Тамара Глоба: передбачення на 2016 рік

Майбутні події невідомі для простих обивателів, але деяким феноменальним особистостям вдається відкрити їх завісу. Астролог Тамара Глоба знайома в нашій країні в якості укладача гороскопів, але на 2016 рік вона передбачила великі події, які повинні змінити багато чого.

Чому їй можна вірити

Тамара Глоба популярна вже більше двох десятків років, вона написала безліч книг по астрології і прогнозам на майбутнє. Особливо вона приділяла увагу зв’язку долі людини і подій, що відбуваються з розташуванням небесних об’єктів і сузір’їв. Разом із чоловіком Павлом Глоба вона добилася великої популярності в період перебудови. Багато події, передбачені нею, збулися:

  • за місяць до початку подій у Чечні, вона передбачила дату початку цієї війни;
  • вона прогнозувала дуже спекотне літо в 2010 році і виникненню пожеж у Москві;
  • її голосне повідомлення про проведення чемпіонату світу по футболу викликало повний ажіотаж серед вболівальників, вони не вірили, що вибір впаде на Росію.

Тамара Глоба: передбачення на 2016 рік

Великі події чекають Росію

На 2016 рік Тамара Глоба передбачила, що для Росії цей період стане «поворотною точкою». Ці слова вона пояснює тим, що закінчиться пострадянський період, а Росія рушить на новий, удосконалений рівень.

Перехід на новий рівень для Росії – це означає покінчити з усіма економічними проблемами, а з осені почне встановлюватися інша, абсолютно нова фінансова політика. Широке застосування вдосконалена політика набуде вже в 2017 році.

Багато сусіди заздрять нашій величезній території і мріють завоювати її, керувати умами і долями нашого народу. У зв’язку з цим може виникнути світова боротьба серед країн за лідерство. Але, безперечно, Росія буде в ній лідером. Астролог говорить, що Велике майбутнє за Росією.

Світові події

Провісниця стверджує, що крихкий мир під загрозою: на початку 2016 року можуть відбутися широкомасштабні військові дії. Багато астрологів підтримують цю інформацію, наприклад, британці кажуть, що людству може загрожувати вимирання. Глоба прогнозує початок подій в кінці цього року, а апогей їх припаде на середину 2016 року.

На щастя, за словами Тамари Глоба, військові події не наберуть достатньої сили для виникнення повномасштабної війни, тим більше що Росія готова дати відповідну відсіч.

Тамара Глоба: передбачення на 2016 рік

Про глобальні проблеми

Велика роль в прогнозах Тамари Глоби відводиться релігійній сфері. Останнім часом багато країн прагнуть створити так зване всесвітнє братство, яке передбачає загальну рівність і свободу роздумів і дій.

Тамара Глоба пророкує, що якщо жителі Землі не перестануть виливати злість, агресію на сусідні країни і світової космос, то планету чекає духовна криза і в зв’язку з цим безліч страшних катастроф, аж до зміни вигляду планети. Вона сказала: «паразити активні і пасивні знищать планету».

Що чекає Україну

Події в цій країні привертають увагу всієї світової аудиторії. Тамара Глоба теж внесла свою лепту в ряд пророцтв про Україну. Вона повідомила, що ця і без того невелика країна поділиться на п’ять регіонів, з них один – Крим, який вже увійшов до складу Росії.

Донбас так само залишиться самостійною, як і в політичних переконаннях. Ці окремі регіони будуть намагатися стати частиною Європи, але це закінчиться поверненням до минулого відносин.

Всі відокремлені від регіони України увіллються в єдине велике об’єднання, але це буде не перша країна, а щось схоже за політичними переконаннями на США з самостійними законами та поглядами на життя в кожному штаті.

Як вона пророкує

Хто ж дає підказки про те, що траплятися ті чи інші події пророкам і провісникам? Тамара Глоба порівнює свою формулу, за якою вона робить висновки, з дорожніми знаками. Астрологічний прогноз, каже вона, можна порівняти з системою знаків на дорогах, він теж дає можливість безпечного руху вперед і цілеспрямовано. Незважаючи на ці підказки, кожен повинен зробити для себе свій висновок і вирішити слідувати цим вимогам.

Що стосується прогнозів про майбутнє Росії: все буде добре як в країні, так і в народу.

Читайте також:

» Що чекає Росію в 2016 році

» Віра Ліон: останні прогнози на 2016 рік

» Ванга: передбачення на 2016 рік