Твін Пікс (3 сезон) — продовження історії в 2016 році

Твін Пікс (3 сезон) — продовження історії в 2016 році

Твін Пікс з’явився на екранах ще в 90-х роках. Тоді у нього відразу з’явилося багато шанувальників. Тільки от коли прозвучала фінальна репліка про те, що Лора Палмер говорить агента Купера про зустріч через 25 років, ніхто не міг сказати, що вона виявиться правдивою. Автор цього серіалу по імені Девід Лінч сказав, що хоче зняти ще 9 епізодів 3 сезону. Це буде спеціально для каналу Showtime.

Варто відразу нагадати, що серіал минулого тисячоліття збирав біля екранів безліч телеглядачів. Всього вийшло близько 34 мільйонів чоловік. Не слабо. Сюжет картини розповідає про людину Дэйле Купера, який є спеціальним агентом ФБР. Він переїхав у невеличке місто твін Пікс із-за того, що місцеву красуню Лору Палмер вбили якісь особистості. Однак проект був закритий після того, як відзняли другий сезон. І навіть фільм Твін Пікс: Крізь вогонь, який побачив світ у 1992 році, не зміг стати таким же популярним, як серіал.

Спільно з Марком Фростом, Девід Лінч готовий випустити 3 сезон легендарної картини. Всі люди світу знову будуть спостерігати за будь-якими своїми героями. Тоді вони побачать, що ж відбувалося з ними, останні 25 років. Макс Фрост сказав одному виданню, що така думка, про повернення твін Пікс, в головах виникла ще три роки тому. На сьогоднішній день обговорюються деталі за сценарієм.

На 2015 рік були заплановані зйомки. Також режисер веде переговори з акторами, для того щоб вони повернулися в серіал. Він підтримує зв’язок з Кайлой МакЛоклен, Шерілін Фенн і Майклом Онткиным. У найближче майбутнє можна буде побачити остаточний акторський склад.

Девід Лінч також зазначив, що збирає в серіал додати ще декілька нових осіб, крім розповіді про долі старих героя. Лінча можна назвати режисером з великої літери. Адже він відомий багатьма своїми ексцентричними кінострічками, в яких є сенс, але не кожен може його вловити. Однак Лінч не є Богом. Він може воскресити героїв, але ось акторів – ніяк. Відрізок між 2 і 3 сезоном є людським життям, а точніше її половиною. З тих пір змінилося багато чого.

Актор трохи постарів, набралися знань і досвіду. А ось деякі залишили нас назавжди і більше не повернуться. Наприклад, людина, який грав злого духа лори Палмер, у 1995 році, вже помер. Його звали Френк Сілва. Такого героя можна було назвати справжнім уособленням зла. Можливо, що навіть заміни цієї людини не відбудеться і злого духа більше не буде.