Стінгазета на Новий рік 2016 своїми руками

Стінгазета на Новий рік 2016 своїми руками

Перед кожними святами вчителі зазвичай просять найталановитіших учнів зробити стінгазету. Це може бути все що завгодно, а головне-зі смаком. Якщо тема – новий рік, то тут є де розвернутися. Спочатку можна подивитися деякі шаблони в Інтернеті, а потім самим щось додумати. Головне-це знайти людину, що вміє малювати і писати красиві написи.

У самій стінгазеті можуть бути як загальні теми, наприклад вірші, жарти і цікава інформація, так і газета особисто від кожного класу. Якщо готувати газету від класу, то є варіант прикріпити веселі фотографії зі школи, або ж зробити їх перед самою задумкою. Тематика може бути як новорічна, так і старі фото з походу і різних екскурсій.

Адже саме в цей день, всі люди розуміють, що стали трохи дорослішими. Так що треба згадати минулі часи і показати всій школі, що ви найкращі. Ватман так само можна прикрасити яскравими фломастерами фарбами, прикріпити блискітки та іграшки. Тільки все повинно бути в розумних цілях, щоб папір не порвалася.

У кожної людини є свої думки, так що можна їх використовувати всі або з’єднати, адже так буде простіше. Тільки не варто сваритися при цьому, як це іноді буває у всіх проведення заходів. Деякі школярі можуть відразу завантажити з Інтернету та роздрукувати вже готовий шаблон, залишається тільки взяти потрібний розмір. Далі справа за малим.

Картинки оздоблюються, приклеюються блискітки і конфетті. І ось вже половина зроблена. Особливо заморочуватися не потрібно. Тільки варто пам’ятати, що даний виріб робити треба від душі, інакше нічого не вийде. Можна написати цікаву інформацію про свято, звідки він взявся або які події відбувалися у світі 31 грудня. А якщо стінгазети роблять зовсім маленькі дітки, то можна приклеїти невеликий конверт, куди всі школярі будуть писати листи діду морозу.

Зробити це краще анонімно. Потім вчителька просто дістане їх на свято і кожен прочитає. Буде дуже цікаво послухати себе з боку. Деякі починають писати свої бажання ще задовго до нового року. А після, через кілька місяців навіть і згадати не можуть, що ж там було.