Сприятливі дні для весілля 2016 року вказані в календарі

День законного одруження – це один з самих хвилюючих і пам’ятних моментів у житті людини. І закохані, звичайно ж, мріють, щоб вся ця відповідальна церемонія пройшла ідеально і залишилися тільки приємні спогади як у них, так і всіх запрошених гостей. Наречений і наречена старанно готуються до цього дня, намагаючись не упустити жодної дрібниці. Вбрання, прикраси, меню і всі інші організаційні моменти обговорюються не один раз, ретельно одумываются і трансформуються при виникненні цікавих ідей. Окремо стоїть проблема вибору вдалого дня для одруження.

Високосний рік — привід відмовитися від весілля?

Всі закохані пари дуже старанно підбирають день весілля. Вирішення цього немалоловажного питання відводиться достатньо часу і зазвичай не обходиться без суперечок. Хтось намагається підібрати своє щасливе число, інші довірять думку астрологів, треті вдадуться до допомоги нумерології або церкви.

Як нам вже відомо 2016 рік — високосний. Забобони свідчать, що сімейне життя пар, що вступили в законний шлюб у високосному році, буде невдалою і нещасною. Давайте спробуємо розібратися у справедливості цієї думки.
Історія розповідає нам, що в старовину, тільки раз на чотири роки молоді дівчата могли самостійно вибрати нареченого, відправити до неї сватів, а що найцікавіше — відмовитися від пропозиції молодий чоловік міг тільки в поодиноких виняткових випадках. Тому зовсім не дивно, що високосний рік іноді називався роком покровителя наречених. Грунтуючись на цьому, можна з великою ймовірністю стверджувати, що наші предки зовсім не побоювалися у високосному році грати весілля.
Деякі вважають, що існує фраза, яка долає страшну силу високосного року, і вимовляючи заповітні слова на весільному застіллі, сімейне життя молодих приречена на щастя і удачу.


Ще високосний рік іноді називають «роком вдови (вдівця)». У народі кажуть, що хтось із подружжя помре молодим, якщо весілля буває у високосному році. Однак, щоб цього не сталося потрібно здійснити певний ритуал: нареченій необхідно надіти довгу сукню, і тоді життя подружжя буде довгою. Ще один спосіб для довгої і безтурботного сімейного життя: запросити на торжество важливу персону, а музика повинна звучати на весіллі тільки весела і позитивна.

Несприятливі дні для весілля в 2016 році

Зверніть увагу на дати, на які не варто намічати церемонію одруження. Згідно з давнім традиціям, невдалими днями для подібних заходів вважаються дні затемнень, як сонячних, так і місячних, а також краще відмовитися від весіль в повний місяць або молодик. На думку астрологів квітень, серпень, вересень і листопад не підходящий час для весільного торжества. Нерідко можна почути, що травень місяць також не підходять для шлюбу, кажуть «наречена залишиться рано вдовою» або «маятися будеш все життя».


Але не все в цьому питанні вірять прогнозам, тому особливу увагу приділимо тим дням, які не рекомендують ні церква, ні астрологи, ні нумерологи. На жаль, в 2016 році їх удосталь:
– у січні— 5, 8, 9, 14, 18, з 25 по 30;
– будь дня лютого місяця, крім 7, 10, 13, 19, 21, 24 і 26 числа;
– повністю місяць березень;
– з 1 по 28 квітня — церковного поста.
– у травні з 1 по 15 з 28 по 31;
– повністю місяць червень;
– 1, 4-8, 12-16, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 29 липня;
– через активність Меркурія в серпні не рекомендується призначати шлюбні церемонії: 2-6, 9-13, 15-19, 22, 25-31.
– повністю місяць вересень;
– Більша частина жовтня, а саме: 1-8, 12-15, 18-19, 22, 26-31;
– у листопаді несприятливі дні випадають на 1, 2, 5, 7, 8, 11, 12, 14, 21-26, 28-30;
– у грудні: 1-3, 5, 7-10, 14-16, 19-31.

Нагадаємо, що церква не схвалює проведення обряду одруження у дні постів, напередодні великих церковних свят, Свят, храмових престольних свят. Якщо ви вирішили обвінчатися в церкві – вибирайте будь-який день серед понеділка, середи, п’ятниці та неділі.

Сприятливі дні для весілля

Існує безліч повір’їв і методик вибору дня довгоочікуваного свята, а кожна пара керується своїми уподобаннями, значущими датами та іншими причинами.
Наприклад, у Стародавній Русі найкращим часом для призначення весілля був осінній період, час, коли закінчувався збір врожаю.
Існує ще один загадковий стародавній звичай для визначення сприятливого місяця – треба відлічити від місяця, в якому народилися наречена і наречений 4, 5, 7, 10 і 11 місяців і от ті місяці, які повторюються і у нареченої, і нареченого, найбільш вдалими виявляться саме для цих закоханих.
Якщо прислухатися до зірок, то кращими днями вважаються: п’ятниця та субота. Закінчувати святкування краще в неділю.


Отже, в 2016 році сприятливі дні для весілля, це:
– 7, 19, 24, 26 лютого;
– єдиний сприятливий день у червні — 25 число;
– у серпні вибір великий – це 1, 7, 8, 14, 20, 21, 23, 24 числа.
— 9-11, 16, 17, 20, 21, 23-25 жовтня можете сміливо вступати в шлюб.
– Відмінний місяць для укладення шлюбу — листопад. Зірки акцентують вашу увагу на 3, 4, 6, 9, 10, 13, 15-20 і 27 числах.
– Останній місяць року дарує кілька підходящих днів в першій половині місяця– 4, 6, 11, 13, 17 і 18 грудня. А в переддень Нового 2017 року категорично забороняється святкувати весілля!
Вибір сприятливої дати для весілля – дуже відповідальний момент у процесі підготовки до церемонії, але не потрібно покладатися тільки на поради церкви, астрологічні прогнози і народні прикмети, набагато важливіше правильно підійти до вибору своєї другої половинки і не забувати, що щаслива, довге сімейне життя неможлива без любові, вірності, піклування та взаємоповаги.


Резюме:
Високосний рік — не привід відмовлятися від укладення шлюбу.
При виборі дати весілля можна орієнтуватися на календар сприятливих днів для укладення шлюбу в 2016 році .
Не покладайтеся тільки на рекомендації астрологів, нумерологів або церкви.

  • Коли пост в 2016 році
  • Хрещення дата 2016
  • Розкажіть про нас друзям: