У чому зустрічати Новий 2016 рік і що повинно бути на столі

У чому зустрічати Новий 2016 рік і що повинно бути на столі

Ось і настає 2016 рік. А це означає, що у всіх виникає питання – як і в чому його зустрічати. Для того щоб зрозуміти, що конкретно вдягти, треба знати, що 2016 рік це рік вогняної мавпи. Тому, щоб задобрити господиню необхідно одягнутися в червоне, жовте, помаранчеве, коралове, золотий, коричневий, рудий і шоколадний відтінки. Якщо говорити по-іншому, то треба одягнутися в «Язики полум’я». А ще треба взяти до відома, що мавпа це креативна особистість, так що у своєму майбутньому вбранні треба проявити фантазію і додати більше блискіток.

Дуже хорошим варіантом для зустрічі Нового року 2016 буде гарне коктейльне плаття червоного кольору з золотими вставками. Взуття та аксесуари повинні підходити до цього поряд і мати теж золотий відтінок або вставки. Замість золотих аксесуарів до сукні можна підібрати срібні. Вони нагадують сірий сніжок, і при цьому відмінно поєднуються з червоним кольором та іншими відтінками.

А ще мавпочка буде в захваті від помаранчевого і жовтого сукні з кораловими аксесуарами. Не забувайте про яскравий, але стильний макіяж. Адже це Новий рік, а відповідно ви повинні бути яскравою і епатажної особистістю, щоб вас помічали ще здалеку. По довжині плаття можуть бути різні. Все залежить від бажання, віку і смаку. Якщо вам підходить золотий колір, то вибирайте його, адже це колір богині.

У 2016 році на столі повинні стояти тільки справжні продукти без всяких добавок, барвників і консервантів, адже Мавпочці це не подобається. Мавпа тварина трав’яне, так що на столі повинно стояти більше вегетаріанських страв. Салати мають бути легкими, тому, як і наша господиня не любить сидіти на місці і весь час стрибає. Приготуйте тарталетки, маленькі бутерброди або щось на подобі цього. Якщо говорити про рибі та м’ясі, то якщо їх і готувати, то краще на відкритому вогні.

Зробіть, наприклад, шашлик, свинячу або баранячу ніжку. З рибки можна зробити непогану юшку. А ще мавпа байдужа до морепродуктів, тому їх зовсім варто прибрати зі столу. А ось сир – тварина дуже любить. Тому обов’язково повинні бути бутерброди, сирні кульки або страви на основі кумису. В якості напоїв, на стіл треба ставити тільки благородні – ігристі вина, хороші й дорогі віскі або коньяку. Для тих, хто не п’є, можна приготувати сік, компот або звичайну прохолодну воду.