Телець. Гороскоп на лютий 2016.

Фортуна не просто повернулася обличчям до Тельцям, вона буквально носить їх на руках. Усе, що почалося в цей період, принесе представникам знака задоволення, блискучий фінансовий результат і задоволення.

Це стосується всіх сфер життя Тільця. Бізнес, завдяки терплячому і сумлінній праці, буде процвітати. Все, навіть самі ризиковані схеми запрацюють, компаньйони не підведуть. На горизонті замаячить перспектива розширення бізнесу, або перехід його в зовсім іншу сферу. Це може вимагати додаткових грошових вливань, але це не повинно зупиняти Тільця.

Гороскоп на лютий 2016 року. Телець.

Через брак вільних коштів можна сміливо звертатися за допомогою у фінансові організації, краще великі. Кредити на розвиток бізнесу, отримані в цей час не стануть непосильним ярмом, будуть повністю окуповуються і зможуть бути погашені найближчим часом.

Телець. Гороскоп на лютий 2016.

Однак зірки радять приділяти величезну увагу юридичного оформлення угод і контрактів, які ви підписуєте. Не варто нехтувати професійною допомогою юристів і нотаріусів. Кредит, трудовий контракт, створення нового підприємства, документи про продаж або придбання нерухомості повинні бути оформлені грамотно і чітко в рамках чинного законодавства. Це допоможе і надалі уникнути фінансових неприємностей.

Телець. Гороскоп на лютий 2016.Не варто роздумувати про майбутню відрядження або ділової поїздки. Ви обов’язково виконаєте всі поставлені цілі і выжмете з ситуації по максимуму. Підсумком цієї поїздки може стати просування по кар’єрних сходах, хороший заробіток і задоволення власних ділових амбіцій.

Жінкам-Тельцям мають відбутися в лютому приємні клопоти з оновлення свого гардеробу. Воно може початися з походу в магазин для покупки пари туфель для майбутньої вечірки, а закінчиться порожнім гаманцем і мінусовим балансом по кредитній карті. Не турбуйтеся з цього приводу. Всі кошти заповнять, а обновки це саме те, що вам зараз необхідно. Поглиненість роботою і сім’єю довгий час відволікало вас від себе коханої. Це початок позначатися і на зовнішньому вигляді. Сіточка зморшок і чоботи не першої свіжості не прикрасили ще жодну жінку. Тому покупка нового крему, духів, суконь дозволять знову знайти упевненість в собі, відчути себе жінкою ніжною і чарівною.

Телець. Гороскоп на лютий 2016.

Телець. Відпочинок в лютому, відносини з дітьми.

Справжнє задоволення і гордість принесе Тельцям виховання і спілкування з дітьми. У цій сфері в житті Тельців панує справжня ідилія. Діти будуть радувати вас своїми досягненнями в мистецтві, навчанні та спорті, ніби у відповідь на ваші досягнення і емоційний підйом, і ви з насолодою будете ділитися вашими спільними успіхами з оточуючими.

Телець. Гороскоп на лютий 2016.

Але не захоплюйтеся і не перестарайтеся в похвалах. Ви повинні розуміти, що на сина або дочку це накладає величезний тягар відповідальності і бажання в подальшому відповідати високій оцінці батьків. Це, на жаль, стає частою причиною психологічного зриву у дитини. Навчіть дитину вміти програвати і миритися з тимчасовими невдачами, це дуже стане в нагоді йому в подальшому житті, адже вона, як відомо смугаста, і ці смуги не завжди бувають білими.

Любовні стосунки Тільця у січні 2016 року.

Як не дивно, але навіть на тлі величезної зайнятості на роботі, Тельцям буде вистачати часу і для спілкування в родині.

Телець. Гороскоп на лютий 2016.

Вільним Тельцям в цей час краще не заводити романтичних відносин. Зараз ви знаходитесь в деякій ейфорії і можете неправильно оцінювати свій потенціал, ніж введете в оману партнера, який згодом розчарується у відносинах. Це абсолютно не стосується відносин з партнером, з яким ви вже знайомі деякий час. Чоловік, який знав вас в період затишку у вашій фінансовій сфері, не буде введений в оману і вашим підйомом. Відносини з такою людиною, народжені в цей період, мають всі шанси стати довготривалими, і перерости в законний шлюб.

Телець. Гороскоп на лютий 2016.

Якщо вам належить відпустку, а це не найкраще проведення часу для вас зараз, то проведіть його активно і з користю для здоров’я. Зверніть увагу на гірськолижні курорти. Свіже повітря, відсутність періоду акліматизації, помірне фізичне навантаження допоможе отримати не тільки позитивні емоції, але й зміцнити здоров’я і імунітет, який в цей час року має тенденцію до зниження.

Якщо ж довелося з якихось причин залишитися вдома протягом усієї відпустки, не варто займатися виключно господарськими справами. Відвідуйте спортзал, басейн, частіше гуляйте з дітьми. Напевно, навіть в самому невеликому містечку або селищі ви знайдете собі розвагу, не кажучи вже про мегаполісі.

Телець. Гороскоп на лютий 2016.

Загалом, лютий для Тельців – час великих звершень і планів, і від того, як ви проведете цей час, залежить заділ на найближчий період.

Телець. Здоров’я у січні 2016 року.

Телець. Гороскоп на лютий 2016.Здоров’я Тельців не буде особливо турбувати. Однак якщо вже з’явилися перші симптоми захворювання, краще без зволікань звернутися до лікаря. Зараз хвороба є недозволеною розкішшю для представників цього знака зодіаку, у них багато справ і хворіти їм зовсім ніколи. Своєчасний візит до лікаря дозволить попередити розвиток хвороби і її трансформації в хронічне захворювання. Зверніть увагу на роботу шлунково-кишкового тракту, уникайте прийому їжі безпосередньо перед сном, запорів і переїдання.

Телець терпіти не може дієт, фізичних вправ та будь-яких обмежень. Але без цього не можлива гарна фізична форма, тому Тельці, які навчилися перемагати лінь, перебувають у прекрасній фізичній формі. Зазвичай це представники знаку, народжені Меркурія (21 квітня-1 травня). Дуже важко це дається Тельцям, народженим під впливом Місяця (2-11 травня). Їх нерішучість і песимізм щодо свого зовнішнього вигляду і фігури, обумовлені впливом Місяця, заважають змінювати усталений спосіб життя.


Резюме:
Тельці в лютому 2016 повинні дуже серйозно поставитися до документів.
Вільним Тельцям не варто заводити нові стосунки в лютому.
Гороскоп на березень 2016. Телець.

Розкажіть про нас друзям: