Скорпіон. Гороскоп на січень 2016.

У попередньому періоді Скорпіонам довелося чимало потрудитися, щоб закріпитися на нинішніх кордонах. Як результат бурхливого і досить нелегкого для представників цього знака 2015 року, до початку 2016 Скорпіонів чекає невелика апатія і втрата інтересу до речей, якими вони жваво цікавилися в минулому. Це стосується всіх сфер життя – фінансового терену, любовних стосунків і навіть творчих захоплень.

Але така апатія не триватиме довго, і вже до середини січня тактика «крок вперед, два кроки назад» для Скорпіонів закінчиться. Але пожвавлення не принесе швидких результатів, і впродовж практично всіх зимових місяців Скорпіони в терміновому порядку будуть розгрібати запущені справи, відновлювати зіпсовані сімейні відносини, загалом, надолужувати згаяне.

Гороскоп на січень 2016 року. Скорпіон.

Взбалмошность і незібраність Вогненної Мавпи матиме на представників знаку на початку року вкрай неприємне вплив. Приготуйтеся до низки не небезпечних, але дуже стомлюють неприємностей. Забуті ключі, поламаний каблук або ніготь, несправності дрібної побутової техніки будуть переслідувати вас по п’ятах протягом всієї зими, і можна тільки втішатися тим, що до середини весни це вплив стане слабшою, а пізніше і зовсім зникне. Постарайтеся не сприймати близько до серця всі ці дрібні негаразди, ви нічого не зможете змінити, а значить не варто псувати собі нерви через дрібниці.

Скорпіон. Гороскоп на січень 2016.

На початку року дуже велика небезпека зіпсувати стосунки з колегами із-за невдало загублених слів, хоча при цьому зовсім необов’язково мали бажання з кимось посваритися або образити кого-небудь. Вас можуть просто невірно витлумачити. Фраза, вимовлена в нападі дратівливості, обіцяє великими неприємностями у разі, якщо була адресована начальству. Ви легко можете зіпсувати собі репутацію і прославитися склочним і дріб’язковою людиною. Будьте обережнішими у висловлюваннях і судженнях.

Скорпіон. Гороскоп на січень 2016.

Любовні стосунки Скорпіонів у січні 2016 року.

Для одиноких Скорпіонів початок року є дуже сприятливим періодом для закладення фундаменту нових любовних відносин, які мають всі шанси перерости в сімейні відносини. До того ж багато самотні Скорпіони відчують нагальну потребу зупинитися і переглянути багато аспектів свого життя.

Скорпіон. Гороскоп на січень 2016.

Вогняна Мавпа протегує дому, вогнища і сім’ї, тому побудова нового осередку суспільства буде успішним. Скорпіонам, пов’язаних родинними узами, на початку року доведеться налагоджувати погіршення відносин зі своєю половиною. Виною цьому все той же стан заціпеніння, в якому знаходилися Скорпіони всю першу половину місяця. Включайте фантазію, намагайтеся здивувати партнера нестандартністю заходів і романтикою.

Скорпіон. Робота в січні.

Ближче до кінця місяця ймовірно невелику подорож, пов’язане з трудовою діяльністю. Це можуть бути курси підвищення кваліфікації, поїздка з метою переговорів або просто робоче відрядження. Запорука успіху такої поїздки – ретельна підготовка.

Скорпіон. Гороскоп на січень 2016.

Не пускайте ситуацію на «авось» і заздалегідь продумайте всі деталі. Не виключено, що саме від цієї поїздки буде залежати ваше подальше просування по кар’єрних сходах. У разі виникнення непередбачених ситуацій не нехтуйте допомогою перевірених друзів. Разом подолати труднощі буде набагато простіше, при цьому ваш друг зможе проявити свою відданість, бажання допомогти і щиру симпатію до вас.

Скорпіон. Сім’я і діти.

Діти-Скорпіони будуть вимагати до себе набагато більше уваги і піклування. Проте висловлювати вони це будуть по-всякому. Капризи, сльози, скандали і скарги на уявну хворобу – все це лише бажання привернути до себе увагу батьків. Можливо охолодження до навчального процесу і втрата інтересу до занять спортом та творчістю.

Скорпіон. Гороскоп на січень 2016.

Оточіть маленьких Скорпіонів теплом і турботою, постарайтеся проводити з ними більше часу разом, цікавтеся тим, що відбувається в їхньому житті, але при цьому м’яко і впевнено, вимагайте від дітей виконання їх невеликих домашніх і шкільних обов’язків. Інакше дуже велика ймовірність виростити маленького егоїста і домашнього тирана, навколо якого крутиться весь світ.

Жінки-Скорпіони на початку року будуть блищати своєю сексуальністю. Цього в них не відняти. Однак і зловживати цим якістю не варто. Для всього є місце і час. Постарайтеся дотримуватися міри в одязі, макіяжі і прикрасах. Надмірності в зовнішньому вигляді притаманні багатьом представницям цього знаку, що часто йде їм на шкоду і в особистому житті та у сфері професійної. Сексуальністю сповна нагородила вас природа, і всі кому це потрібно зауважити, помітять і без додаткового «бойового розфарбування»

Скорпіон. Гороскоп на січень 2016.

Скорпіон. Здоров’я у січні 2016 року.

Скорпіон. Гороскоп на січень 2016.Апатія і смуга дрібних невдач у першій половині місяця багатьох Скорпіонів можуть вивести з положення рівноваги, що загрожує нервовими зривами, психоемоційним перенапруженням, безсонням. Безсоння не додає сил і не допомагає бути більш здоровим і сильним. Тому не варто відмахуватися від цієї проблеми як від настирливої мухи.

Не варто соромитися боротися з безсонням або сном поганої якості. Попереду у вас час великих звершень, а отже, вам буде потрібно багато сил і енергії. І навіть якщо ви вважаєте, що безсоння – це не привід для звернення за допомогою медикаментозної, то вже без засобів народної медицини з цією проблемою вам не впоратися. Хорошим седативним ефектом володіють такі рослинні засоби як пасифлора, м’ята, меліса, валеріана, півонія, пустирник. Крім того, вони мають противоаритмическим і протисудомну дію. Відвари і настойки можна готувати самостійно, а можна вдаватися і до допомоги готових аптечних препаратів, виготовлених на основі цих рослин.


Резюме:
У січні Скорпіонам не варто загострювати відносини в колективі.
Рекомендує почати боротися з безсонням (якщо вона Вас мучить).
Скорпіон. Гороскоп на лютий 2016.

  • Скорпіон. Гороскоп на січень 2016.Шаблон на вікна новий рік 2016
  • Розкажіть про нас друзям: