Skoda Rapid 2016 року

Кажучи про автомобілі Skoda Rapid, слід робити обов’язкове уточнення в контексті вказівки типу кузова, щоб дати зрозуміти, що мова йде саме про лифтбэке. Як раз таки піднімається з задньою частиною дана модель чеського авто продається в Росії. В Індії в свою чергу можна зустріти седан, який, втім, потрапив у вільний продаж роком раніше (у 2011 році). Шкода Рапід 2016 року у варіанті типу кузова ліфтбек змінилася хоч і не кардинально, зате помітні поліпшення тут є, і про них варто поговорити окремо.

Коротка інформація про моделі Rapid

У 2012 р. даний автомобіль, який відносять до B-класу, надійшов у вільний продаж на території Європи, тоді як до Росії він добрався лише через два роки. На відміну від оригіналу, російська версія виділялася за рахунок трошки інший підвіски і трохи більшого кліренсу. Як і в момент виходу, сьогодні модель Рапід займає проміжне місце між Fabia і Octavia. Що цікаво, перша зазначена модель, випущена чеськими інженерами ще в кінці минулого століття, за розмірами навіть менше, ніж Rapid, тоді як Октавія, навпаки, є трохи більшою, ніж ліфтбек. Втім, якщо порівнювати нинішній Rapid і оновлену модель з першим поколінням Octavia, тоді між ними є багато спільного.

Skoda Rapid 2016 року

Екстер’єр Шкода Рапід 2016 року

Skoda Rapid 2016 року вже зараз можна придбати за ті ж гроші, за які продається попереднє покоління. Полюбилися багатьом водіям чеські традиції, властиві не тільки даної моделі, а і всім іншим їх творінь, в новинці збереглися.

Екстер’єр оновленого авто російськими водіями був зустрінутий тепло. Окремої уваги заслуговують плавні лінії на корпусі, за рахунок яких вдалося домогтися збільшеного значення такого параметра, як аеродинаміка. Загальна довжина авто тепер становить майже 4,5 м, тоді як у висоту транспортний засіб майже дісталася до значення 1,5 м (не вистачило всього 39 мм).

Skoda Rapid 2016 року

Що ще виділяють водії, які встигли провести тест-драйв Шкода Рапід 2016 року випуску, так це нове значення висоти дорожнього просвіту. Тепер воно становить 13,6 див. Цікаво, що в недалекому майбутньому, за словами інсайдерів, чеські інженери планують випустити спеціальну версію авто для Росії, де такий параметр буде встановлений і зовсім на рівні 15 див.

Спереду у новинки тепер красується інша оптика і перероблений бампер. Прямокутна форма фар, як порахували чехи, підходить автомобілю найкраще, причому таке рішення було прийнято і для противотуманок. У той же час фальшрадіаторні грати вони не чіпали, зате трохи видозмінили повітрозабірник, збільшивши його щілину на кілька сантиметрів завширшки.

Skoda Rapid 2016 року

Ззаду у новинки все аналогічно поточної версії, варто лише виділити збільшену двері багажного відсіку.

Інтер’єр Skoda Rapid 2016

Усередині салону Шкода Рапід 2016 року, як виявилося, справи йдуть скромніше. Приладова панель тепер більш рівна, на що звернули увагу майже всі водії відразу після тест-драйву, і зручна. Як розповів один з автолюбителів, яким вдалося випробувати на ділі новинку, важливі кнопки на приладовій панелі розташовуються в тому порядку, в якому вони і повинні бути встановлені.

Водійське крісло в оновленій версії авто отримало збільшену посадку для того, щоб у водія був кращий огляд відкривається відрізка дорожнього шляху. Крім цього, прямо в сидіння вбудовані необхідні регулятори для надійного керування ходом автомобіля. Оброблене воно з тканини, яка, як стверджують експерти, досить практичні в експлуатації.

Skoda Rapid 2016 року

Обробка всього салону, за запевненням водіїв і журналістів, стала набагато краще. Колишня жорсткість змінилася м’якістю, а скрипи були практично виключені.

Відразу 6 подушок безпеки спрямовані на забезпечення даного параметра. Також в новинку вбудований іммобілайзер. На приладовій панелі є доступ до навігатора. Присутні системи круїз – і клімат-контролю.

Skoda Rapid 2016 року

Технічні характеристики Рапіда

Комплектації Шкода Рапід 2016 року для російського ринку представлені у вигляді окремої лінійки моторів об’ємом 1,2, 1,4 і 1,6 л. 1,4-літровий турбоагрегат здатний розвинути максимальну швидкість на рівні трохи більше 200 км/ч. Його потужність становить 122 кінських сил.

Відразу варто відзначити, що російські водії зможуть задовольнятися лише оновленою версією моделі чеського автомобіля з переднім приводом. В той же час авто не буде позбавлена можливості підігріву сидінь і обігріву дзеркал.

Skoda Rapid 2016 року

Початок продажів в Росії і ціна новинки

Зараз Skoda Rapid 2016 можна придбати за ціною близько 500 000 рублів, залежно від комплектації. Новинка порадує водія і пасажирів в салоні наявністю багатьох передових систем безпеки і необхідним рівнем комфорту під час подорожі. Не варто забувати про те, що інтер’єр салону, в цілому, досить респектабельний і повністю відповідає встановленої планки вартості.

Skoda Rapid 2016 року

Skoda Rapid 2016 року

Skoda Rapid 2016 року

Дивіться відео з автомобілем:

Читайте також:

  • » Нова Honda Civic Type R 2016 року
  • » Renault Captur 2016 року для Росії
  • » Новий Nissan Murano 2016 року