У Франкфурті дебютує оновлений Porsche 911 2016

У Франкфурті дебютує оновлений Porsche 911 2016

Porsche, що ти відчуваєш, коли на сторінках елітних автомобільних журналів бачиш статті про цих автомобілях? Для багатьох цей автомобіль межа досконалості. Так, не кожна модель ідеально приготовлена, і будь-який з них можна покращитися, але для багатьох Porsche це те, що потрібно.

В цей раз нас є ще чим дивувати і радувати, і мова йде про Porsche 911 модель 2016 року. Багато хто вже висловилися, що це не просто модель, це нове покоління, якому будуть наслідувати багато, але чи це так? Подивимося, час все скаже, а поки поговоримо про те, що ж такого особливого в цій моделі?

По суті видозмін немає, звичний стиль його попередника, але от якщо копнути глибше, то бачимо, що поговорити є про що. І перше, що хочеться підкреслити, це те, що зовні, хоча змін і небагато, але чудово доопрацьований бампер автомобіля. Форма стала настільки зручною, що під час руху не буде зайвого шуму, сам автомобіль завдяки цьому виглядає красивіше, та виготовлений з міцних матеріалів.

Звичайно ж, трохи змінилася оптика і кришка моторного відсіку. Все робилося для того, щоб надати більше обтічності формами і це вдалося. Дві двері, цього достатньо для автомобіля такого класу. Говорячи про двигуні, то тут залишається повна загадка, бо як конструктори і розробники не відкривають цих карт. І хоча зовні цей автомобіль засвітився, особливо в Празі, то нутрощі поки залишаються прихованими і засекреченими.

Відкриття заплановано на вересень, коли у Франкфурті буде офіційно оголошено про даному автомобілі, причому у всіх подробицях, а чекати, як бачимо — залишилося зовсім не багато. Але все ж про салоні є сенс поговорити, бо як акулам пера вдалося отримати деяку інформацію про те, що всередині.

Перше відзначити варто ідеальний шкіряний салон, який надає автомобілю свою унікальну родзинку, все виглядає шикарно. Кермо, спортивний і дуже зручний, до речі встановлений серво кермо. Приладова панель звичайно ж сучасна і багато функції управляються з сенсорної панелі.

І кажучи про двигуні відомо те, що мотор буде мати потужність до 405 кінських сил, багато це чи мало для спортивного автомобіля судіть самі, але відомо точно, що ця модель буде буквально літати по наших трасах, і наздогнати її мало кому вдасться.