Трансформери 5 (2016)

Трансформери 5 (2016)

Черговий бойовик Трансформери 5 весь час намагаються відкласти. У самий перший раз його хотіли випустити у світ в 2016 році. Тільки ось деякі джерела говорять про те, що прем’єра швидше за все буде в 2017 році. Тільки от і це не завадить фанатам сидіти з завмиранням серця і передчувати нови сюжет. Цікаво, що ж на цей раз придумали творці і чим готові здивувати.

Оскільки попередні 4 картини встигли завоювати популярність, то не дивно, що режисер вирішив зробити і п’яту картину. На цей раз, як і в попередні, режисером буде Майкл Бей. Він вже встиг себе проявити, тому що є успішним творцем таких картин як «Я легенда», «Перл-Харбор» та інші. Такі проекти змогли принести Майклу небувалу славу. Багато хочуть роздобути Бея в якості режисера, тільки не всім це вдається.

Якщо Бей береться за роботу, то значить варто чекати тріумфу. І не варто сумніватися в Трансформерах 5. На сьогоднішній день ільм вже починає бити рекорди і робити величезні касові збори. Якщо судити про розмов у вузьких колах, то там, як завжди ходять плітки. Деякі кажуть, що Бей готовий покинути режисерське крісло, а його місце може зайняти Стівен Спілберг. Але якщо така людина сяде в крісло, то переживати нема чого. Скільки на його пару фільмів? Сто чи навіть більше? Але поки що це тільки чутки.

Після того, як у світ вийшли комікси про роботів, режисерам відразу прийшло в голову зняти противосиянии роботів. Адже на екранах це б виглядало дуже навіть нічого. Так що незабаром се люди світу змогли спостерігати на екранах перший фільм про Трансформерів. Тоді режисер зробив жорстокі, але в теж час захоплюючі бої Десептиконів проти Автоботів. Є навіть один дуже цікавий факт, що така картина сподобалася не тільки дітям, але ще й знайшла своїх прихильників серед дорослих.

Перший фільм запустили в 2007 році, і картина зібрала близько 400 мільйонів доларом. Парамаунт навіть і не думали, що зберуть стільки. Так що далі слідував тільки успіх. На сьогоднішній день не можна точно сказати, які актори будуть приймати участь у фільмі. Адже акторський склад весь час змінюється. І п’ята частина винятком точно не буде. Деякі кажуть, знову ж тільки з чуток, що автори збираються взяти повністю новий акторський склад. Сюжет у трансформерів буде як завжди чудовий. Тільки от зараз складно говорити про те, що нас чекає у п’ятій картині. Можна будувати лише припущення. Швидше за все машини і люди знову будуть боротися між собою.