Свята в Червні 2016 року в Росії (Усі дати)

Іноді в нашому житті не вистачає веселощів, душі хочеться свята. Кожен день, прокидаючись вранці, розумієш, що цей день буде такий же, як і вчора. Але ми самі творимо своє щастя. Адже в світі так багато свят, які можна відзначати хоч кожен день. Знаючи наперед, які свята у червні 2016 року в Росії всі дати можна розпланувати. Адже перший місяць довгоочікуваного літа багатий на веселі свята. Всі ці заходи можна відзначити у колі сім’ї, виїхати з друзями на пікнік, або просто відпочити на природі. І все-таки, які свята у червні 2016 в Росії?

Свята в перший місяць літа

1червня – День захисту дітей. Доводиться кожен рік на одну і ту ж дату – перший день літа. Коли все цвіте і зеленіє, здавалося б, навіть природа торжествує в цей день. У кожному місті проводяться веселі заходи в парках, скверах. На атракціонах, як ніколи, багато радісних дітлахів. Хоч це і вважається робочим днем, багато батьки водять своїх дітей на концерти і купують частування.

Свята в Червні 2016 року в Росії (Усі дати)Так само 1 червня – професійне свято День Північного Флоту. Хоч цей флот і є наймолодшим, але можна стверджувати, що з моменту свого заснування, він залишається гордістю, надією і опорою нашої Батьківщини. Відзначається у вузькому колі з виїздом на природу, з шашликом, барбекю.

8 червня – святкується День соціального працівника. Будь-яка держава не зможе обійтися без фахівців у області соціальної сфери.

День Росії

12 червня є важливою датою для улюбленої країни. В цей день відзначають День Росії. Масові гуляння та святковий салют – неодмінні атрибути цього дня. Це не тільки державне свято, але і свято для кожного жителя цієї країни. У 2016 році цей день припадає на неділю, тому понеділок, 13 червня буде вихідним днем.

Свята в Червні 2016 року в Росії (Усі дати)18 червня – День літнього сонцестояння: коли сонце знаходиться над горизонтом максимально довго.

27 червня – День молоді, хоча відзначають його постійно в останню неділю місяця. Молодість – найяскравіша і радісна пора в житті. В цей день, коли погода тепла і ясна, в кожному куточку країни влаштовують свята під відкритим небом. Тут і розважальна програма, виставки, конкурси, дискотека, і, звичайно ж, вечірній феєрверк.

Ось які свята у червні 2016 року в Росії майже всі дати. Чим не привід зібратися з друзями, весело провести час у колі сім’ї?