У чому краще зберігати заощадження в 2016 році

У чому краще зберігати заощадження в 2016 році

Якщо дивитися на кілька років назад, то в той час люди довіряли банківським організаціям, але на сьогоднішній момент свої грошові кошти в банк кладуть лише 30% росіян. Більшість з цих відсотків банкам довіряють і охоче кладуть в них свої гроші – молоде покоління. А ось люди, які жили в період розпаду СРСР і бачили наступний дефолт і той, хто втратив усі заощадження, на сьогодні ставляться з побоюванням до всіх банкам і не поспішають розлучатися з грошима, які вони заробили. Але ризик втрати був і є завжди.

Перед тим як довіряти банку всі свої заощадження, необхідно уважно прочитати та вивчити всі пропозиції від банків. Також треба прорахувати можливий прибуток і ризики того, що ви відкриєте внесок у кожному з банків. Потенційних вкладників найбільше хвилює питання на сьогоднішній день про те, в якій валюті краще зберігати гроші у банку в 2016 році.

Почати можна з того, що нарахування відсотків є в будь-якому банківському вкладі. Прибуток більше від того, скільки у вас відсотків набігає. Але якщо банк пропонує великий відсоток то це означає, що він може обмежувати можливості вкладника, поповнення коштів чи часткового зняття. До прикладу. Якщо ви достроково закриваєте рахунок, то відсотки не виплачуються, і при цьому тільки сума депозиту повертається людині.

Деякі експерти наполягають на тому. Щоб люди відкривали рахунок в двох або трьох валютах. Адже це може допомогти зменшити ризики, які пов’язані з курсом валют. Найголовніші валюти, коли відкривають внесок, вважають євро і долар. Деякі економісти вважають, що в 2016 році буде зростання іноземної валюти, але надалі курс долара може сильно впасти, і тоді американська валюта знецінитися. І що ж тоді буде з вкладниками, які зберігали гроші в доларах?

Все це будуть сильні втрати кровно зароблених грошей. Відкриття рахунку в національній валюті, це більш вигідний варіант. Гроші у валюті можна розмістити у країнах, що швидко розвиваються, таких як Азія, які є партнерами Росії в міжнародних відносинах, економіці.

В якому банку краще відкривати рахунок? Краще зробити все розумно і слідувати правилу економіки – не зберігати всі яйця в одному кошику. Тому краще відкрити вклади у кількох банках. Самим стабільним і надійним банком на даний час є Ощадбанк Росії, ВТБ 24, Россельхозбанк і Газпромбанк.