Сприятливі дні для стрижки волосся в березні 2016 року, місячний календар

Сприятливі дні для стрижки волосся в березні 2016 року, місячний календар

Завдяки місячним календарем можна дізнатися, які сприятливі дні для стрижки волосся в березні 2016 року можна вибрати, щоб принести у своє життя позитивні емоції, радість і блага.

Перші дні березня сприятливі для відвідування перукарні. Стрижка 1, 2, 5, 6 і 7 березня відкриє шлях до самовдосконалення, допоможе в кар’єрі і в сім’ї, ви відчуєте себе краще, станете красивіше. Більш того, стрижка 5 березня допоможе привернути до себе виконання бажань, ви станете більш активні і життєрадісні, а волосся будуть рости здоровими і шовковистим. А ось 3 і 4 березня (24 і 25 місячний день) краще не стригтися, оскільки ці дні можуть принести собою хвороби.

Період з 8 по 11 березня вважається категорично несприятливим. У ці дні похід до перукаря може залучити собою нещастя, сварки, хвороби. Стрижка в період, коли Місяць перебувати в Рибах, може призвести до утворення лупи, є ймовірність ослаблення імунітету. Якщо підстригатися в ці дні, ви будете витрачати надто багато енергії на «маловитратні» процеси, що буде вас мучити. Краще відкласти похід у салон на день 12-го березня, який є сприятливим днем.

13 і 14 березня нейтральні дні. По знаках зодіаку – Місяць у Тільці і Близнюках відповідно, що нічого поганого не принесе. Але оскільки це 6 і 7 місячні дні, краще відкласти похід на хороший день, наприклад, 15 березня. Стрижка 15 березня згідно з місячним календарем продовжує життя, привертає до вас позитивну енергію. Цей день вважається найкращим днем місяця для походу в перукарню. Плюс до всього, Місяць зростаюча, що означає, що волосся буде рости здоровими і швидко.

16, 17 і 19 березня краще не стригтися. А ось 18 березня, і в період з 20 по 22 березня, дуже сприятливі для стрижки. Стрижка в ці дні принесе щастя і красу, волосся стануть об’ємні і гладкі. Стрижка в ці дні допоможе поліпшити матеріальне становище, а також поліпшити фізичний стан.

В період з 23 по 28 березня стрижку краще відкласти, особливо 26 і 27 березня. Інші дні є частково сприятливими, але краще, звичайно ж, стригтися у відповідний для цього день.

А ось три останні дні місяця – 29, 30 і 31 березня також є сприятливими для стрижки. У ці дні операції з волоссям внесуть у ваше життя благополуччя і красу, допоможуть досягти бажаного, в тому числі і в кар’єрному плані.