Стадіон «Фішт» буде зданий після реконструкції до 2016 року

Стадіон «Фішт» буде зданий після реконструкції до 2016 року

У місті Сочі розташований стадіон Фішт, який є головною визначною пам’яткою. У 2014 році він мав честь приймати у себе найбільша подія в Росії – Олімпіаду. Тепер він буде однією з головних арен ЧС-2018. Віталій Мутко, який є міністром спорту РФ, сказав, що сочинський стадіон, який прийматиме Чемпіонат Світу з футболу в 2018 році, буде добудовано вже в 2016 році.

Також міністр повідомив, що реконструкція цього стадіону є головним завданням у підготовці до Чемпіонату світу 2018. У цього майданчика є кілька призначень. Крім футбольного поля вона також буде служити як концертна арена, так ремонт треба зробити швидко і якісно. Мутко заявив, що безпосередній контроль за дотриманням строків, і звичайно ж над правильністю виконання реконструкції, ведуть фахівці з Краснодарського краю. Адже такий об’єкт знаходиться безпосередньо у їх віданні.

Віталій Мутко каже, що вже до осені 2016 року на арені можна буде влаштовувати футбольні матчі. Міністр також підкреслив, що витрати, які пов’язані з ремонтними роботами, уряд перевищувати не буде. Вони не дорівнюють більше 3 млрд. рублів. І незважаючи на це, вже виділено понад 150 мільйонів рублів на розробку проектно-кошторисної документації. Однак тільки після того, як закінчиться реконструкція можна буде визначити собівартість виконаних робіт. Це зазначив міністр спорту.

Особливу увагу в ході проведеної реконструкції, приділять даху олімпійської арени. Покрівельну конструкцію, будівельники будуть змушені прибрати повністю. В цей же час навіси, створені у вигляді бумерангів, залишать над двома трибунами: західної і східної. Як говорили в крайової адміністрації, такий вимушений хід здійснити вимагає Міжнародна асоціація футболу ФІФА – в місцях, де треба проводити подібні матчі даху не повинно бути.

І незважаючи на те, що за подіями, діями на полі, гості будуть стежити, практично, під відкритим небом, вони не відчують особливого дискомфорту. А от VIP вболівальники можуть піти в ложі, які будуть заздалегідь обладнані кондиціонерами. Можливість стадіону теж планують розширювати. Зокрема, хочуть зробити місткість до 45 тисяч людей. На сьогоднішній день будівельники почали розбирати вже складські приміщення, в яких зберігалися масивні декорації для Олімпіади 2014 року.