Subaru XV (2015-2016) — фото, ціна, характеристики Субару ХВ / Impreza XV Crosstrek

Subaru XV (2015 2016) — фото, ціна, характеристики Субару ХВ / Impreza XV Crosstrek

Мабуть, не багато автомобілів можуть похвалитися тим, що їх зібрали в Японії, і це зрозуміло, адже багато в цілях економії змінюють заводи на ті країни, де робити це значно дешевше і вигідніше. Але тільки не Субару, ці хлопці вважали за краще залишатися там, де їм саме місце, в Японії.

Так от, якщо згадати 2011 рік, так ось тоді компанія Subaru продемонструвала прекрасну модель, яка за останні роки сподобалася багатьом, Subaru XV Crosstek. Що це за модель? По суті це модель, яка об’єднала у собі дві головні моделі компанії, Impreza і Forester. Минув час, і тепер компанія готова представити оновлену версію цього автомобіля, вдосконалену.

Що такого особливого в цій новій моделі? Почнемо з кузова. По суті, тут немає особливих змін, стиль субару збережений повністю. Можна підкреслити ідеальну радіаторну решітку, яка форму не змінили, але за рахунок тог8о, що були застосовані нові технології стала виглядати яскравіше і красивіше.

А ось вид ззаду трохи зменшений, так як став виглядати трохи більше, і до речі кажучи цікаво виглядають фари, у яких не стандартна форма, а саме шестигранник, причому з різними за розміром гранями. Ось таке рішення. А ось салон зазнав змін більшою мірою.

Дана модель обшита шкірою, салон завдяки цьому став виглядати більш солідно. Природно підсилювач керма. До речі кажучи, ця модель представлена в двох комплектаціях. У першому випадку кермо розташований зліва, у другому випадку справа, кому як зручніше. Так само поліпшена шумоізоляція, так що під час руху в салоні їхати ще комфортніше. До речі, обсяг багажника має 310 літрів, але, якщо прибрати задні сидіння він збільшується майже до 1300 літрів, що дуже зручно. Говорячи про силових агрегатах, то тут можна підкреслити, що модель представляється у 4 чотирьох варіаціях.

Два бензинових двигуна, потужність якого в одному випадку має 1,6 літра, в іншому 2 літра об’єму. Дизельний двигун потужністю 2 літри і 147 конячок. І ще одна варіація, це гібридна версія, яка 160 кінських сил. Ну і, звичайно ж, потрібно підкреслити той момент, що цей автомобіль витрачає всього 7 літрів на 100 кілометрів, що дуже зручно.

Ціна? Ціна варіюється від 22 до 26 тисяч доларів, але знову ж таки, це тільки припущення, бо як остаточна ціна буде відома пізніше, а старт продажу цього автомобіля запланований на грудень цього року, так що залишилося чекати не довго.