Стрижки на довге волосся 2016

Стрижки на довге волосся 2016

Довге волосся завжди будуть в моді, як у минулі роки, так і сьогодні. У 2016 році вони також будуть в моді. З довгим волоссям можна проводити більше експериментів, робити безліч зачісок і різних стрижок.

Як правило, власниці дуже довгого волосся (від лопаток і довше) воліють простий рівний зріз по кінчиках, оскільки волосся такої довжини просто шкода «шматувати». Але є жінки, які люблять екстравагантність в зачісці, і для цього можна стригти волосся такими модними в 2016 році стрижками, як каскад або драбинка, робити градуйовані стрижки, коли пасма різної довжини.

Каскад надає волоссю природності, текстури. Така стрижка на довге волосся, як правило, не вимагає укладання, і виглядає завжди цікаво. Що стосується форми обличчя, то каскад чудово підійде для жінок з круглим обличчям. Ще однією перевагою даної стрижки є те, що вона чудово підійде для жорстких і неслухняного волосся.

Каскад може бути виконаний різної довжини і форми, можна робити його не по всій голові, а тільки ближче до низу стрижки, якщо не хочете, щоб довжина волосся губилася. Як відомо, для такої стрижки характерна шаруватість, тобто волосся лежать шарами, кожен з яких різної довжини.

Ще одна модна стрижка для довгого волосся 2016 року – драбинка. Ця стрижка завжди була популярна, і не виходила з моди. Для драбинки характерна різна довжина кінчиків волосся. Тобто, вона трохи сходження з каскадом, але відрізняється тим, що об’єм волосся не необхідно вистригти, а стрижка робиться «куточком» на кінчиках: передні пасма трохи коротше і далі ступінчастим кроком подовжуються.

Драбинка додає об’єму довгим волоссям, створює легку недбалість, яка в моді в цьому сезоні і буде модною в 2016 році. Таку стрижку можна доповнити багатошарової довгою чубчиком, в тренді будуть асиметричні чубчика.

Також на довгому волоссі добре буде виглядати подовжене каре. Така зачіска відмінно підійде для здорових густих і середньої густоти волосся. У майбутньому сезоні будуть в моді стрижки каре асиметричної форми. Але така стрижка, зрозуміло, підійде не всім, і не кожен зважитися зробити асиметрію. До того ж, така стрижка буде виглядати грайливо, що може завадити роботі, наприклад. Потрібно обдумати всі варіанти, не забути підібрати стрижку під форму обличчя. А додаткові деталі, такі як чубчик або фарбування декількох пасм на кілька відтінків світліше або темніше, доповнять ваш образ.