Трансформери 5

Трансформери 5

 • Наш рейтинг

  • 100
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 • Назва:
  Transformers 5
 • Жанр:
  бойовик, пригоди, трилер, фантастика
 • Сценарій:
  Ерен Крюгер
 • Продюсер:
  Майкл Бей, Тому ДеСанто, Стівен Спілберг
 • Композитор:
  Стів Яблонскі
 • Прем’єра (світ):
  24 червня 2016 року

Опис фільму Трансформери 5

Трансформери 5 – чого нам варто чекати від фільму?

Трансформери 5
Всім відомий успіх серії фільмів “Трансформери”, незважаючи на те, що вони отримали досить немало і негативних відгуків. Найчастіше чіплялися до того, що “красивих спецефектів більше, ніж сюжету”. Однак людям фільми і всесвіт, де б’ються красиві і могутні роботи-гіганти, дуже подобаються, та й сюжет у них далеко не такий поганий, як намагаються показати деякі надто прискіпливі критики.

Тому про вихід “Трансформери 5” було оголошено вже тоді, коли щосили транслювалися “Трансформери 4”, в успіху яких ніякого сумніву не було.

Що ми вже знаємо про фільм?

Трансформери 5
Графіка стане ще краще – сумніватися не варто. Цим сучасне кіно завжди досить непогано радує глядачів, а, оскільки спецефекти вже були сильною стороною “Трансформерів”, то і в п’ятій частині ми напевно побачимо не гірше, а то і краще.

Орієнтовна дата виходу – літо 2016. Хто бере участь у зйомках і організовує їх? Зараз є інформація, що Майкл Бей, на жаль, тимчасово відійшов від серії, зайнявшись іншим проектом. Деякий час мали місце чутки, що Майкла Бея замінить Джонатан Лібесман, який втратив прав на зняття сиквела “Черепашкам-Ніндзя”, але і тут поки все ще може змінитися.

А ось зі сценарієм все однозначно і точно – його знову пише Ерен Крюгер. Отже, від учасників і творців плавно переходимо до сюжету.

Все ще може змінитися, але повідомляємо найбільш ймовірні подробиці (нехай поки і не з достовірних джерел).
Дія нових “Трансформерів” очікується в космосі, там Оптімус Прайм буде шукати Квинтессонов, своїх творців. Але при цьому частина дії картини буде здійснюватися і на планеті Земля – адже не так давно Марк Уолбер впевнено підтвердив, що повернеться в свою роль.

Paramount планується включення в свою серію нових, цікавих роботів. Так, серед автоботів ми тепер побачимо Ультра Магнуса – кращого з друзів і першого серед помічників Оптимуса Прайма. Цікаво, що, як і Прайм, Ультра Магнус перетворюється у вантажівку. У відсутність Прайму очолював автоботів як раз Ультра Магнус.

Сюжет

Трансформери 5
Ще очікується поява двох персонажів, добре відомих тим, хто знає класичний серіал 80-х (нагадаємо, що саме з такого серіалу починалися “Трансформери”, то, що випускається зараз – по суті, лише оновлена, перероблена, знову розвивається стара всесвіт). Отже, ці персонажі – автоботский начальник служби безпеки Red Alert (по-англійськи званий Червоною загрозою) і Заміни – швидка інопланетна гонщиця. Всі разом ці персонажі виступають по імені Механоіди.

В якості нових лиходіїв у фільмі з’являться ті самі творці-Квинтессоны. На Землі ж автоботи вступлять в бій з Блитцвигом, Скарджем, Циклоном, якими буде бути на чолі невгамовний старий знайомий Гальватрон (Мегатрон). Саме ці, до речі, персонажі і були в повнометражному мультфільмі 1986 серед тих десептиконів, яких створив для служіння Гальватрону сам Юнікрон. Якщо чутки правдиві, то, ймовірно, варто очікувати екранізації саги про Юникроне.

Підсумовуючи, можна бути впевненим, що те, за що ми любили попередні частини “Трансформерів” – гарні бої гігантських роботів саме з таким рівнем сюжету, який потрібен серії – очікує на нас і в новій частині. Залишається лише чекати виходу Трансформери 5, щоб надалі насолодитися переглядом!

 • Відео

Трейлер фільму Трансформери 5