Святкові і вихідні дні в 2016 році в Росії. Календар вихідних

Святкові і вихідні дні в 2016 році в Росії. Календар вихіднихНаша країна славиться на весь світ багатьом – і величезною територією, і масою геніальних людей, і великою кількістю корисних ресурсів. А ще він славиться великою кількістю свят. І сьогодні ми розповімо своїм читачам про святкові і вихідні дні в 2016 році в Росії.

Відзначимо відразу, що представлений календар святкових і вихідних днів на 2016 рік є попередніми. Більш точна інформація буде опублікована Урядом РФ в кінці поточного року.

Пропонуємо вашій увазі календар святкових днів на 2016 рік:

Святкові і вихідні дні в 2016 році в Росії. Календар вихідних

Календар святкових і вихідних днів на 2016 рік

Загальна інформація

У наступному році буде 366 днів. Так, наступний 2016 рік високосний. З них буде 244 робочих дня, 119 вихідних дні і 3 скорочених дня. А тепер пропонуємо вашій увазі святкові і вихідні дні в 2016 році в Росії з поділом на місяці.

Новий рік

Загальна тривалість новорічних канікул складе 10 днів – з 1 по 10 січня включно. Згідно з проектом Постанови Уряду Росії “Про перенесення вихідних днів у 2016 році”, підготовленому Міністерством праці Росії, вихідні дні, на які в 2016 році випадають неробочі святкові дні 2 та 3 січня, повинні бути перенесені наступним чином:

  • з суботи 2 січня на вівторок 3 травня;
  • з неділі 3 січня на понеділок 7 березня.

Нагадаємо, у відповідності зі ст. 112 ТК РФ неробочими святковими днями в січні є дні з 1 по 8 січня включно.

День захисника Вітчизни

У лютому росіяни будуть відпочивати три дні поспіль – з 21 (неділя) 23 лютого (вівторок) включно. Субота 20 лютого при цьому буде робочим днем. Справа в тому, що офіційний вихідний день, згідно з вищезгаданою Постановою, було перенесено з суботи 20 лютого на понеділок 22 лютого.

Міжнародний жіночий день

Вихідні і святкові дні в 2016 році в Росії поповниться чотирма безперервними днями відпочинку в честь Міжнародного жіночого дня: з 5 березня (субота) по 8 березня (вівторок) включно.

Травневі свята

Свято Весни і Праці триватиме чотири дні – з 30 квітня (субота) по вівторок (3 травня). Справа в тому, що святковий день 1 травня 2016 році випав на неділю, тому його перенесли на понеділок. Ще один вихідний день додався в результаті його перенесення з 2 січня на 3 травня.

На честь Дня Перемоги буде 3 вихідних дні – з 7 травня (субота) з 9 травня (понеділок).

День Росії

День Росії росіяни зможуть відзначати три дні – з 11 червня (субота) 13 червня (понеділок). У зв’язку з тим, що святковий день 12 червня в 2016 році випадає на неділю, цей вихідний переноситься на понеділок.

День народної єдності

В честь цього свята у нас буде три безперервних вихідних дні – з 4 листопада (п’ятниця) по 6 листопада (неділя).

Якими точно будуть вихідні і святкові дні в 2016 році в Росії, ми дізнаємося після оприлюднення постанови Уряду Росії “Про перенесення святкових…”. Ми відразу внесемо доповнення в цю публікацію.