У 2016 році буде запущена програма будівництва шкіл

У 2016 році буде запущена програма будівництва шкілГлава уряду Д. Медведєв заявив, що в наступному році буде запущена програма будівництва нових шкіл. Відповідну заяву прем’єр-міністр зробив під час зустрічі з активом партії “Єдина Росія”.

Він зазначив, що в цьому році буде завершена робота з будівництва нових дитячих садків, і державі слід думати про майбутнє. І повідомив, що уряд має розпочати програму будівництва нових шкіл вже в 2016 році.

Глава кабміну підкреслив важливість будівництва шкіл “по-розумному”, привівши в приклад типові навчальні заклади, побудовані в період СРСР. Він нагадав, що існуючий російські школи були побудовані в різний час з різних проектів, тому їх неможливо уніфікувати. Зараз же, на його думку, повинні бути типові проекти, хоча й допускають певні модифікації.

Нагадаємо, в липні 2015 рік Міністерство освіти і науки виступило з ініціативою будівництва понад 14 000 нових шкіл в рамках програми, за якою школярі повинні бути переведені на навчання в одну зміну. Ця програма передбачає створення 812 000 додаткових місць.

На завершення рекомендуємо вивчити цю статтю, в якій розглянуто графік канікул у школярів в 2015-2016 навчальному році.