У 2016 році планшети втратять колишню популярність

У 2016 році планшети втратять колишню популярність“Золотий” час продажу планшетів, що почалося після виходу iPad в 2010 році, поступово підходить до кінця. На думку експертів галузі, вже у 2016 році у цій сфері почнеться різкий спад продажів.

Так, компанія ABI Research провела масштабні дослідження, за результатами яких з’ясувалося, що кількість користувачів планшетів, увеличивавшееся протягом останніх п’яти років, у наступному році почне зменшуватися. А фахівці Oyster Bay вважають, що пікове кількість зареєстрованих планшетів (373 мільйони примірників) буде досягнуто до кінця 2016 року.

Основну конкуренцію планшетів складають фаблеты, попит на які стрімко зростає. Ці пристрої цілком здатні замінити будь-який сучасний планшет.

Разом з цим, все популярнішими стають ультрабуки 2-в-1, що представляють собою повноцінний персональний комп’ютер і здатні при цьому працювати в якості окремих мобільних пристроїв. Експерти ABI Research відзначають, що кількість моделей ультрабуків 2-в-1 стрімко збільшується, і в даний момент вже доступні подібні пристрої, оснащений операційною системою Windows 10.

Підтверджують ці прогнози і дослідження компанії IDC. Експерти IDC прийшли до висновку, що до кінця 2015 року обсяги продажів планшетів знизяться на 6%, а попит на ультрабуки 2-в-1 почне стрімко зростати.

На завершення рекомендуємо звернути увагу на цей матеріал, в якому дано прогноз зростання інфляції в 2016 році в Росії.