Смішні конкурси на Новий рік 2016 для дітей і дорослих

Смішні конкурси на Новий рік 2016 для дітей і дорослих

В кінці кожного року нас чекає унікальне свято, яке називається – новий рік. Його чекають і дорослі і діти. Адже і для тих і для тих можуть статися дивовижні і чарівні речі, збутися мрії і це просто привід зібратися великою сім’єю за одним столом.

Звичайно ж, всі відпочивають кілька днів від турбот та метушні. Тому новий рік люблять всі. Але надіти костюм і поставити ялинку в центрі кімнати – недостатньо. Адже треба ще веселитися і танцювати. Ось з другим проблем не виникає. Адже можна просто включити музику і почати рухатися. А ось до конкурсів доведеться готуватися заздалегідь, причому необхідно підібрати такі, щоб вони підійшли і дітям і дорослим. Звичайно ж, у світі буває все, і такі ігри – не виняток.

Почати можна з самої простенької гри в сніжки. Для цього ви просто готуєте сніжки з вати, штук так 100 або навіть 200, дивлячись яка кількість людей. А потім під музику треба всіх закидати. Як тільки мелодія уривається, все швидко повинні зібрати якомога більше сніжків. Переможець отримає смачний приз.

В іншому конкурсі можна показати свої творчі здібності. Кожен може заспівати пісню-обов’язково новорічну, яку тільки згадає. Ускладнити вправу можна тим, що попередньо кожному загадується слово, яке він повинен вставити в пісню. Ще один конкурс для творчих талантів, це – крокодил. Спробуйте без слів показати слово, яке вам загадав інша людина. А глядачі повинні його відгадати. Міміку теж можна використовувати.

Якщо в гостях багато діточок, то є варіант влаштувати конкурс на кращий зимовий малюнок. Якщо захочете, то можна задати тему – ялинка, дід мороз і так далі. Дітлахи будуть дуже сильно старатися і намагатися зайняти перше місце. Але наприкінці варто оголосити, що всі добре попрацювали, тому всі переможці, адже важко вибрати найкращу картинку. Так само дітлахи можуть станцювати або розповісти віршик, який спеціально навчали для свята.

Також можна заздалегідь приготувати довгу мотузку, на яку чіпляються подарунки, попередньо загорнуті в пакет або папір. Потім учаснику зав’язують очі, і він ножицями зрізує один з подарунків.

Тут можна купити для конкурсу ручку, блокнот, кулька, брелок і так далі. А ось для конкурсу ласун вам знадобитися желе. Тепер кілька учасників повинні з’їсти це желе за допомогою зубочистки. Хто перший з’їв – переможець. Але найголовніше це не затягувати конкурс. Так що порції повинні бути невеликими.