Toyota Fortuner (2016-2017) — фото, ціна, характеристики Тойота Фортунер 2 в новому кузові

Toyota Fortuner (2016 2017) — фото, ціна, характеристики Тойота Фортунер 2 в новому кузові

16 липня нинішнього 2015 року відбулася презентація нового рамного позашляховика від Тойоти. До речі кажучи, ця презентація одночасно проходила відразу в двох місцях, в Австралії і Таїланді.

Це не зовсім новий продукт компанії, перша модель була приготована рівно 10 років тому, в далекому 2005 році, сьогодні ж йому приготували гідну заміну, яка до того ж ще і вдосконалена. До речі кажучи база до автомобіля була взята від Toyota Hilux 8. Що такого особливого можна розповісти про даному автомобілі?

Перше, що кинулося в очі, це досить-таки вузька світлотехніка, у якої досить гострі грані. Безліч хромованих деталей кузова, що зробило кузов красивим і цікавим. Якщо давати характер цього автомобіля, то можна з повною впевненістю підкреслити його агресивність. Салон автомобіля так само привабливий. Перше, тут всі в шкірі все так красиво оформлене, що перебувати в ньому одне задоволення.

Так, до речі, розміститися в салоні зможуть до 7 осіб, і при всьому цьому кожному буде достатньо місця і зручно. Панель приладів, тут запозичена ль хайлюкса, виглядає оригінально і привабливо. До речі управління сенсорне. Управління варто відзначити зручний завдяки гідравліці обертати кермо зможе навіть дитина. Але що можна сказати про технічної частини даного автомобіля? Д

изельный двигун у якого обсяг 2,8 літра, при цьому в комплектації йде або шестиступінчаста механічна коробка передач, або шестидіапазонний “автомат”. У будь-якому випадку бачимо, що автомобіль має відмінні показники. До речі ззаду тут все так само використовуються вузли і елементи, які раніше застосовувалися на хайлюксе, а саме п’ятиважельна підвіска, у якій гвинтові пружини замінюють звичні ресори.

Час показав, що це відмінне рішення. Гарний автомобіль природно повинен і красиво коштувати. І це правда, ціна на нього буде не найдешевша, хоча поки що про це мало інформації, тим ні менш вона скоро з’явиться, і ми будемо точно знати, скільки ж вона коштуватиме. Поки що ці автомобілі будуть впевнено переміщатися по дорогах Таїланду і Австралії, а от питання про наповнення російських доріг поки стоїть відкритим, будемо сподіватися на те, що одного дня ці автомобілі з’являться і у нас.