Техогляд 2016 зміни

Техогляд 2016 зміни

Техогляд вже давно не можна назвати такою перевіркою стану вашого транспорту для того, щоб бути впевненим у його надійності і справності. Російські водії, найчастіше, проходять його тільки для галочки. Тим більше в наш час, коли співробітники ДАІ на дорогах навіть не вимагають техогляд. Тільки все одно не вийде обійтися без техогляду. Адже при оформленні поліса ОСАЦВ в 2016 році вам знадобиться діагностична карта на машину. Так що на цій процедурі ставити хрест ще рано, адже треба буде її пройти.

Технічний огляд, у відповідності з законодавством потрібно проходити всім автотранспортним засобам регулярно. Робиться це для того, щоб підвищити свою безпеку. Виявляються ж неисправимости в ході спеціальної перевірки, а потім оцінюється загальне самопочуття вашої машини.

На діагностичній карті можна побачити технічний стан транспортного засобу і якщо там є проблеми, то тпро пройти неможливо. Фахівці можуть провести експертизу всіх значущих деталей і вузлів машини і можуть знайти всі порушення і поломки. Загалом, дана перевірка необхідна для того, щоб зробити безпечним рух і поставити його під контроль.

Автовласнику, заповнена діагностична карта стане в нагоді, якщо він захоче оформити поліс ОСАГО. А також для того, щоб йому не дали штраф за те, що немає техогляду. Абсолютно всі засоби пересування підлягають обов’язковому страхуванню автоцивільної відповідальності. Страховка може оформитися тільки у виняткових випадках, якщо у вас немає то.

Так що тепер ОСАЦВ і техогляд будуть нерозривно пов’язані. Саме з такої причини переважній більшості водіїв треба пройти то, щоб безперешкодно отримати поліс автоцивілки. І якщо полісу не буде, то тоді штраф буде дорівнює 500-800 рублів. А якщо немає ОСАГО, то співробітник ГИБДД може накласти заборону на використання транспорту. Хоч більше номерні знаки і не знімають, але все одно ви не зможете скористатися машиною до того моменту, коли така заборона буде знята.

Техогляд зазнав зміна з 2014 року. Перш за все, його торкнулися процедури проходження і якісь формальності. Представники ДАІ не можуть проводити техогляд до 2014 року. Тому водії повинні йти в спеціалізовані пункти діагностики. Тепер пунктів тпро дуже багато і можна звернутися до них в будь-якому регіоні. Формат старого талона буде в ужитку до серпня 2015 року.