Список новинок аніме 2016 року

Список новинок аніме 2016 року

З кожним днем можна спостерігати все більше фанатів японської мультиплікації. Японська анімація, на відміну від інших мультиків, які призначені тільки для дітей, спрямована на більш дорослу аудиторію. Можливо саме тому, манга і аніме такі популярні у всьому світі. До 2016 року залишилося зовсім небагато, але режисери і сценаристи вже придумали кілька мультиків. Всі аніме, які ви так чекаєте, можна поділити на дві категорії: продовження відомих серіалів і нові фільми.

Сирил Дюрарара. 2 і 3 сезони

Цей серіал показує нам жанр містики і екшену. Режисером виступає Оморі Такахіро. Цей серіал не дивився тільки самий ледачий отаку. Історія розповідає про пригоди Мікадо Рюгаминэ. Цей герой колись жив в глушині. Тепер він вирішив переїхати в район Токіо. Район трохи небезпечний, але зате тут не нудно. Так що сільської обиватель просто в захваті від нього. Крім головного героя, глядачі дізнаються також про його сусідів, які мають свої скелети в шафі. Так що тепер чекаємо нових загадок і головоломок.

Серіал Атака титанів. 2 сезон

Серіал виконаний у спеці драма, фентезі і сейнен. Режисер серіалу Хірокі Танака і Тэцуро Аракі. Цей серіал очікують найбільше в 2016 році. Вперше серіал з’явився в 2013 році і став справжнім хітом. Тоді він зміг побити вага рекорди за популярністю. Екранізація цієї манги включала в себе 25 епізодів і навіть мала два продовження у вигляді OVA. Сюжет серіалу відбувається в постапокаліптичному світі. Тут живуть Гіганти, які все ніяк не можуть примиритися з людьми і весь час хочуть їх знищити. І оскільки Гіганти люблять їсти людей, то людство має від них рятуватися.

Фільм Tamayura: Sotsugyou Shashin

Цей комедійний фільм побачить світ в 2016 році. Режисером виступив Дзюніті Сато. У всесвіті Тамаюры цей фільм буде четвертим. Реліз хочуть показати в 2016 році в лютому. Сам автор ільма сказав, що це буде остання частина, яка розповідає про 4 подруг. Тут можна буде побачити жирну крапку в історії Тамаюры. Фільм розповідає про звичайному житті головної героїні Фу Саватари і її подружок.

Головна героїня – звичайна дівчинка і школярка. Вона дуже сильно любить фотографувати. Вона навіть зробила свій фото клуб у школі. Дівчина також трохи незграбна, тому кожен раз, коли вона шукає необхідний ракурс, вона себе травмує. Але це Фу не зупиняє.