Свята після Нового року

Як тільки закінчується Новий рік, ми відходимо від веселощів і згадуємо – вперед ще стільки важливих дат. Не менш, а для багатьох більш значним є Різдво Христове. Це велике свято і не сісти за стіл з кумами і батьками – велике упущення. В такий день гріх відмовитися від спілкування з близькими і рідними.

Різдво

Свята після Нового року

Отже, починаючи з 1-го січня, календар святкових дат повністю заповнений. Серед них є як важливі, так і другорядні. Після Новорічних свят настає низка подій, присвячених мученикам, древнім героїв билин, святителям, митрополитам. Звичайно ж, сама важлива дата – 7 січня – Різдво Христове. В цей день, згідно з Біблією народився спаситель світу, і всі віруючі прославляють Ісуса Христа, Діву Марію. Завдяки спогадам про цю велику дату, люди прагнуть позбутися гріхів, встати на шлях істинний і свято вірити в Творця. За столом читаються молитви, прославляють джерело життя на Землі, слова подяки за порятунок душ.

Чимало днів, в яких вшановуються святі, допомагають завдяки молитвам від важких хвороб, душевних і фізичних. Взагалі січень, місяць присвячений молитвам від позбавлення від недуг. Слова, вимовлені в ці дні, мають особливу чудодійну силу і незабаром, щира молитва приносить приголомшливі результати. 8-го січня люди говорять слова вдячності Святої Богородиці. У словах молитви, кожен просить її заступництва і клопотання перед Господом. Цей день називається Собором Пресвятої Богородиці. Всі дні, до 18 січня відзначаються Церковні свята і вважаються Святими. Кожен може проводити час у святкуванні, але варто пам’ятати – не можна забувати про благочестя, не вживати багато алкоголю і вести богобоязненно.

Пізнавальне відео про свято Різдво Христове

Старий Новий рік

Свята після Нового року

Старий Новий рік – 14 січня. Ця дата збігається з днем Обрізання Господнього. У цей день, Господь здійснив обряд обрізання, щоб довести, що він є істинним людиною і не эфимерным істотою. При здійсненні таїнства, було дано ім’я Ісус, що в перекладі означає Спаситель. А Дивне поєднання Старий Новий рік з’явилося в 1918 році. До цього, свято зустрічі Нового року відзначався саме в ці, але був виданий указ Леніна про введення нової дати. Колишня був прийнята за юліанським календарем, який був реформований Римським Папою Григорієм 13. По старій версії, були неточності в астрології, адже Сонце проходить свій річний цикл по зодіакальним знакам. З переходом на нову дату, всі неточності були виключені. Але люди звикли святкувати дату 14 січня і не відмовили собі в задоволенні ще раз посидіти за сімейним столом, знову роблячи подарунки для близьких та рідних.

Хрещення Господнє

Свята після Нового року

Ще один важливий свято січня – Хрещення. У давнину, Ісус Христос був хрещений у водах Йордану Іоанном Хрестителем. Напередодні, у Святвечір, православні дотримуються суворого посту, і відбувається справжнє диво. Вода в будь-якому вигляді ємності, виставлена просто на відкрите повітря ставати свяченной. Кожен, хто хоча б раз здійснив обряд хрещення води в домашніх умовах – на балконі, біля відкритого вікна, знає, вона не псується і володіє чудодійними властивостями. Нею окроплюють житло, храми. Не тільки в банках, але і в природних водоймах вода приймає неймовірні властивості. Тому кожен бажає скупатися у Водохресній ополонці, незважаючи на сильні морози.

Тільки по закінченню всіх свят січня, люди потроху переходять на звичайні будні. Але приголомшливих свят дає заряд енергії на весь майбутній рік. Головне не перестаратися святкуванням, інакше спогади можуть бути не настільки приємними.

VN:F [1.9.22_1171]