Скачати безкоштовно музичні листівки з Новим роком 2017

Скачати безкоштовно музичні листівки з Новим роком 2017Зовсім скоро – Новий 2017 рік! Готуйте подарунки заздалегідь, адже навряд чи ви хочете стояти в довгих чергах напередодні свята. Але щоб напевно здивувати друзів і близьких, одного презенту недостатньо – важливо ще придумати оригінальне привітання. Одним з таких сюрпризів стане анімована листівка.

Де знайти?

Бажаючи скачати безкоштовно музичні листівки з Новим роком 2017, ви знайдете вагон і маленький візок подібних листівок. На жаль, не всі сайти роздають подібні файли дійсно безкоштовно.

Ну і що тепер запропонуєте робити?

На допомогу приходимо ми на цьому ресурсі можна завантажити не одну, а цілих кілька анімованих листівок в архіві. Що, знову «скачати безкоштовно музичні листівки з Новим роком 2017?» — скептично запитаєте ви. Але на цей раз ви помилилися, адже ми не вимагаємо грошової винагороди. Для отримання цілої купи флеш привітань потрібно всього лише поставити сторінці лайк в соціальній мережі.

Як надіслати ролик одержувачу?

Є два способи, які ми можемо вам запропонувати. Один з них простіше нікуди, інший – для просунутих одержувачів.

 • Складний для вас, легкий для одержувача
  • Помістіть флеш-анімацію на файлообмінник, який підтримує формат SWF (наприклад, imgstun.ru);
  • Отримаєте посилання на файл і вставте в поздоровлення;
  • Підпишіть її веселою фрази на кшталт «З Новим Роком! Дід Мороз — привітання приніс. Посилання швидко відкривай подарунок отримуй».
 • Навпаки
  • Прикріпіть файл до привітання. Одержувачу доведеться завантажити анімацію до себе на комп’ютер, щоб переглянути.

  Які музичні листівки у вас є до Нового року Півня?

  В нас можна скачати безкоштовно музичні листівки з Новим роком 2017 на найрізноманітніші теми. Для зручності качайте анімації десятками – в архіві.

  Якщо ви турбуєтеся, що доведеться довго підбирати потрібну анімацію серед цієї величезної колекції – то у нас хороша новина. Кожен архів містить добірку музичних листівок на одну тему. Тут і персонажі з мультфільмів, і приголомшливої краси зимові пейзажі, і класика на різдвяну тематику. Є вітання для жінок, чоловіків, дітей і підлітків. Заходьте на наш сайт, ставте лайк і побачите все на власні очі.

  А головне, наші флешки управляються вручну. Одержувачу потрібно відкрити анімацію і клацнути кілька разів мишкою в потрібних місцях. Такі «інтерактивні» листівки набагато цікавіше звичайних.

  Ось так виглядають листівки:

  альтернативне вміст

  Як відшукати саме те, що мені потрібно?

  У кожного архіву є опис, де ви коротко прочитаєте про кожному ролику і подивіться скріншоти. Таким чином, вибір новорічної анімації для привітання перетвориться для вас в зовсім вже проста справа. Бажаємо удачі у виборі!

  Завантаження почнеться відразу після натискання на посилання:

  Скачати музичні листівки з новим роком 2017