Стрижки на середні волосся 2016

Стрижки на середні волосся 2016

У холодну пору року у багатьох людей стрижка відходить на другий план, тому як всі надівають головні убори. Це не зовсім правильно, оскільки стрижка, особливо для жінки важлива в будь-який час року, як в холодну пору, так і в теплі дні. У майбутньому сезоні модні різні стрижі на середні волосся, 2016 рік порадує новими тенденціями від перукарів, тому кожна жінка зможе вибрати собі зачіску по душі.

Не варто забувати про те, що стрижку потрібно підбирати правильно, вона повинна відповідати формі вашого обличчя, його яскраво вираженими рисами. Тоді ви будете виглядати чудово, навіть не докладаючи особливих зусиль (укладання, завивки і так далі).

Основні тенденції 2016 року такі:

  • об’ємна стрижка. Ваша стрижка, яку б ви не вибрали, повинна бути об’ємною. Обсяг можна надавати за допомогою косметичних засобів, а також робити укладку феном.
  • довга коса чілка. Ще один елемент, що доповнює вашу зачіску. Така чубчик може бути виділена кольором, можна укладати її набік або назад, надаючи зачісці елегантності. Пам’ятайте, що стрижка з чубком підходить не всім, тому краще радитися з майстром з приводу необхідності чілки та її види.
  • недбалість. У моді сьогодні не класичні укладання, а недбалі, «вітряні». Те ж можна сказати і про майбутнє, 2016 році. Зухвала укладання на ваших волоссі додасть образу родзинки і ефектності. Недбалість на голові може виглядати романтично, так і зухвало. Все залежить від вибору укладання.
  • асиметрія. У моді асиметричні стрижки і зачіски, класичні рівні лінії поступово відходять на другий план. Шаруватість і асиметрію стрижки підкреслить м’який об’єм волосся і додаткові деталі у вигляді чубка.

Для дівчат, у яких волосся середньої довжини найбільш актуальними стрижками будуть каре і каскад. Це класична зачіска, яка залишається в тренді вже довгі роки. Існує кілька її підвидів, наприклад: каре на ніжці (коли потилична частина більш коротко підстрижена), градуированное каре (пасма різної довжини), каре під кутом (коли зріз волосся не рівний, а косою, наприклад, передні пасма, довші задніх), каре з чубчиком будь-якого виду, а також класичне каре з рівним зрізом.

Пам’ятайте про те, що кожен з видів зачіски вимагає особливого догляду. Якщо це каре або каскад з чубчиком, вона вимагає щоденного укладання, будь каре вимагає надання йому об’єму. Але в цілому можна відзначити, що каре – досить проста зачіска, яка не доставляє особливого клопоту.