Сприятливі фази місяця в липні 2016 року для творчості 22 та 23 числа

Мати при собі місячний календар на липень 2016 року дуже зручно. З його допомогою ви зможете знати фази місяця в липні 2016 року, і їх вплив на ваше життя. З допомогою місячного календаря можна дізнатися, який день прийде у ваше життя. Хороший або не особливо. Місячний календар на липень 2016 року допоможе вам спрогнозувати ваш життєвий графік з більшою ефективністю, правильно підібрати для кожної справи свій час.

Сприятливі фази місяця в липні 2016 року для творчості 22 та 23 числа

Прогноз на місяць

За місячним календарем липень 2016 року – місяць вельми суперечливий і може виявитися дуже неоднозначним. Заздалегідь варто чекати сюрпризів і проблем. Хоча для деяких він може бути дуже позитивним, успіх не обійде їх стороною.

Особливу увагу варто приділити фазам місяця в липні 2016 року. Цей період знаходиться під особливим впливом Сонця і Місяця. Такі дні не можна назвати вдалими і позитивними.

Перше липня. Місяць убуває. Місяць у знаку Тельця. Прекрасний час для бізнесу в сфері нерухомості. Сходіть в ресторан або відвідайте кіно. Правда, сьогодні не хочеться навіть виходити на вулицю.

Друге і третє липня. Місяць у спадної фази. Місяць у Близнюках. Сьогодні час рішень і дій. За короткострокові справи братися не варто. А ось азартним людям може дуже пощастити.

Сприятливі фази місяця в липні 2016 року для творчості 22 та 23 числа

Четверте і п’яте липня. Місяць у спадної фази. Молодик. Місяць у Раку. Це період медитацій і спокою. Не варто позичати грошей. Згадайте про сім’ю, приділіть їм час.

Шосте і сьоме липня. Місяць росте. Місяць у знаку Лева. Сьогодні людей тягне на розваги і авантюри. Бізнес у цій сфері принесе хороший прибуток. Добре пройдуть організовані спортивні та культурно-масові заходи. Варто почекати з укладенням угод у сфері нерухомості та угод з великими вкладеннями. День благоволить до самопіднесення і підвищеної вимогливості до чужої лестощів.

Восьме і дев’яте липня. Місяць росте. Місяць у Діві. Сьогодні вдається робота, яка вимагає ретельності і терпіння. Добре дається навчання. Операції з грошима пройдуть успішно.

Десяте, одинадцяте і дванадцяте липня. Місяць росте. Місяць у Терезах. День для нових починань, він скоріше для завершення старого. Краще перенести прийняття важливих рішень на інше більш сприятливий час. Хороший день для ділового спілкування.

Тринадцяте, чотирнадцяте і п’ятнадцяте липня. Місяць росте. Місяць у знаку Скорпіона. Час прийняття найбільш відповідальних рішень. Сміливо починайте нові справи і втілювати нові ідеї. Сьогодні просто відокремити дійсно важливе від незначного.

Шістнадцяте і сімнадцяте липня. Місяць росте. Місяць у знаку Стрільця. Цей день овіяний серпанком непознанности. Цей період ідеальний для вирішення проблем. Угоди сьогодні пройдуть на ура, однак не варто зв’язуватися з землею і будівництвом.

Сприятливі фази місяця в липні 2016 року для творчості 22 та 23 числа

Вісімнадцятий і дев’ятнадцятий липня. Повний місяць. Місяць у спадної фази. Місяць у знаку Козерога. Сьогодні велика ймовірність втрат і невигідних вкладень. Зате прекрасний час для активного відпочинку. А ось з державними структурами краще не зв’язуватися.

Двадцятим і двадцять перше липня. Місяць росте. Місяць у Водолії. Ідеальний час для нарад, конференцій і розумовою діяльністю. Навчання сьогодні дається легко. Забезпечений успіх в угодах з нерухомістю.

Двадцять другу і двадцять третю липня. Місяць росте. Місяць у Рибах. Краще присвятити цей день відпочинку, подорожей або зайнятися творчістю. Світ сьогодні здається нереальним і складними, вимагають конкретики справами краще не займатися.

Двадцять четвертий, двадцять п’ятий і двадцять шосте липня. Місяць росте. Місяць в Овні. День схильний до імпульсивності і необачності. Надмірна неуважність призведе до провалу, краще відкласти на потім. Сьогодні підвищений ризик виявитися втягнутим у сварку або конфлікт. Варто уникати гострих предметів і вогню.

Двадцять сьомий і двадцять восьме липня. Місяць росте. Місяць у Тельці. Відмінний час для проведення угод, добре йдуть справи у сфері нерухомого майна і збільшенням доходів. День схиляє до ліні, однак бажання розвіятися в кіно або ресторані все-таки переможе.

Двадцять дев’яте і тридцяте липня. Місяць росте. Місяць у Близнюках. Час діяти. У зв’язку з тим, що повішена активність допоможе вирішенню проблем, варто зайнятися короткостроковими справами, не вимагають особливої уваги. Час для захисту дисертацій і дипломів. Ризикніть зіграти на біржі і у вас все вийде. Не варто братися за кропітку працю, він швидко набридне і не принесе результат.

Сприятливі фази місяця в липні 2016 року для творчості 22 та 23 числа

Тридцять перше липня. Місяць у зростаючої фазі. Місяць у Раку. День пронизаний спокоєм і умиротворенням. Сьогодні ризиковано брати в борг і кредитуватися. Не забудьте про своїх близьких і рідних. І обережніше з колючими і ріжучими предметами.

Дотримуйтесь місячний календар в липні 2016 року. Успіх і везіння будуть на вашому боці.


Резюме:
4 і 5 липня не позичайте грошей.
з 24 по 26 липня і 31 числа остерігайтеся вогню і гострих предметів.
2 і 3 липня може пощастити азартним людям.

Розкажіть про нас друзям: