Тури на Новий рік 2016

Тури на Новий рік 2016

Якщо ви мрієте про яскравих враженнях, то тоді вам необхідно зустріти новий рік у захоплюючій обстановці. Тому краще пропозиція це новорічні тури. Можна відправитися в Європу, Словаччину, Австрію, Прагу і в інші місця. Ви зможете покататися на сноуборді, лижах, подивитися на красиву природу і подихати чистим повітрям.

Також вас чекає тільки найкращий сервіс у всіх країнах. Для того щоб замовити тури в Європу, треба просто зв’язатися з менеджером будь-якій туристичній компанії на ваш смак. Вони вам зможуть підказати дешеві квитки, готелі і найкращі пропозиції. Радісні почуття і чудові враження будуть переповнювати вас, як тільки ви перейдете поріг, і опинитеся за кордоном.

Свято ви зможете спланувати від трьох до семи днів. До вашого вибору нададуть різноманітні готелі, смачну їжу і безліч розваг. І все це за доступними цінами. До кожного клієнта фірми є свій індивідуальний підхід.

Ви зможете відправитися в романтичну Францію, де тисячі різдвяних ялинок будуть радісно вітати кожного відвідувача і гостя країни. І навіть якщо пухнастого снігу не буде, то все одно ці вічнозелені символи новорічного свята відмінно виглядатимуть в ароматі свіжої трави і ніжного сонечка.

У Німеччині, наприклад, є теж свої традиції. Наприклад, опівночі, гості та жителі можуть зібратися біля Бранденбурзьких воріт. А коли годинник проб’є 12, то вся вулиця осяятися яскравими вогнями грандіозного салюту. На сценах, які встановили заздалегідь, буде виступати співаки, акробати, танцюристи і клоуни. А ще в Берліні, напередодні цього свята, святкую млинцевий карнавал. Так що ви точно не будете нудьгувати серед всієї цієї мішури.

У Лондоні ви познайомитеся з аристократичним Англією. Тут вже жителі можуть побачити королеву, побувати на Трафальгарській площі і насолодитися місцевими традиціями. А ось у скандинавських країнах будуть щасливі ті, хто любить мороз, справжні зими і багато снігу.

Фінляндія зі своїми лижними курортами, Санта Клаусом і оленями – просто заманює всю планету до себе. Тут вже і діти будуть раді і дорослі. Адже справжнє Різдво відбувається саме на теренах цієї країни.

Якщо Норвегія славиться своїми вікінгами, то фіни пропонують покататися у санях з оленями по лісах, побачити кілька казкових вистав і покататися зі схилів гір на лижах або сноубордах.