермо у Патріота залишився колишнім, він зручний і немає необхідності змінювати або модернізувати. Однак у майбутньому є думка, що йому додасться підігрів.

Природно додано ціла розважальна система. Є й магнітола, двд, і навігація і відмінна система безпеки. Гідний автомобіль вже тільки по цим параметрам. Але якщо подивитися під капот, то на серці стає ще більш солодко. Бензиновий двигун, обсяг якого дорівнює 2,7 літра об’єму. Цей двигун створено в Росії, і дуже вдало показав себе раніше.

Потужність мотора дорівнює 128 л/с. Деякі моделі комплектуються дизелем, при цьому зменшуючи потужність (114 л/с), але збільшуючи швидкість. П’ятиступінчаста коробка передач, яка так само виготовлена на російському заводі в Тольятті, дозволяє за лічені секунди розігнати автомобіль до 135 км/год, Але це ще не межа, ведуться роботи над шумоізоляцією і новими моторами.