Сприятливі фази Місяця в серпні 2016 року позначені в місячному календарі

Місяць володіє досить сильним впливом на природні ритми в організмі людини, на нервову систему і підсвідомість, на формування рослинного світу. Місячний календар серпень 2016 рік фази Місяця містить інформацію про час і дату головних її періодів, а також розташування нашого супутника щодо кожного з сузір’їв зодіаку. У календарі зустрічаються поради, сконцентровані на регулювання індивідуальних областей життєдіяльності людини. Напевно, тому і з’явився місячний календар так рано. В актуальності зображення місячних днів навіть можна не замислюватися, так як вони стабільно проглядаються експертами. Місячний календар на майбутній серпень 2016 року і різні періоди Місяця – показують певний вплив на все живе: на погодні умови, природу і людину.

Ступені місячного періоду

Фази місяця – фактори одні з небагатьох, які визнані офіційною наукою і впливають на земне життя. При повному Місяці підвищується кров’яний тиск, погіршується стан здоров’я людини, підвищується число злочинів і інше. Місячний календар показує дату і час головних фаз Місяця, і в якому зодіакальному знаку будуть відбуватися місячні події.

Тривалість циклу місяця приблизно 29.5 днів, і розбиті на чотири складові періоду Місяця: спадна та зростаюча місяць, повний місяць і молодик. Що ж являє собою фази Місяця в серпні 2016 року і яке їх значення.

Сприятливі фази Місяця в серпні 2016 року позначені в місячному календарі

  • Перша фаза Місяця – молодика, час коли вона невидима на небосхилі. Людина в цей час відчуває себе психологічно втомленим. В період молодого місяця треба максимально розвантажити себе і перенести всі свої справи на більш сприятливий час. В серпні 2016 року новомісяччя настає в 23 години 44 хвилини другого серпня.

 

Сприятливі фази Місяця в серпні 2016 року позначені в місячному календарі

  • Зростаюча друга фаза Місяця, яка змінює стан людини в протилежну сторону, тобто надає сили для більш значущих справ. Означає, що всі значущі справи необхідно починати саме з цього періоду. Такий період зростаючого Місяця в серпні 2016 року настає з третього по сімнадцяте серпня.

Сприятливі фази Місяця в серпні 2016 року позначені в місячному календарі

  • Повня – третя місячна фаза, вона досить суперечлива. Це коли людина готова гори звернути, а сили вже закінчується. При повноту місяця виникають конфлікти і непорозуміння, яких можна уникнути вчасно стримавшись від емоцій. Такий період настає 18 серпня 2016 року о 12 годині 28 хвилин.

Сприятливі фази Місяця в серпні 2016 року позначені в місячному календарі

  • Щербатий – четверта фаза Місяця, найбільш підходяща для людини в його значущих справах. При убуваючому Місяці добре підбивати підсумки пройденого етапу. Саме такий період в серпні настає з 19 числа по 31 серпня 2016 року.

Місяць, звичайно, впливає на перебіг життя людини, але маючи в своєму розпорядженні відомостями про періодах, можна розпланувати свої сили і емоції для досягнення мети. Ще одна не маловажна річ, це те, що в серпні 2016 року немає ні місячного затемнення, ні сонячного затемнення.

Сприятливі періоди серпня

Відомості про змінах фази місяця на серпень 2016 і місячний календар допоможуть визначити, які добу сприятливі, а які несприятливі. А також місячний календар буде корисний всім професіоналам і любителям по розведенню будь-яких видів рослин, а також садівникам і городникам у плануванні майбутніх робіт в городі. Різні місячні періоди по-своєму впливають на навколишню природу і людину, і які дні вважаються несприятливими і сприятливими:

  • Несприятливі місячну добу – числяться етапом самого інтенсивного взаємодії між Місяцем і Сонцем, і є періодом першої та останньої чверті місяця, повнолуння і новолуння. На такі дні, не варто планувати жодних значущих справ, щоб не піддавати себе будь-якого ризику. Такими днями в серпні 2016 року є: 3, 4, 11, 18-19, 22-24, 29 і в такі добу краще бути обережними і уважними.
  • Сприятливі місячну добу – створення аспекту на небі між Місяцем і Сонцем в 60 або 120 градусів. На такі дні можна планувати подорожі та будь-які важливі справи, які слід починати на стадії зростаючого Місяця, а закінчувати при убуваючому Місяці, тільки необхідно до молодика закінчити все розпочате. Такими місячними добами в серпні 2016 року, які можна починати будь-які справи– 2, 5, 8, 9, 13-16, 20, 27, 30.

Таким чином, знаючи сприятливі фази Місяця в серпні 2016 року можна розпланувати свій життєвий цикл без найменших стресових ситуацій і втрати сил.


Резюме:
Сприятливими днями в серпні згідно з місячним календарем є— 2, 5, 8, 9, 13-16, 20, 27 і 30.
Несприятливі дні в серпні 2016 року— 3, 4, 11, 18-19, 22-24 і 29.
Для планування важливих справ використовуйте місячний календар.

  • Сприятливі фази Місяця в серпні 2016 року позначені в місячному календаріХрещення дата 2016
  • Розкажіть про нас друзям: