Скільки днів залишилося до Нового року 2017 – лічильник відліку днів, таймер часу

Скільки днів залишилося до Нового року 2017 – лічильник відліку днів, таймер часу

Лічильник відліку днів до Нового 2017 року

Дізнатися, скільки часу залишилося до Нового року 2017, ви можете, подивившись в праву колонку сайту. Лічильник відліку днів до Нового року 2017 доступний з будь-якої сторінки сайту vesnovyjgod.ru.

У верхній частині правої колонки на будь-якій сторінці сайту ви завжди можете побачити, скільки часу залишилося до Нового року 2017.

З самого початку грудня починаються масштабні приготування до одного з найулюбленіших свят. Новий рік з нетерпінням чекають не лише діти, але і дорослі. У повітрі витає аромат чарівництва і навіть найзапекліші скептики починають вірити у диво і рахувати, скільки днів залишилося до Нового 2017 року.

На вулицях, вітринах магазинів, будинках з’являються святкові прикраси. Нічні вулиці виблискують різнокольоровими вогнями, а в приміщеннях пахне хвоєю та мандаринами.

Всі поспішають продумати подарунки для рідних і улюблених людей. Діти строчать листи з побажаннями Діду Морозу. Всі вітають один одного з наступаючим святом. І в кожному серці з’являється надія на те, що з приходом нового року в житті буде ще більше прекрасного і цікавого.

Історія свята. Древнє час

В залежності від різних джерел, місцем появи цього свята прийнято вважати:

  • Древній Вавилон;
  • Стародавній Єгипет;
  • Месопотамію.

Вперше це свято згадується в літописах, що відносяться до третього тисячоліття до нашої ери. Його приурочували до початку землеробських робіт, які були безпосередньо пов’язані з періодами розливу річок Ефрат і Тигр.

В цей час люди влаштовували великі свята:

  • карнавали;
  • урочисті ходи;
  • маскарадні подання.

Характерною особливістю даного часу був повна відмова від роботи.

Новий рік в період правління Юлія Цезаря

Змінилася дата проведення свята: вона була перенесена на 1 січня.

Це пов’язувалося з днем шанування бога Януса, який був двулик. Його заступництво поширювалося на вибір і дарувало сили на різні починання.

Традиції свята

Щоб встигнути добре підготуватися до свята, ми розмістили на сайті лічильник відліку до Нового 2017 року. У верхній частині правої колонки на будь-якій сторінці сайту ви завжди можете побачити, скільки часу залишилося до Нового року 2017. Це допоможе краще зорієнтуватися в тому, що потрібно встигнути і про що не забути.

Найбільш частим варіантом проведення торжества є свято в сімейному колі. За святковим столом збираються близькі люди, які вимовляють побажання та поздоровлення. Шампанське є характерним напоєм в цю ніч.

Всі з завмиранням серця чекають початку бою курантів, щоб встигнути загадати бажання і вірять, що воно здійснитися. До настання Нового року в будинку робиться генеральне прибирання, люди намагаються викинути все непотрібне і закінчити всі незавершені справи.

Важливим вважається також великий вибір страв на святковому столі. Вибираючи меню, намагаються догодити символу наступаючого року. Це ж правило відноситься і до вибору одягу. Традиційними для цього свята вважаються салюти, феєрверки, бенгальські вогні та хлопавки.

У завершенням рекомендуємо з’ясувати, як відпочиваємо на Новий 2017 рік. Відповідна інформація розміщена тут. Це допоможе вам своєчасно спланувати свою роботу і відпочинок на новорічні свята в 2017 році.