Східний гороскоп на 2018 рік – китайський гороскоп для всіх знаків східного календаря

Східний гороскоп на 2018 рік   китайський гороскоп для всіх знаків східного календаря

Китайський гороскоп на 2018 рік для всіх знаків східного календаря

2018 рік, згідно з китайським календарем, буде проходити під знаком Жовтого Земляного Собаки – відданого і мирного тварини, на відміну від запального Півня. Собака ніколи не кидає потребують допомоги і готова допомагати працьовитим і чесним людям. При цьому символ 2018 року не терпить ні брехунів, ні лицемірів, ні нероб. У цій статті ми розглянемо, яким буде східний гороскоп для дванадцяти знаків на 2018 рік.

Загальний гороскоп на 2018 рік

Важливо, що китайський гороскоп на 2018 рік говорить про те, що в пріоритеті в цей період будуть жіноча логіка та інтуїція, адже Собака – жіночий знак. Реалізація задуманого стане можливою тільки за допомогою щирих почуттів. Весь рік буде проходити з коливаннями – від веселого до сумного і від поганого до хорошого.

Жовта Земляний Собака – це дуже чуйний і добрий знак. Вона цінує свій будинок, сімейні цінності, а також комфорт у всьому. Саме тому в 2018 році особливу увагу слід приділяти рідним і близьким людям і намагатися присвячувати їм більше часу.

Звичайно, у Собаки, як і інших знаків східного гороскопу, є не тільки позитивні, але і негативні риси. Зокрема, господиня 2018 року буває ледачою і злегка байдужою до потреб інших людей.

Їй потрібно навчитися бути більш чуйною до ближніх і більше допомагати оточуючим. Собаці варто проявити поблажливість до людей, адже ніхто не ідеальний і всі можуть робити помилки. В цілому 2018 рік обіцяє бути спокійним і досить розміреним. Головне – більше часу витрачати на сім’ю, бути терпимішими до оточуючих і суворіше до себе і рік Собаки принесе тільки позитивні емоції.

Східний гороскоп для Щура на 2018 рік

Людям, що народжені в рік Пацюка, в 2018 році доведеться витратити багато часу і сил на рішення численних конфліктів. Потрібно відзначити, що в більшості випадків спори будуть виникати не з їх вини, але Щури опиняться в самому центрі подій.

Особливо уважними слід бути жінкам-Щурам – справа може дійти до рукоприкладства. Можливі серйозні фінансові проблеми на початку 2018 року. Не позичайте нікому грошей не повернуть борг. Остерігайтеся вирішувати фінансові питання з неперевіреними людьми, найімовірніше, вас підведуть.

Грошові негаразди відійдуть на другий план тільки до середини літа 2018 року. На перший план вийде здоров’я, яке потребує особливої уваги. У рік Собаки багато представники знаку можуть потрапити в лікарню, якщо будуть ігнорувати тривожні сигнали, що посилаються організмом. Не залишайте ці знаки без належної уваги.

Кінець осені принесе одиноким Щурам службовий роман, який, незважаючи на свою короткочасність, досить гучним. Представники знака, мають любовні стосунки, можуть розпрощатися зі своєю другою половинкою.

Тільки в грудні в життя Щурів настане спокій. Грошові питання вирішуватися і здоров’я прийде в норму. В нагороду за стійко перенесені труднощі Собака подарує стабільність на любовному фронті.

Східний гороскоп для Бика на 2018 рік

У рік Собаки Бику не раз доведеться вгамовувати свою запальність. Особливо важко представникам знаку доведеться в першій половині року. Дуже непростий період належить Бикам-керівникам, які звикли до беззаперечного підкорення своїх працівників, навіть у разі своєї неправоти.

Господині 2018 року вдасться зламати впертість і непохитність Бика, давши шанс іншим знакам зробити карколомний кар’єрний зліт.

Така поведінка Собаки боляче ранить самолюбство Бика і завдасть серйозної шкоди його здоров’ю. У зв’язку з цим представникам знака найкраще провести час далеко від турбот і клопотів, переважно серед близьких люблячих людей.

Можливість повернути життя під свій контроль випаде Бикам на початку літа. Повні сил представники знаку зможуть повернути стабільність у своє життя. Наприкінці 2018 року висока ймовірність отримання великого доходу. Як варіант, це може бути отриманий спадок, вдало укладений шлюб з забезпеченою людиною або виграш у лотерею.

У грудні Бикам буде дано шанс знайти ключик до дорогому і дуже важливого для них людині. В результаті може утворитися дуже міцний шлюбний союз.

Східний гороскоп для Тигра на 2018 рік

Для Тигра рік Собаки буде відзначений умиротворенням і спокоєм у всіх сферах життя. Представники знака протягом року будуть більше нагадувати щасливих кошенят, яких можна почухати за вушком, ніж величних хижаків, готових до атаки.

Приємна лінь і відчуття розслабленості буде супроводжувати Тигрів до самого початку весни. З пробудженням природи прокинеться і Тигр. У нього почнуть виявлятися інстинкти хижака. Це знайде свій прояв і визнань в любові і в прагненні до хороших заробітків.

Починаючи з березня, більшість представників знаку Тигр приймуть рішення відкрити власну справу. Вони привернуть та друзів і однодумців. Другі половинки Тигрів нарешті отримають довгоочікуване визнання в любові.

Восени Тигрів чекає чимало радощів – від великих грошових надходжень, до укладення шлюбу і поповнення в родині. Наприкінці 2018 року Тиграм не варто забувати про здоров’я, яке може затьмарити всю радість.

Причинами серйозних захворювань можуть стати і звичайна застуда і банальне отруєння. Зірки рекомендують Тиграм відразу ж звернутися за медичною допомогою, інакше можуть виникнути серйозні ускладнення, які загрожують хронічними захворюваннями.

Східний гороскоп для Кролика на 2018 рік

У рік Півня Кроликам довелося багато і важко працювати, в нагороду за такі зусилля Собака дасть їм гарненько відпочити і розслабитися. Колеги цінують професіоналізм Кролика, його поважають і завжди прислухаються до його рекомендацій.

На любовному фронті у Кролика все ідеально – партнери обожнюють один одного. В грошовому відношенні все стабільно і є впевненість у завтрашньому дні. Єдине, про що доведеться турбуватися представникам знаку, це здоров’я.

На самому початку року можливі проблеми з шлунково-кишковим трактом. Чимало сил Кроликам доведеться витратити на консультування з гастроентерологом та за проведенням різних обстежень. Жінкам-Кролям не можна переохолоджуватися – це загрожує частими візитами до гінеколога. Можуть загостритися і інші жіночі захворювання, які раніше не турбували. Так що одягайтеся по погоді.

У рік Собаки не виключені і численні візити до стоматолога, особливо це актуально для літнього періоду. Тим не менш, проблеми зі здоров’ям можуть тривати до листопада 2018 року. У цьому місяці ситуація стабілізується, але стежити за здоров’ям не забувайте.

Східний гороскоп для Дракона на 2018 рік

Дракона очікує дуже багатий різними подіями рік. Собака подарує представникам знака як хороші, так і погані зміни. Негативні моменти будуть пов’язані з сім’єю та родичами – один з близьких неприємно здивує, а відповідати за це доведеться Дракону.

У першій половині 2018 року можуть виникнути фінансові труднощі. Китайський гороскоп рекомендує Драконам перейти в режим економії і витрачати кошти з розумом. Але навесні ситуація зміниться і принесе їм підвищення по службі і як наслідок збільшення заробітної плати. Гроші потечуть рікою, але витрачати все відразу не варто, адже попереду велика покупка – автомобіль або житло.

Під час літнього відпочинку, який обіцяє бути активним, будьте особливо обережні – дуже висока ймовірність травмуватися. Акуратність і уважність слід проявити і на воді. Замість звичного драйву вибирайте більш спокійний відпочинок.

Осінь 2018 року не можна буде назвати спокійною. У цей період можливі конфлікти в сім’ї і нерозуміння з друзями. Але не приймайте ці ситуації занадто близько до серця.

Драконів дуже порадує кінець року Собаки. У них з’явиться можливість зав’язати корисні і приємні знайомства, які позитивно позначаться на фінансовому благополуччі представників знаку. Завдяки новим знайомим вам вдасться підвищити свій соціальний статус. У 2018 році найкраще інвестувати гроші, ніж витрачати. Велика ймовірність отримання хороших дивідендів.

Східний гороскоп для Змії на 2018 рік

Змії потрібно бути напоготові весь 2018 рік. Собака може, як побалувати представників знаку, так і покарати. Змії отримають шанс здобути фінансову стабільність і будуть радіти хорошому самопочуттю. Але раптом все може помінятися, буквально за одну хвилину, і вони почнуть конфліктувати з близькими і коханими. Періоди щастя і нещастя будуть змінювати один одного з блискавичною швидкістю.

На самому початку 2018 року Змій розбудують проблеми з керівництвом, але особливо хвилюватися немає причин. На бік представників знаку стануть колеги, які не дадуть образити Змію. На жаль, фінансові справи йтимуть не так добре, як хотілося б. Змій зможуть виручити накопичені кошти, які допоможуть утриматися на плаву.

В середині літа Зміям відкриється важлива таємниця, яка зможе докорінно змінити їх життя на краще. У спілкуванні з протилежною статтю у Змій можуть виникнути деякі труднощі. В кінці року все налагодитися і самотні представники знаку зможуть обзавестися другою половинкою або захочуть створити сімейний союз.

Здоров’я в рік Собаки підведе Змій – можуть загостритися старі захворювання. Виходом стане профілактика хвороб.

Східний гороскоп для Коня на 2018 рік

2018 рік буде дуже вдалим для Коня – з’являться величезні перспективи. Їх чекають інтригуючі події і безліч цікавих пригод. З самого початку року Собаки Коні отримають привабливу пропозицію, від якого не варто відмовлятися.

Це можливість довести, наскільки ви професійні. Головне – діяти швидко і ви зможете підвищити свій соціальний статус і зміцнити матеріальне становище.

Навесні саме час робити великі покупки і не боятися вкладати гроші в будь-які, навіть божевільні ідеї – вони в будь-якому випадку принесуть непоганий дохід. Але не забудьте попросити поради у людей старшого віку – він підкаже правильне рішення. Звертайтеся тільки до того, кому довіряєте.

Влітку Кінь захоче затіяти капітальний ремонт свого житла. Це допоможе згуртувати всіх членів сім’ї. Домовита Собаку це дуже порадує, а значить, зміни в інтер’єрі пройдуть легко.

Час для відпочинку настане восени. Представники знаку можуть сміливо вирушати у відпустку і зміцнити свою нервову систему, злегка похитнулася на роботі. Вирушайте відпочивати з коханою людиною і у вашій пам’яті залишиться багато дивовижних моментів.

А ось кінець року може засмутити Коней – з’являться проблеми зі здоров’ям у вас, і у ваших близьких. Так що краще займіться профілактикою захворювань заздалегідь, і ви зможете уникнути серйозних проблем із самопочуттям.

Східний гороскоп для Кози на 2018 рік

Початок року Собаки для Кози буде легким і веселим. Представники знаку будуть відчувати почуття закоханості в цей період. При цьому це може ставитися не тільки до нових почуттів, але і до старих, які спалахнули з новою силою.

Надумані проблеми зі здоров’ям, які так турбували Козу весь 2017 рік, зникнуть. У січні 2018 року Козі запропонують дуже цікавий проект, від якого вона не зможе відмовитися. Робота над проектом буде досить тривалою – до початку літа і результатом за витрачені сили і час стане велику грошову винагороду.

Фінансова ситуація восени змінитися не в кращу сторону і тому гроші, зароблені в проекті, Козі краще не витрачати даремно. Можливо, якийсь час доведеться економити. Але не переживайте, адже на допомогу прийдуть друзі та нададуть вам підтримку. У Кози з’явиться шанс отримати нову престижну посаду.

Наприкінці осені Козам можна сміливо відкривати свій бізнес, спираючись на друзів, яким без побоювання довірити гроші. На себе Кози візьмуть організаційні питання. Кінець року стане часом підбиття підсумків, які будуть радісними. Представники знаку куплять дорогі подарунки рідним і близьким, не замислюючись про витрачену велику суму.

Східний гороскоп для Мавпи на 2018 рік

Люди, які народилися під знаком Мавпи, дуже ризиковані особистості. У 2018 році їм потрібно буде докласти чимало зусиль, щоб стримувати свої бажання і амбіції. Якщо Мавпи почнуть усе робити по-своєму, то Собака їх приструнить фінансовими втратами і раптовими хворобами.

Представникам цього знаку варто більше часу проводити вдома в колі сім’ї, ніж за його межами. Активні відрядження в 2018 році не принесуть ні задоволення, ні фінансової стабільності, а навпаки, знайомства з нечесними людьми і проблеми в дорозі.

У середині весни життя Мавп чекає знайомство з людиною, у якого вони сильно закохаються. Але це погано відіб’ється на їх фінансовому становищі. Кохана людина зробить все, щоб увігнати Мавпу в борги на кілька наступних років.

До літа ситуацію зміниться і подарує Мавпі гідного людини, здатної відповісти взаємністю на почуття. Не виключено розставання з цією людиною через хворобливого перевтоми попередніх складних місяців року.

Творчим Мавпам в рік Собаки випаде чудовий шанс реалізувати себе у цьому напрямку. Ви сміливо можете організувати свою справу і втілити в життя навіть найсміливіші проекти, що в майбутньому принесе серйозні доходи і підвищить ваше положення в суспільстві.

Східний гороскоп для Півня на 2018 рік

Півням 2018 рік запам’ятається тим, що практично вони практично будуть жити на роботі. Але їх таке становище зовсім не засмутить – за витрачений час передбачена гідна оплата, що не може не радувати Півня. Отримані кошти представники знаку витратять на улюблених і на подорожі в середині року.

При цьому витрачати всю зароблену суму не рекомендується. Півнем незабаром чекає затишшя в матеріальному плані.

Особливо пощастить Півням, чия робота пов’язана з громадською діяльністю. Йому випаде можливість продемонструвати не тільки свій професіоналізм, але і стати милим і приємним співрозмовником, з яким можна мати справу.

У рік Собаки коло спілкування Півня значно розширитися. Серед нових знайомих з’являться навіть відомі особистості. Саме вони і допоможуть представникам знака реалізувати давно задумане вигідну справу.

Люди, народжені в рік Півня в середині 2018 року повинні виявити підвищену увагу до свого здоров’я. В іншому випадку їм доведеться обійти всіх лікарів для виявлення причини захворювання. Але причина так і не буде знайдено. Всьому виною буде перевтома на роботі. Знайдіть час для відпочинку з близькими та друзями і все налагодиться.

Східний гороскоп для Собаки на 2018 рік

Собака в свій рік буде почувати себе чудово і щасливо. Всі задуми будуть виконуватися без проблем, втручань заздрісників і особливих зусиль. З самого початку року Собака потрапить у вир любові і пристрасті. На початку літа можливе укладення шлюбу, який обіцяє бути міцним і дуже щасливим.
Наступні півроку Собака буде працювати над благоустроєм свого житла. Вона може почати капітальний ремонт або навіть будівництво нового будинку. Для цього знадобиться значна грошова сума, але якщо Собаці не вистачить власних коштів, вона може звернутися до рідних – вони обов’язково допоможуть.

У 2018 році представникам знака необхідно не забувати про здоров’я. Може дати знати стара алергія, яку обов’язково треба буде лікувати. Тут можуть виникнути складності, але здаватися на півдорозі не можна. Особливо це стосується чоловіків.

Зате самий кінець року Собака зможе провести в спокійній домашній обстановці. Ніхто не зможе перешкодити щастя Собаки і зіпсувати їй настрої в облаштованому житло поруч з коханою людиною. Жінки-Собаки можуть отримати дуже приємна звістка в новорічну ніч, яка порадує всю сім’ю.

Східний гороскоп для Свині на 2018 рік

Свиням необхідно ретельно піддавати строгому аналізу всі свої задумки вже з самого початку 2018 року. У березні представників знаку чекає велике грошове надходження. Свиня зможе витратити гроші на покупку квартири або будинку, а можливо, вкладе кошти на відкриття свого бізнесу. Якщо Свиня залучить до цього однодумців і досвідчених людей – її справа приречена на успіх.

У середині року Собака подарує Свині зустріч з людиною, який може стати любов’ю всього її життя. Представники знаку можуть через це втратити одночасно і голову і гроші. Переживати не варто, адже сім’я в цей момент буде поруч і підтримає вас і морально, і матеріально.

Кінець 2018 року буде більш спокійним і приємним, особливо для тих, хто часто їздить у відрядження або подорожує. Під час однієї з таких поїздок є ймовірність зустрітися з цікавими особистостями. Ці люди вплинуть на світогляд Свиней.

Вони навіть можуть захотіти переїхати або знайти більш престижну роботу. Одружені Свині зможуть почати сімейне життя з чистого аркуша – без конфліктів, сварок і скандалів.

Таким буде східний гороскоп на 2018 рік. Найголовніше – не впадати у відчай і прагнути бути краще. Все вийде і Собака нагородить вас приємними сюрпризами!