Скільки днів відпочиваємо на Новий рік 2016 в Казахстані

Скільки днів відпочиваємо на Новий рік 2016 в Казахстані

Казахстан завжди славився своїми традиціями і гостинністю. Новий рік в Казахстані це велике свято, як і для інших людей. В цей день на площі ставлять ялинку, люди бігають по магазинах і скуповують подарунки, одяг, їжу, щоб приготувати смачні страви. І якщо ви вирішили приїхати на це свято в Казахстан, то ви можете провести чудовий час. Погуляйте з друзями різними вулицями, подивіться пам’ятки і просто насолодіться моментами вихідних.

До речі про вихідні. У Казахстані святкові дні Нового року вважаються тільки 1 і 2 число. Тому місцеві жителі особливо не разгуливаются. Але варто врахувати, що в 2016 році святковий день – 2 січня припадає на суботу. А за законом, якщо свято випадає на вихідний, то і наступний день теж можна відпочивати. Тому 4 січня можуть перенести на іншу дату, або ж на 3 грудня. Тому можна вважати, що робочий день у Казахстані почнеться або 4 або 5 січня. Але все буде відомо тільки взимку 2015 року.

А ось 7 січня святкують Різдво. Зазвичай в Росії влаштовують невеликі канікули з 1 по 8 січня. Адже все одно половина людей закривають свої фірми або магазини і не працюють. Приватники можуть працювати тоді, коли їм заманеться, а от державні структури – немає. Тому іноді з’являється плутанина і плутанина з датами. Тут вже як кому пощастить. Але на свята завжди прийнято посміхатися і мати гарний настрій. Тому і самі розуміють, що людина не може орати як кінь без перерви. Так що якщо заглянути в календар, то можна зрозуміти, що у нас багато вихідних.

Казахські традиції завжди дивували інших людей. Наприклад, у них є ще один новий рік, який вони святкують навесні. Але це більше їх традиція, яка ніби проводжає зиму і зустрічає весну. В цей день люди ходять один до одного в гості, дарують подарунки і садять разом нові дерева. А ось ще по одній традиції, казахи завжди чекають на Новий рік, хто до них прийде перший.

І якщо цей чоловік добрий, працьовитий і з хорошим прекрасним гумору, то і рік буде таким же. Тому іноді навіть спеціально запрошують або просять зайти одного. Щоб у домі завжди був успіх і багатство. Казахстану є, що розповісти туристам і показати свою багату історію. Багато легенд і казок ходять навколо цього краю. А ось вірити їм чи ні, це вже справа індивідуальна.