Сприятливі дні для стрижки волосся у лютому 2016 року, місячний календар

Сприятливі дні для стрижки волосся у лютому 2016 року, місячний календар

Місячний календар завжди враховувався при багатьох аспектах діяльності людини — в рослинництві, рибної ловлі та в багатьох інших. Сьогодні багато жінок звертаються за допомогою до місячним календарем і в тому випадку, коли хочуть привести в порядок свою зачіску. Вже давно доведено, що місячні фази впливають на зростання наших волосся, так і на загальний стан нашого здоров’я і справ. Тому, стрижка згідно з місячним календарем може внести позитивні зміни.

У лютому є багато як сприятливих, так і не дуже днів. Це добре, оскільки не буде необхідності чекати цілий місяць, щоб постригтися.

1 лютого досить суперечливий день в плані доречності проведення процедур з волоссям. З одного боку, день сприятливий для стрижки, а з іншого – Місяць перебуває у фазі Скорпіона, що може спричинити як хороші, так і погані події у вашому житті. 2 лютого несприятливий день, а 3 – частково сприятливий день, Місяць розташована в будинку Скорпіона, але 23-й місячний день не підходить для стрижки.

Період з 4 по 6 лютого сприятливий для стрижки. У ці дні стрижка посприяє просуванню по кар’єрних сходах, допоможе домогтися визнання в суспільстві, додасть вам привабливості й активності.

Наступний тиждень (з 7 по 14 лютого) не дуже сприятлива для стрижки.7, 8, 12-14 лютого – сприятливі дні частково, в аспектах фази або ж будинку знака зодіаку, тим не менше, краще відкласти похід до стиліста.

Такими сприятливими днями є 15 і 17 лютого. У ці дні стрижка підвищить ваш імунітет, додасть сил і здоров’я. 15 лютого є найкращим днем місяця для відвідування перукарні.

16 і 18 лютого дні не найсприятливіші, бо як 16-е – це 9 Місячний день, а 18-го Місяць знаходиться в сузір’ї Рака, волосся можуть стати неслухняним.

19 лютого і період з 22 по 26-е лютого день несприятливий – є ймовірність появи неприємностей, волосся будуть рости повільно.

20 і 21 лютого позитивні дні для стрижки, вони принесуть у ваше життя щастя і красу, волосся стає шовковистим і пишними, покращитися життєва ситуація.

Період з 22 по 29 лютого також є не дуже сприятливим для стрижки. Особливо не варто стригтися в 19 і 20 місячні дні, які потрапляють на 27 і 28 лютого. У ці дні стрижка принесе негативні емоції, може навіть викликати апатію та депресію, волосся буде рости повільніше.