СМС привітання з Новим роком 2016 – прикольні SMS-повідомлення

Чекати Новий рік залишилося зовсім недовго, він об’єднує всіх надією і вірою в краще майбутнє. Незалежно від віку хочеться чекати чарівництва, радіти і веселитися. Напередодні свята настрій піднесений, хвилююче, хочеться дарувати подарунки, посилати СМС привітання з Новим роком 2016, робити сюрпризи.

Найчастіше після бою курантів кілька разів намагаєшся додзвонитися до друзів або рідних, а мережа перевантажена і не доступна. Але ніхто не залишиться обділеним вашим привітанням, якщо відправити СМС привітання з Новим роком 2016 з теплими, щирими побажаннями. Повідомлення хороші тим, що два-три слова можуть передати багато. Близькі люди далеко один від одного, так рідко отримують турботу і тепло, чекають з нетерпінням новорічного привітання, щоб стати трохи ближче, хоча б на відстань мобільного повідомлення.

Форма для відправки СМС привітань з Новим роком 2016

Пропонуємо вашій увазі СМС привітання з Новим роком 2016:

Нехай йде старий рік, несучи з собою нещастя, а новий більше принесе здоров’я, радості і щастя!

***

Тихо падає сніг на сходах, він тане, ти зараз далеко мені тебе не вистачає, як хотілося б мені в цей сніг перетвориться й тихенько до тебе на долоні спуститься.

***

Вітаю тебе з новим роком, який тільки можна придумати! Нехай він буде таким новим і вдалим, що ти сам цього здивуєшся!

***

З неба падають сніжинки, такі ж прекрасні, як і ти, кохана! Вони лягають на долоні — це я обіймаю тебе, на губи — це я цілую тебе, тануть від подиху — це я люблю тебе! З Новим роком 2016!

***

Нехай твоє життя в Новому році буде як це шампанське — легкої, хвилюючої, прекрасною і б’є через край.

***

Нехай цей рік береже тебе, від усіх негараздів, печалей і напастей, і дарує всім навколо, і нам з тобою, надію і мрію, любов і щастя!

***

У Новому році бажаю: 12 місяців без хвороб, 53 тижні всього хорошого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові і 31536000 секунд приємних моментів!

***

Не скупіться на слова, щоб висловити почуття, нагадати ще раз про своє кохання і про те, як дорогий вам людина. Новий рік – відмінний привід зблизитися, подарувати посмішку, підняти настрій собі і дорогим людям!

***

Вітаю тебе і бажаю тобі головного — виконання бажань! Тому що, коли у людини є те, про що він мріяв, — він веселий, бадьорий, здоровий! З Новим Роком!

***

Хай буде щедрим Новий рік, хай він на щастя не скупиться, хай запалює зірки в термін, щоб всіх твоїх бажань збутися.

***

Нехай у новорічну нічку, бажання загадаются — і кожен день, весь круглий рік, нехай вони збуваються.

***

Нехай Новий рік здоров’я Вам додасть! Нехай Новий рік Вам щастя принесе! І все хороше залишить, а все погане понесе!

***

Хай сніжинки тебе обсипають, Хай біліють вії твої! З Новим роком тебе вітаю! З роком щастя, надій і любові!

***

Нехай на льодисті піднос, на Новий рік Дід Мороз діамантовий кубок поставить, до країв золотого здоров’я наллє, на закуску додасть веселощів!

***

Бажаю в наступному році: клопотів не знати, грошенят не міряти, любити, сподіватися і вірити!

***

Я тобі на Новий рік у великих зірок небосхил подарую, і в перший раз стануть зірки частиною нас. І миттєво підхопивши, їх загадковий мотив, розчин ми з тобою в зоряній казці блакитний.

Джерело СМС привітань: http://sms.prikoli.net/

Сподіваємося, що запропоновані SMS привітання з Новим 2016 роком сподобаються вам і вашим близьким. Бажаємо вам веселого Нового року, щастя, радості і любові. На завершення рекомендуємо вивчити календар на 2016 рік з святами і вихідними. Це допоможе своєчасно планувати свою роботу і відпочинок.