Стрілець. Гороскоп на січень 2016.

Січень для Стрільців – час великих починань та звершень. У представників Стрільця найбільш яскраво, ніж серед представників інших знаків гороскопа, асоціювати початок будь-якого періоду з початком нового життя. І, до речі, Стрільцям більше за всіх вдається виконати із запланованого, тому що подумки вони вже мільйон разів продумували те, що їм треба зробити в новому житті: подумки позбулися шкідливих звичок, почали займатися спортом і провели важкий неприємний розмова, який довго відкладався.

Тому, поки представники інших знаків гороскопа доїдають новорічні салати, Стрільцям можна братися за будь-яку справу. Рішучість і блискавичність Вогненної Мавпи, заступництво Марса гарантують успіх будь-яких заходів, які запланували Стрільці.

Гороскоп на січень 2016 року. Стрілець.

При надходженні пропозицій про зміну роботи довіртеся інтуїції, особливо якщо це пропозиція надійшло тільки і не було запланованим. А ось зміна роду діяльності Стрільцям на початку року зірками не рекомендується, швидше за все, представників знаку спіткає розчарування. Хоча в межах одного підприємства кроки по кар’єрних сходах будуть успішними і негайно принесуть непогані фінансові плоди.

Стрілець. Гороскоп на січень 2016.

Однак у запалі ви можете переоцінити свої здібності і звалити на себе непосильну ношу. Така робота принесе розчарування і послужить причиною великого внутрішнього і фізичного дискомфорту. Тому постарайтеся приймати рішення обдумано, попередньо докладно ознайомившись з умовами праці та її оплати.

Дуже багато часу треба присвячувати Стрільцям на початку року родичам, причому не самим близьким і друзям. Велика ймовірність того, що старим друзям буде потрібна ваша підтримка та не тільки моральна. Допомагаючи, не розраховуйте на швидку віддачу. Змиріться з думкою, що ваша допомога буде абсолютно безкорисною.

Клопоти можуть доставити і старенькі родичі. Їм теж потрібна ваша допомога, проте ви будете перебувати в стані великого емоційного і фізичного підйому, і це вам не складе особливої праці.

Стрілець. Гороскоп на січень 2016.

Внутрішня сила і краса, якими ви будете світитися зсередини, не зможе залишити заздрісників байдужими. Плітки і розмови за вашою спиною не варто приймати близько до серця, пам’ятайте, що якщо кажуть у вас за спиною, значить ви попереду.

Любовні стосунки Стрільця у січні 2016 року.

В цей час Стрільцям захочеться великих змін. Це буде стосуватися практично всіх сфер життя – професійної, любовної, навколишнього життєвого простору. Любовний гороскоп січня для Стрільців теж сприятливий.

Стрілець. Гороскоп на січень 2016.

Варто побоюватися тільки відносин, які вам енергійно нав’язує протилежна сторона. Цей роман може затягнутися надовго і безславно закінчиться. У всіх інших випадках – зелений світло. Познайомиться нарешті давно улюбленим людиною, освідчитися у своїх почуттях, зробити або прийняти пропозицію руки і серця – для всього цього прийшов чудовий момент. Представникам знака, які вже пов’язані сімейними узами, зірки так само обіцяють багато незабутніх романтичних моментів, які повернуть відносин первозданну свіжість.

Стрілець. Відпочинок і діти.

Початок року може спонукати Стрільців на початок грандіозного ремонту, однак починати його потрібно тільки в разі, якщо у вашому бюджеті заплановані кошти на його проведення, інакше він може затягнутися на довгий час, ентузіазм до того часу буде вичерпано, а недоробки можуть почати ускладнювати життя або просто дратувати.

Стрілець. Гороскоп на січень 2016.

Постарайтеся стати для дітей-Стрільців справжніми вчителями, вихователями і наставниками. Не намагайтеся виконувати за них всю домашню роботу. Скласти іграшки, помити за собою посуд, витерти пил на меблях – посильні обов’язки дитина повинна мати. Інакше, якщо ви захистите його від цього із-за любові і бажання вберегти від будь-яких життєвих труднощів, ви сослужите погану службу для дитини в майбутньому. Виховуйте дитину-Стрільця, як власним прикладом, так і бесідою, а якщо необхідно і більш жорсткими виховними заходами.

Стрілець. Культурне життя.

На початку року представники знаку будуть активно тягнутися до прекрасного. Театр, література, музика — все це привертатиме вашу увагу і приносити задоволення. Творчі здібності Стрільців теж переживають підйом. Хобі, яке вже багато часу є таким, що може несподівано почати приносити дохід. Для цього потрібно хоча б трохи часу витратити на маркетинг і рекламу.

Стрілець. Гороскоп на січень 2016.

Власне, практично все, за що беруться Стрільці на початку року, буде їм по плечу і згодом дасть непоганий матеріальний результат і душевну рівновагу. В цей період представники знака перебувають у стані повної гармонії, чудово виглядають і чудово себе почувають.

Стрілець. Здоров’я у січні 2016 року.

Стрілець. Гороскоп на січень 2016.Фізичні й емоційні навантаження можуть зробити негативний вплив на здоров’я Стрільців. В енергетичному запалі багато Стрільці не надають значення з’явилися проблем зі здоров’ям, відкладають похід до лікарів і, як наслідок, втрачають виникнення симптомів серйозних захворювань. Тому представникам цього знака зодіаку дуже необхідно знайти баланс між роботою, сім’єю, особистим життям і станом здоров’я.

Саме представникам цього знаку зодіаку будуть дуже корисні профілактичні огляди лікарів, які зможуть виявляти виникають захворювання на ранніх стадіях, коли симптоматика ще не дуже явна. Це допоможе почати своєчасне лікування та уникнути перетікання захворювань у хронічну форму. Тому не варто ставитися до профосмотрам як до формальності. Відвідайте лікарів і надайте їм можливість обстеження стану вашого організму. Вплив Меркурія на гороскоп Стрільця вказує на можливе загострення проблем із зором. Не відкладайте похід до фахівця-офтальмолога в довгий ящик. Ймовірність того, що ви переможете хворобу очей саме в цей час, велика як ніколи.


Резюме:
У січні бійтеся відносин які активно нав’язують.
Стрільцям рекомендується пройти профілактичний огляд у терапевта.
Стрілець. Гороскоп на лютий 2016.

  • Стрілець. Гороскоп на січень 2016.Новорічні салати на 2016 рік
  • Стрілець. Гороскоп на січень 2016.Новорічні подарунки 2016
  • Стрілець. Гороскоп на січень 2016.Новорічні витинанки на вікна 2016
  • Розкажіть про нас друзям: