Східний гороскоп на 2016 рік

Східний гороскоп на 2016 рік

Вогняна Мавпа принесе всім позитивний настрій і шалену енергію, так властиву цьому рухомому тварині, олицетворяющему цей знак Східного гороскопу.

Сім’я чи всі?

Найкраще в 2106 році зайнятися відносинами на особистому фронті, сім’єю і дітьми. Саме на цю, поза сумнівом, важливу сферу життя варто звернути увагу. Помиріться з рідними, з якими у сварці, зізнайтеся в коханні того, кого вже довго любите таємно, зробіть пропозицію коханій жінці і нарешті, зважитеся на зачаття дитини.

Якщо в родині все-таки часто сваряться і конфліктують, то намагайтеся вирішувати виникаючі проблеми і суперечки мирно, шляхом розмови, а не скандалів і взаємних докорів. Іноді вам буде досить важко, налаштовувати загублений світ, тому наберіться терпіння. Радує одне, вогняна Мавпа все-таки мирний знак, який визнає сімейний побут і тепло домашнього вогнища.

Займіться, нарешті, виховання власних дітей. Не змінюйте їх під себе, змінюйтесь самі, бо, як говорить, знаменита прислів’я, діти все одно будуть схожі на вас самих, тому бути змінені та «модернізуватися» доведеться вам.

Інтернет, планшети і телефони – все це не замінить батьківського тепла і ради, тому намагайтеся більше спілкуватися. Проводите з донькою або сином більше часу.

Кар’єра і фінансовий стан

У більшості знаків у цій сфері буде дивовижна стабільність. 2016 рік обіцяє подарувати достаток тільки тим, хто збирається, як слід працювати і займатися власним особистісним і професійним розвитком.

Для трудоголіків, працівників виробництва, інвесторів відкриються зовсім нові можливості, які дозволять піднятися вгору по кар’єрному ліфта, так і перевірити свої особистісні якості на стійкість.

Придивіться також до великих покупок. Якщо ви давно мріяли купити машину, то, швидше за все, саме в Рік вогненної Мавпи, задумане, ви зможете здійснити, як ніколи краще і з більш економічним ефектом.

Здоров’я і самопочуття

Якихось глобальних проблем у плані хвороб не передбачається, але це не означає, що треба повністю забути про бережливе ставлення до себе, свого самопочуття. Обов’язково своєчасно відвідуйте лікарів, не займайтеся лікуванням і бережіть нервову систему. У століття стресів і депресій, краще за все дбати про нервовій системі заздалегідь, поки вона ще не вийшла з ладу і не піднесла вам неприємний сюрприз у вигляді безсоння, розлади або ж апатії.